Bay Yanlış

Bay Yanlış Neden Final Yapıyor? İşte Finalin Gerçek Nedeni?
Gold Film Bay Yanlış için alınan final kararını kabul etti ve Bay Yanlış dizisinin çekimleri tamamlandı. Bir çok izleyici yaz boyunca izlediği Bay Yanlış  dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda da..
Bay Yanlış Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Fox TV ekranlarının sevilen yaz dizisi Bay Yanlış kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kadrosunda zaten Can Yaman, Özge Gürel, Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli ve Serkay..
Bay Yanlış Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Bay Yanlış 3 Ekim’de Final Yapıyor? Fox Tv ve Bay Yanlış dizisi yapımcısı Faruk Turgut’un 14 bölümlük sözleşmesi vardı. Normal planda Bay Yanlış dizsinin 25 eylül cuma akşamı final yapması..
Bay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Bay Yanlış dizisi çekimleri tamamlandı. Bay yanlış dizisinin final bölümü 14. bölüm olacak. Bay Yanlış Ne Zaman Final Yapacak? Fox TV’nin sevilen dizisi Bay Yanlış 2 ekim Cuma akşamı ekrana..
Can Yaman ve Özge Gürel’i Yakıştırıyor musunuz? Özgür – Ezgi
Can Yaman ve Özge Gürel’in Bay Yanlış dizisi 26 haziran yani bu akşam izleyicisi karşısına çıkıyor. Survivor 2020’nin gölgesinde yayın hayatına başlayacak Bay Yanlış dizisinin tutması için Fox TV ve..
Bay Yanlış Yorumları Diziyi Nasıl Buldunuz? Sizce Tutar mı?
Bay Yanlış dizisi için 2 aylık bekleme süresi sonunda tamamlandı. Türkiye’nin en büyük sosyal medya kampanyalarından birinin de böylelikle ilk aşaması tamamlanmış oldu. Fox TV’nin büyük bütçeli sezon dizilerinde bile..
Bay Yanlış Özgür’ün Evi Nerede? Gerçekte Kimin Evi?
Bay Yanlış dizisi temmuz başımda izleyicisi karşısına çıkmak için son hazırlıklarını yapıyor. Bay Yanlış dizisinin çekimleri ise İstanbul Ataşehir’de devam ediyor. Dizi de Özgür karakterine hayat veren Can Yaman’ın kaldığı..
Bay Yanlış Nerede Çekiliyor? Bodrum’un Neresinde? İşte Mekanlar
Fox TV’nin 2020 yaz aylarında izleyicisi karşısına çıkaracağı Bay Yanlış dizisi için hazırlıklara devam ediyor. Gold Film’den Faruk Turgut’un yapımcılığını üstleneceği ünlü yönetmen Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstleneceği Bay Yanlış dizisi..