Bir Zamanlar Çukurova Saniye Neden Yok? Selin Yeninci’nin Son Durumu

Bir Zamanlar Çukurova dizi setinde korona virüs paniği yaşanmaya devam ediyor. Çekimleri Adana’da devam eden Tims B yapımın sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova  da güzel oyuncu Selin Yeninci Saniye karakterine hayat vermekteydi. Hayat verdiği karakter ile adeta diziye damga vuran Selin Yeninci’nin geçen hafta sette yapılan standart testlerde sonucu pozitif çıkmış ve otelde karantinaya alınmıştı. Selin Yeninci  haricinde Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosunda yer alan başka bir oyuncu da pozitif vaka çıkmazken kötü haber ise Selin Yeninci’den geldi.

Selin Yeninci’nin Son Durumu Nasıl? Selin Yeninci’nin Sağlık Durumu

Selin Yeninci corona virüsü hiç bir sağlık sorunu olmamasına rağmen oldukça ağır atlatmaya başlamıştı. Otelde gördüğü tedaviden sonuç alınamayan Selin Yeninci’nin daha iyi bir tedavi görmesi için şubat ayının son haftasında hastaneye kaldırıldığı açıklanmıştı. 28 şubatta ise Selin Yeninci ne yazık ki durumunun ağırlaşması sonrası yoğun bakıma alındı. Şuan entübe durumda olmayan Selin Yeninci’nin durumunun ise ağır olduğu açıklandı. Solunum desteği alan Selin Yeninci hayranlarından dua bekliyor.

Selin Yeninci hastane resimleri

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Neden Yok?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye’ye yazılan tüm roller iptal edildi. Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci iyileşene kadar da Saniye karakterinin dizi de rol yazılmayacağı öğrenildi. Saniye Yenici’nin kısa zaman içinde iyleşmesi ve tekrardan dizinin setine dönmesi bekleniyor ancak bu sürecin uzun sürebileceği de Bir Zamanlar Çukurova senaryo ekibine bildirildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çok önemi bir senaryo değişikliği olmasa da hikaye şimdiden Saniye karakterinin uzun süre dönmeyeceği varsayılarak hazırlanmaya başladı.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Ne Zaman Dönecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterinin ne zaman diziye döneceği belli olmadı bu konuda bir açıklama geldiğinde sayfamızda sizler ile paylaşacağız.