Bir Başkadır Oyuncuları ve Kadrosu

Netflix’in yeni dizisi Bir Başkadır’ın oyuncu kadrosu belli oldu. Bir Başkadır dizisi oyuncuları arasında Öykü Karayel, Bige Önal, Tülin Özen Fatih Artman, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit, Defne Kayalar ve Settar Tanrıöğen yer alacak.

Netflix ekranlarında 8 bölüm olarak izleyicisi karşısına çıkacak Bir Başkadır dizisinin yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstlenirken senaristliğini ise Berkun Oya üstlenecek.  Bir Başkadır dizisi bir sezon 8 bölüm olarak çekilecek.

Bir Başkadır dizisi konusu: Bir başkadır dizisinde farklı kültürlerden gelerek İstanbul da yolları şans eseri kesişen kendine has bir grubun hikayesi anlatılacak.

Bir Başkadır Oyuncuları

  1. Öykü Karayel
  2. Tülin Özen
  3. Alican Yücesoy
  4. Settar Tanrıöğen
  5. Fatih Artman
  6. Defne Kayalar
  7. Bige Önal
  8. Funda Eryiğit

Öykü Karayel

20 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Öykü Karayel  30 yaşındadır. Son olarak Muhteşem İkili dizisinde Yağmur karakteri ile yer alan Öykü Karayel Muhteşem İkili dizisi tutmayınca internet dizisi olan Bir Başkadır dizisine dahil olmuştur. Şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir evlilik yaşayan Öykü Karayel İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Kuzey Güney ve Kara Para Aşk dizileri ile ünlenen Öykü Karayel Kalp Atışı dizisi ile kariyerinin zirvesine ulaşmıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Dilruba Sultan karakteri ile de dünyaya açılmayı başarmıştır.

öykü karayel Bir Başkadır dizisi resimleri 2020

Tülin Özen

Tülin Özen denilince son dönemde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ki Arzu rolü akıllara gelmektedir. 24 Aralık 1979 Hatay doğumlu olan güzel oyuncu artık 41 yaşının da içindedir. Beyaz Gelincik dizisinde hayat verdiği Meryemce karakteri ile mühendislikten oyunculuğa geçen güzel oyuncu Tülin Özen Muhteşem Yüzyıl: Kösemde de Handan Sultan olarak yer almıştır.Tülin özen Bir Başkadır oyuncusu resimleri

Alican Yücesoy

Son olarak Can Kırıkları dizisinde Cihan karakteri ile başrolde yer alan Alican Yücesoy Ekim 1982 de dünyaya gelmiştir. 2019 da Zehra dizisinde de oynayan yakışıklı oyuncu son dönemde dizi tutturamayınca çareyi dijital ortamda bulmuş ve Bir Başkadır dizisi ile sözleşme imzalamıştır. 38 yaşında olan Alican Yücesoy oyuncu arkadaşı Melisa Sözen ile evlilik yapmıştır.  Haliç Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan ve Bakırköy Belediye Tiyatrosunda deneyim kazanan Alican Yücesoy Serçe Sarayı dizisinde ki Ali Rıza öğretmen rolü ile akıllara kazınmayı başarmıştır. Alican Yücesoy’un yer aldığı projeler arasında Fatmagülün Suçu Ne ve Suskunlar da yer almaktadır.

alican yücesoy resimleri bir başkadır dizisi

Settar Tanrıöğen

Son olarak Kuzgun dizisinde Terzi Derviş karakteri ile yer alan Settar Tanrıöğen özellikle Baba Candır dizisinde hayat verdiği Bakkal Salih ile televizyonda çok sevilmiştir. Yıllarını tiyatroya veren Settar Tanrıöğen 15 Temmuz 1962 Denizli doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu olan Settar Tanrıöğen Bir Demet Tiyatro’ya seçilmesi oyunculuğa başlamış ve ilk tanındığı dizi ise Urfalıyam Ezelden olmuştur.

settar tanrıöğen 2020 resimleri

Fatih Artman

Fatih Artman 13 şubat 1988 Anakra doğumludur. Behzat Ç dizisi ile yıldızı parlayan ancak çok fazla başka projede kendini gösteremeyen Fatih Artman oyunculuk eğiitmini Ankara Hacattepe Üniversitesinde almıştır. 2014 de Bana Masal Anlatma filminde yer alarak önemşi bir başarıya imza atan Fatih Artman daha spnra da Vatanım Sensin dizisinde yer almıştır.

fatih artman oyuncu bir başkadır dizisi 2020

Defne Kayalar

Defne Kayalar Medeczir’in Sedef’i olarak tanınır. 7 Mayıs 1975 İzmir doğumlu olan Bir Başkadır dizisi oyuncusu Defne Kayalar 45 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesinde Grafik tasarım eğitimi alan deneyimli oyuncu grafiker değil oyuncu olmak isteyince Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon eğitimine başlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Yönetmen Ali Bilgin ile evli olan Defne Kayalar son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi tutmayınca hüsran yaşamıştır.

blank

Bige Önal

Bige Önal 2020 de hem Sen Çal Kapımı dizisinde yer alacak hemde Bir Başkadır dizisinde yer alacaktır. Bige ÖNAL Tehlikeli Karım dizisinin Seda’sı olarak hatırlanan Bige Önal 1990  İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Bige Önal’ın en çok çıkış yaptığı dizi ise Bodrum Masalı dizisi olmuştur.

bige önal resmi 2020 yeni

Funda Eryiğit

Son olarak Can Kırıkları dizisinde  Zeynep  karkateri ile yer alan  Funda Eryiğit 1984 Hollanda’da doğumludur ve 36 yaşını içindedir. İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu Funda Eryiğit Poyraz Karayel dizisinin Eda’sı olarak tanınmıştır. Son dönemde  Canım Ailem, Karadayı ve Gecenin Kraliçesi gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır. Funda Eryiğit son dönemde Bir Başkadır  dizisi gibi internet dizilerine önem vermektedir.

funda eryiğit bir başkadır dizisi resimleri oyuncu