Batuhan Düz Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı

Çocuk oyuncu Batuhan Düz Tv8’in yeni dizisi Kırmızı Oda’nın kadrosunda dahil oldu. Kırmızı Gün geçmiyor ki Türkiye’de yeni bir dizi başlamasın. Türkiye de sezonda 40’a yakın dizi başlayınca oldukça da çeşitli oyuncu ihtiyacı ortaya çıkıyor. Yapımcılar ise yeni dizilerinde sürekli ekranlarda olan oyuncuları oynatmak yerine yeni simaları izleyicisi karşısına çıkartmak istiyor. Bunun sonucunda da bir çok ajans başarılı dizilere yeni oyuncularını dahil edebiliyorlar.

Çocuk ajansları da yılda yaklaşık 1.000 çocuğun kaydını alıyor; çocukların yetenekli olanları ya reklam filmlerinde yada dizilerde şans buluyor. Bu şansı iyi değerlendiren çocuklar hızlıca yükselirken ilk şansını çok iyi kullanmayan çocuklar ise hayatlarına devam ediyor. Batuhan Düz resimleri

Batuhan Düz Kimdir?

Batuhan Düz çocuk oyuncudur. Yusuf Güney Gün ajansa kayıtlı olan ve 12 yaşında olduğunu tahmin ettiğimiz Batuhan Düz de 2020 2021 yeni sezonunda Kırmızı Oda dizisi ile ilk defa izleyicisi karşısında olacak.

Batuhan Düz Kaç Yaşında?

Batuhan Düz’ün 12 yaşında olduğu görülüyor.

Batuhan Düz Hangi Dizilerde Oynadı?

Batuhan Düz 2020 eylül ayına kadar herhangi bir reklam veya sinema filminde daha önce oyuncu olarak yer almadı. Batuhan Düz ağustos 2020 de Kırmızı Oda dizisi ile ilk ekran deneyimini yaşayacak.

Batuhan Düz çocuk oyuncu