Benim Yemeğim Sunucusu Rafet İnce Kimdir? 360 TV

Yayınladığı dizi ve programlarla atak yapan ve iddialı kanallarla boy ölçüşmeye çalışan 360 TV yepyeni bir yarışma programı ile karşımıza çıkacak. Yemekteyiz, Zuhal Topalla Sofrada ve Masterchef gibi yemek programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Sunuculuğunu ünlü şef Rafet İnce’nin yapacağı yemek yarışması Benim Yemeğim yakında 360 TV’de ekranlara gelecek. Şimdi Benim Yemeğim Sunucusu hakkında detaylı yazımızda.benim

Benim Yemeğim yemek yarışması olacak. Her hafta birbirinden iddialı 4 yarışmacı hünerlerini sergileyecek. Dünyanın en adil yemek yarışması olarak adlandırılan yarışmada gözler kapanarak puan verilecek. Aynı yemeği aynı malzemeler ile yapan yarışmacıların gözleri kapanacak ve kendi yemekleri dahil puan vermeleri istenecek. 5 günün sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı 10 000 liranın sahibi olacak.

Şef Rafet İnce’nin hem jüri hem de sunucu olacağı yarışma Benim Yemeğim için başvurular başladı. Benim Yemeğim yarışması için www.tv360.com.tr/benim-yemegim adresinde yer alan formun doldurulması gerekiyor.

Benim Yemeğim Rafet İnce Kimdir?

The Taste Türkiye’deki jüri üyeliği ile gündeme gelen ünlü şef Rafet İnce 1981 Konya Ereğli doğumludur. Mesleğe Tekirdağ Anadolu Turizm Meslek Lisesinde başlayan şefimiz daha sonra uluslararası arenada çok sayıda ödül kazanarak ülkemizi onurlandırdı. Lise, üniversite ve Turizm Liselerinde çok sayıda konferans vererek toplumu bilinçlendirmiştir.rafet1

BBC Good Food dergisinin 2008 yılında beri editörlüğünü yapan ünlü şef Wacs – Dünya Aşçılar Konfederasyonu jürilerindendir. 2017 yılında aşçıların oskarı sayılan Gourmand world cookbook awards’da Türkiye’de en iyi yemek yapan kişi ünvanını kazanmıştır. Rafet İnce evli ve iki çocuk babasıdır.