Bir Başkadır Oyuncuları ve Kadrosu

Netflix’in yeni dizisi Bir Başkadır’ın oyuncu kadrosu belli oldu. Bir Başkadır dizisi oyuncuları arasında Öykü Karayel, Bige Önal, Tülin Özen Fatih Artman, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit, Defne Kayalar ve Settar Tanrıöğen yer alacak.

Netflix ekranlarında 8 bölüm olarak izleyicisi karşısına çıkacak Bir Başkadır dizisinin yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstlenirken senaristliğini ise Berkun Oya üstlenecek.  Bir Başkadır dizisinin bir sezonu 8 bölüm olarak çekilecek. Bir Başkadır dizisi 12 Kasım’da  ilk bölümü ile Netflix ekranlarında olacak.

Bir Başkadır dizisi konusu: Bir başkadır dizisinde farklı kültürlerden gelerek İstanbul da yolları şans eseri kesişen kendine has bir grubun hikayesi anlatılacak.

Bir Başkadır Oyuncuları

  1. Öykü Karayel
  2. Tülin Özen
  3. Alican Yücesoy
  4. Settar Tanrıöğen
  5. Fatih Artman
  6. Defne Kayalar
  7. Bige Önal
  8. Funda Eryiğit

Öykü Karayel (Meryem)

20 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Öykü Karayel  30 yaşındadır. Son olarak Muhteşem İkili dizisinde Yağmur karakteri ile yer alan Öykü Karayel Muhteşem İkili dizisi tutmayınca internet dizisi olan Bir Başkadır dizisine dahil olmuştur. Şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir evlilik yaşayan Öykü Karayel İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Kuzey Güney ve Kara Para Aşk dizileri ile ünlenen Öykü Karayel Kalp Atışı dizisi ile kariyerinin zirvesine ulaşmıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Dilruba Sultan karakteri ile de dünyaya açılmayı başarmıştır.

Öykü Karayel Bir Başkadır dizisinde Meryem karakterine hayat verecek.

öykü karayel Bir Başkadır dizisi resimleri 2020

Tülin Özen (Gülbin)

Tülin Özen denilince son dönemde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ki Arzu rolü akıllara gelmektedir. 24 Aralık 1979 Hatay doğumlu olan güzel oyuncu artık 41 yaşının da içindedir. Beyaz Gelincik dizisinde hayat verdiği Meryemce karakteri ile mühendislikten oyunculuğa geçen güzel oyuncu Tülin Özen Muhteşem Yüzyıl: Kösemde de Handan Sultan olarak yer almıştır.Tülin özen Bir Başkadır oyuncusu resimleri

Alican Yücesoy (Sinan)

Son olarak Can Kırıkları dizisinde Cihan karakteri ile başrolde yer alan Alican Yücesoy Ekim 1982 de dünyaya gelmiştir. 2019 da Zehra dizisinde de oynayan yakışıklı oyuncu son dönemde dizi tutturamayınca çareyi dijital ortamda bulmuş ve Bir Başkadır dizisi ile sözleşme imzalamıştır. 38 yaşında olan Alican Yücesoy oyuncu arkadaşı Melisa Sözen ile evlilik yapmıştır.  Haliç Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan ve Bakırköy Belediye Tiyatrosunda deneyim kazanan Alican Yücesoy Serçe Sarayı dizisinde ki Ali Rıza öğretmen rolü ile akıllara kazınmayı başarmıştır. Alican Yücesoy’un yer aldığı projeler arasında Fatmagülün Suçu Ne ve Suskunlar da yer almaktadır.

alican yücesoy resimleri bir başkadır dizisi

Settar Tanrıöğen (Ali Sadi Hoca)

Son olarak Kuzgun dizisinde Terzi Derviş karakteri ile yer alan Settar Tanrıöğen özellikle Baba Candır dizisinde hayat verdiği Bakkal Salih ile televizyonda çok sevilmiştir. Yıllarını tiyatroya veren Settar Tanrıöğen 15 Temmuz 1962 Denizli doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu olan Settar Tanrıöğen Bir Demet Tiyatro’ya seçilmesi oyunculuğa başlamış ve ilk tanındığı dizi ise Urfalıyam Ezelden olmuştur.

settar tanrıöğen 2020 resimleri

Fatih Artman (Yasin)

Fatih Artman 13 şubat 1988 Anakra doğumludur. Behzat Ç dizisi ile yıldızı parlayan ancak çok fazla başka projede kendini gösteremeyen Fatih Artman oyunculuk eğiitmini Ankara Hacattepe Üniversitesinde almıştır. 2014 de Bana Masal Anlatma filminde yer alarak önemşi bir başarıya imza atan Fatih Artman daha spnra da Vatanım Sensin dizisinde yer almıştır.

fatih artman oyuncu bir başkadır dizisi 2020

Defne Kayalar (Peri)

Defne Kayalar Medeczir’in Sedef’i olarak tanınır. 7 Mayıs 1975 İzmir doğumlu olan Bir Başkadır dizisi oyuncusu Defne Kayalar 45 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesinde Grafik tasarım eğitimi alan deneyimli oyuncu grafiker değil oyuncu olmak isteyince Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon eğitimine başlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Yönetmen Ali Bilgin ile evli olan Defne Kayalar son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi tutmayınca hüsran yaşamıştır.

defne kayalar resimleri

Bige Önal (Hayrun Nisa)

Bige Önal 2020 de hem Sen Çal Kapımı dizisinde yer alacak hemde Bir Başkadır dizisinde yer alacaktır. Bige ÖNAL Tehlikeli Karım dizisinin Seda’sı olarak hatırlanan Bige Önal 1990  İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Bige Önal’ın en çok çıkış yaptığı dizi ise Bodrum Masalı dizisi olmuştur.

bige önal resmi 2020 yeni

Funda Eryiğit (Ruhiye)

Son olarak Can Kırıkları dizisinde  Zeynep  karkateri ile yer alan  Funda Eryiğit 1984 Hollanda’da doğumludur ve 36 yaşını içindedir. İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu Funda Eryiğit Poyraz Karayel dizisinin Eda’sı olarak tanınmıştır. Son dönemde  Canım Ailem, Karadayı ve Gecenin Kraliçesi gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır. Funda Eryiğit son dönemde Bir Başkadır  dizisi gibi internet dizilerine önem vermektedir.

funda eryiğit bir başkadır dizisi resimleri oyuncu

Derya Karadaş (Gülan)

Derya Karadaş Oyuncu Haki Biçici’nin eşidir. Bir Başkadır dizisinde Gülan karkteri Gülbin’in ablasıdır ama iki kardeşin araları pek de iyi değildir. 

Derya Karadas Bir Baskadir Gulan

Nesrin Cavadzade (Melisa)

Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade 30 Temmuz 1982 yılında Azerbayacan da dünyaya gelmiştir. 37 yaşındaki güzel oyuncu 11 yaşında annesiyle birlikte İstanbul’a geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Okurken 5 kısa film çekti. Berlin Film Festivali’nde bu filmler gösterildi. Şahika Tekand Studio Oyuncularında dersler de alan Nesrin Türkçe’nin yanısıra İngilizce, Rusça ve Fransızca bilmektedir.Nesrin Cavadzade Bir Baskadir Melisa

Gökhan Yıkılkan (Hilmi)

Bir Başkadır dizisinde Hilmi, çok kitap okuyan yalnız bir insandır. Çevresindekilere de kitap okumalarını tavsiye eden Hilmi iyi kalpli biridir. 

Gokhan Yikilkan Bir Baskadir Hilmi

Aziz Çapkurt (Ramazan)

Bir Başkadır dizisinde Ramazan Ruhiye ile aynı köyde doğup büyüyen dağınık bir adamdır

Aziz Capkurt Bir Baskadir Ramazan

Gülçin Kültür Şahin (Mesude)

Son olarak ismini Gülperi dizisinde hayat verdiği Kader TAŞKIN karakteri ile duyuran Gülçin Kültür Şahin  4 Aralık 1988 Kırklareli doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Genç oyuncu eğitimini Bilkent Üniversitesi almıştır ve tiyatro sahnelerinde pişmiştir. Kelebekler filminde ki performansı ile yapımcıların gözdesi olan Gülçin Kültür Şahin Haydar Şahin ile evlidir. 2020 de Tv8’in Kırmızı Oda dizisinde yer alacak olan Gülçin Kültür Şahin 1.61 metre boyunda ve 73 kg ağırlığındadır.

Bir Başkadır dizisinde Mesude Ali Sadi hocanın eşidir. Hayrunnisa’nın da annesidir. İyi kalpli vefakar bir kadındır. 

Gulcin Kultur Sahin Bir Baskadir Mesude

Esma Medra

Esma Medra Bir Başkadır dizisinde Hayrunnisa’nın mahalleden arkadaşı ve oldukça hırçın bir kız olarak ekranlarda yer alacaktır.

esma madra

Öner Erkan oner erkan

Nihal Geyran Koldaş (Sinan’ın Annesi)

Sinan gittikten sonra koca evde yalnız kalmış ancak yalnızlığa alışamamış bir kadındır.

nihal koldaş Ağlama Anne dizisi

Göktuğ Yıldırım (İsmail)

9 Eylül 2011 doğumlu olan Göktuğ Yıldırım 9 yaşının içindedir. Gönül Dağı dizisi Göktuğ Yıldırım’ın ilk dizisidir.

İsmail Ruhiye ve Yasin’in oğludur. Kimsenin bilmediği bir sebepten ötürü İsmail kimseyle konuşmuyor.Goktug Yildirim bir baskadir Ismail

Özge Özelzge özel 1

Cemre Zişan Sağbırcemre zisan sagbir oyuncu

Nazmi KırıkNazmi Kırık Çukur Yeni Gelen oyuncular