Masum 117. Bölüm Özeti 17 Temmuz Ahem Bir Başka

Masum dizisinde Raşi Baa’ya yalakalık yapmak için onun elbisesini diker. Baa fırsatı değerlendirir ve önüne bütün elbiselerini koyarak eskileri elden geçirmesini ister. Raşi bin pişman olsa da akılsız başın derdini ayaklar çeker hesabı bilmediği bir işe koyulur. Baa bu durumu Koki’ye de söyler. Koki Raşi’nin dikişten anlamadığını çok iyi bilir ve Raşi’ye 4 tane de kendisi sari verir ve bunları da elden geçirmesini ister. Masum 17 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 117. Bölüm Özeti

Gopi’nin ayakları acıdan kıvranırken Koki ona yağ uygular. Gopi utansa da Koki masaj yapmayı sürdürür. Bir süre sonra Gopi’nin ayağı yine sızlar. Gopi yağı kendisi uygulamak ister. Ancak Gopi bir türlü yağı almayı beceremez. Onu izleyen Ahem kendi elleriyle Gopi’ye masaj yapar. BU esnada Koki gelir ve Ahem’i o şekilde görünce şok olur. Onun işe gitmesi gerektiğini söyler.

Koki masaj yapmak için Gopi’nin yanına oturur ve Ahem’den gitmesini ister. Ertesi sabah Ahem işe gitmek için hazırlanırken bugün doktorun geleceğini ve iğnelere başlanacağını söyler. Gopi endişelenirken Ahem’ebir şey söylemez. Ahem işe gider. Raşi onların bu kadar yakınlaşmasının bir kaza neticesi olduğunu düşünür ve Jigar’ın dikkatini çekmek için benzer bir olay planlar.1 2020 06 26T184435.327

Kinjal yüzünü mahveden Urmi’ye tepki gösterir. Bu kadar faturayı nasıl ödeyeceklerini sorar. Bu sırada kapı çalar. Reklam ajansından biri gelir ve Kinjal için ödenen paraları ister. Kinjal bu kadar parayı nasıl vereceklerini düşünürken Urmi Koki’den almasını ister. Ahem önemli bir toplantı yapıyordur. Bir adam gelir ve Jigar’a bir buket ve mektup verir.

Jigar Ahem’in sert bakışları altında mektubu okur. Raşi akşam 6’da gelmesini ve kollarına atılmasını yazmıştır. Jigar özür diler ve toplantı devam eder. Akşam eve geldiğinde Raşi mektubu ve buketi sorarak Jigar’a sarılır. Jigar daha fazla drama istemediğini söyleyerek Raşi’yi itekler. Raşi iki gözüm iki çeşme moduna döner.2 2020 06 26T184437.754

Gopi’nin iğne korkusu herkesi harekete geçirir. Hetal ve Koki Gopi’yi ikna etmeye çalışsa da Gopi korkudan sapsarı kesilmiştir. Doktor geldiğinde Gopi’nin korkuları tavan yapar. Ahem’i gören Koki şaşırırken Ahem Gopi için geldiğini söyler. Ahem de Gopi’yi ikna etmek için çalışır. Sonunda iğne zamanı gelir. Ahem Gopi’nin bir elini tutarken doktor iğneyi tamamlar. İğnenin acısını hisseden Gopi elini kaldırdığında Ahem’in yüzüne çarpar. Adeta bir tokat gibi hissedilen hareket herkesi şok etmiştir.

Ahem ise bunun normal olduğunu ve Gopi’nin istemeyerek yaptığını söyleyince Koki 2. şoku yaşar. Ertesi gün Ahem Gopi’nin yürümesini ister. Gopi daha önce düşmek üzereyken Raşi’nin son anda kurtardığını söyleyerek tereddüt eder. Ahem Gopi’yi sıkıca tutar. Hetal ve Baa onları görünce Ahem Gopi’yi tekerlekli sandalyesine geri koyar. Urmila eve gelen ajans sahibine iftira atmış ve komşularının da yardımıyla adamı evden kovmuştu. Kinjal şimdi ne yapacaklarını sorar. Urmi başka ajanslarla görüşme yapacaklarını söyler. Kinjal fikri beğenir.3 2020 06 26T184438.000

Urmi’nin kovdurduğu ajansın sahibi onu arar ve parasını ne pahasına olursa olsun alacağını söyler. Urmi korkudan titriyor. Ahem evi ararken telefonu Koki açar. Koki neden aradığını sorar. Ahem dosyasını kanepenin üzerinde unuttuğunu söyler. Ancak kanepede dosya yoktur. Ahem sonunda utana sıkıla Gopi’nin ilaç zamanının geldiğini söyler. Koki hatırlatacağını söyler.

Ahem Gopi için cep telefonu alır ve bir kişiyle onu Modi evine gönderir. Raşi paketi alır ve onu Koki’ye Ahem’in gönderdiğin söyleyerek verir. Az sonra Ahem arar ve paketin Gopi’ye ait olduğunu söyler. Koki şok olurken Ahem paketini içinde telefon olduğunu söyler. Koki paketteki telefonu çıkarır ve Gopi’ye verir. Gopi ve herkes mutlu olurken Koki Gopi’den gerekli olduğunda konuşmasını ister. Raşi hemen annesini arar ve Ahem’in Gopi’ye telefon hediye ettiğini söyler.4 2020 06 26T184435.079

Urmila hemen Jigar’a da buna benzer bir sürpriz yapması gerektiğini söyler. Raşi Jigar’ın gitmek isteyip de  gidemediği spor salonuna üye olmayı düşünür. Ancak parası olmadığı için bunu nasl yapacaktır. Masum 17 Temmuz Özeti sona erdi.

Masum 117. Bölüm Fragmanı