Can Yaman ve Özge Gürel’i Yakıştırıyor musunuz? Özgür – Ezgi

Can Yaman ve Özge Gürel’in Bay Yanlış dizisi 26 haziran yani bu akşam izleyicisi karşısına çıkıyor. Survivor 2020’nin gölgesinde yayın hayatına başlayacak Bay Yanlış dizisinin tutması için Fox TV ve Gold Film elinden geleni yaptı.

Can Yaman’ın verdiği röportajlar ve yaptığı hareketler sonrası bir çok eleştirmen tarafından yerden yere vurulması sonrası Bay Yanlış dizisi yaklaşık 3 4 aylık bir erteleme ile sonunda izleyicisi karşısına çıktı.

Bay Yanlış dizisi adeta Can Yaman’ın üzerine kurulmuş senaryosu bile Can Yaman’ı uygun olarak hazırlanmış bir proje; Peki Can Yaman’a uygun senaryo izleyiciye uyacak mı bekleyip göreceğiz.

Zaten dünyada bu kadar hayranı olan havasından yerlere göklere sığmayan Can Yaman’ı fakir ama gururlu bir genç olarak görmeyi kimse beklemiyordu. Uzun araştırmalar ve görüşmeler sonucunda Can Yaman’ın da onay verdiği Özge Gürel ile anlaşma sağlandı; Bay Yanlış senaryosuna bakıldığı da iki karakterinde iki oyuncunun üzerine şıp oturduğunu söyleyebiliriz.

Zaten bir dizinin tutmasında senaryo ile birlikte başrol oyuncularının uyumu çok önemli. Bay Yanlış dizisi zengin oğlan fakir kız klişesinin ne yazık ki çok fazla üzerine çıkamamış; hal böyle olunca kısıtlı bir ancak güzel bir senaryo Bay Yanlış dizisinde izleyicisi karşısına çıkacak.

Güzel senaryoya hayat bulduracak ise tabi ki oyuncular. Oyuncuların performansları çok önemli ancak performanstan daha önemli olan da başrollerin uyumu. Can Yaman ve Özge Gürel’in uyumu dizinin afiş çekimlerinde ve tanıtımlarında çok beğenilmişti. Can Yaman ve Özge Gürel yakışıyor

Bay Yanlışta Özgür ve Ezgi’yi Yakıştırdınız mı?

İzleyiciler gerçek hayat ile dizinin farklı olduğunu bilir ancak yine de izlediği dizide ki aşka inanmak ister. Bu nedenle de inandırıcı olabilmek için bir çok yapımcı dizinin başrol oyncularına dizi boyunca aşk yaşamaları için baskı yapar. Sonunda dizi biter ve oyuncularında aşkı biter. Hatırlanacağı üzere Can Yaman ve Demet Özdemir başrollerini paylaştıkları Erkenci Kuş dizisinde aşk yaşamışlar ve dizi bitince de ayrılmışlardı; ancak Bay Yanlış dizisinde böyle bir aşkın yaşanmasının imkanı yok zira Serkan Çayoğlu ile Ezgi Gürel uzun soluklu ve desteklenen bir aşk yaşıyor.

Bay Yanlışta Özgür ve Ezgi Aşkı Destek Gördü

Bay Yanlışta her ne kadar başta Özgür’ün havalı ve vurdum duymaz tavırları izleyicinin tepkisini çekse de Ezgi’nin aldatılması ve işten atılması sonrası düştüğü konum Türk izleyicisinin desteğini görecektir; zira Türk izleyicisi mazlumu sever; ancak daha ilk bölümden Ezgi’nin kendisini Özgür’ün yatağında bulmasa da gerçek hayata çok da uygun görülmediği için biraz inandırıcılıktan uzak bulunabilir.

 

Can Yaman ve Özge Gürel’i Yakıştırıyor musunuz? Özgür – Ezgi (2 Yorum)

  1. Ben ikisini çok ama çok yakıştırıyorum.. Gergin ve stres dolu bir sürü aptalca dizinin arasında yer bulmaya çalışan biraz komik, duygusal, çok güzel bir yaz dizisi.. Lütfen… Hayat zaten fazlasıyla stresli..