Benimle Söyle Nikki Wild Kim İçin Kalktı Teoman Caferoğlu Kimdir?

Benimle Söyle şarkı yarışmasında 22 Haziran akşamı bir ilk gerçekleşti. 6 haftadır hiçbir yarışmacı için ayağa kalkmayan Nikki Wild 7. haftaya geldiğimiz 22 Haziran Cumartesi akşamı bir yarışmacı için ayağa kalkarak herkesi şaşırttı. Hiç bir yarışmacı için ayağa kalkmayan Nikki Wild tüm jürinin diline düşmüştü. Özellikle programın sunucusu Enis Arıkan Nikki Wild’i fena ”ti” ye almıştı.

Nikki Wild 6 hafta boyunca jürinin yüksek oranda ayağa kalktığı yarışmacılar için sadece iyi bir performans demekle yetinmişti. 6. Bölümde ise Serra Hepgül isimli yarışmacı için ayağa kalkmak istemiş ancak onu daha önceden tanıdığını belirterek adam kayırıyorlar ifadesine maruz kalmamak için ayağa kalkmadığını belirtmişti. Herkes Nikki Wild’in kim için kalkacağını merak ediyordu.nikki ayakta

Beklenen 7. Haftada gerçekleşti. Nikki Wild 22 Haziran günü yapılan Benimle Söyle yarışmasında Teoman Caferoğlu isimli yarışmacı için ayağa kalktı. Teoman Caferoğlu Smoke On The Water isimli şarkısı ile jürinin 97 tanesini ayağa kaldırmayı başardı. Ayağa kalkanlardan biri de Nikki Wild oldu. Onun ayağa kalkması şaşkınlık yaratırken Teoman Caferoğlu finalist olabilmek için Hande Everes ile kozlarını paylaştı.

Teoman Caferoğlu It’s My Life isimli şarkı ile jürinin karşısına 2. kez geçti ancak bu sefer 64 kişiyi ayağa kaldırmayı başardı. Teoman Caferoğlu büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Hande Everes ise 77 jüriyi ayağa kaldırarak 2. yarı finalist olmaya hak kazandı.

Benimle Söyle Teoman Caferoğlu Kimdir?teoman

Benimle Söyle yarışmasında performansını sergileyecek olan Teoman Caferoğlu 28 yaşında İzmir de yaşıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezunu. Ablası konservatuvar mezunu olan Teoman müziğe onun sayesinde başladığını söylüyor. Eşiyle de sahnede tanışan Teoman o gün bu gündür şarkılarını onun için söylediğini belirtiyor.

Benimle Söyle Nikki Wild Kimdir?nikki

Benimle Söyle ses ve şarkı yarışmasının sıfırcı jürisi Nikki Wild kendine has görüntüsü ve tavrı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aslen İsviçre doğumlu olan Nikki Wild Türkiye de rock-metal sevenlerinin favorileri arasına girmiştir. Açık sözlü olması ve isabetli yorumda bulunması en büyük özellikleri arasındadır. Uzun saçları ve dövmeleri ile 90’lı yıllara damgasını vurmuştur.

Teoman Caferoğlu Performansı