Buse Sinem İren Kimdir? (Çocuklar Duymasın Simay) Havuç Kimle Evleniyor? Laz Kızı kim?

Çocuklar Duymasın  yeni sezona yeni ve güncellenmiş oyuncu kadrosu ile ağustos ayında girmeye hazırlanıyor. Yaz dizisi konsepti ile ekranlara gelecek dizide daha önce sizlere Çocuklar Duymasın’ın yenileneceğini açıklamıştık; hatta Çocuklar Duymasın’da Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı pala bıyık bırakmış ve yenilenmenin ilk belirtisini göstermişti.

Şimdi de Çocuklar Duymasın’a yeni gelen kadın başrol oyuncusu izleyiciye tanıtıldı. Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon tanıtımında Emre’nin yanı namı diğer Havuç’un ani bir kararla evlendiği görülüyor. Havuç bilindiği üzere geçen sezon Tutku diye bir kızı ailesine sevgilisi olarak tanıtmış ama annesinden onay alamamıştı; çünkü işler kızın aslında Alev çıkması ile karışmıştı.Buse Sinem İren fotoğrafları

Çocuklar Duymasın Simay Kimdir?

Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonunda Havuç’un hayatına Simay isimli yeni bir kız giriyor. Bu yeni giren kız Simay hem bir İstanbul güzeli olurken hemde bazen kendini tutamayıp Karadeniz kızı olabiliyor. Bu yüzden de Meltem’den red yiyen yeni gelin  Simay Haluk’tan ise asabi ve dobra tavırları ile tam not almayı başarmıştır.

Simay İstanbul’da okumuş aslen Karadenizli güzel bir kızdır.ocuklar duymasın Simay

Peki Çocuklar Duymasın’a gelen bu yeni oyuncu Simay kimdir? Simay’ın Gerçek İsmi Ne?

Çocuklar Duymasın’ın kadrosuna Havuç’un eşi olarak katılacak bu kızın gerçek adı Buse Sinem İren’dir. Peki kimdir Buse Sinem İren?ocuklar Duymasın Havuçun eşi

Buse Sinem İren Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 20 Mart 2015’de katılmıştır. Çok güler yüzlü enerjisi yüksek bir kızdır. Buse Sinem İren Bkm’de Mahsuscuktan Stand Up show isimli bir tek kişilik Stand Up gösterisi sunmaktadır. Buse Sinem İren resimleri

Buse Sinem İren Türkiye’de önde gelen komedyenlerden olmaya çalışmaktadır; tiyatroda da kendini ispat eden Buse Sinem İren aynı zamanda da sosyal medyada da milyonlarca takipçisini güldürmeyi başarmıştır. Bkm de düzenli olarak yayınlanan açık mikrofon isimli bir oyunu da vardır.

Buse Sinem İren’in Açık büfe isimli bir Youtube kanalı vardır. Buse Sinem İren’in Acayip taklitleri vardır; özellikle Karadeniz taklitleri güldürmekten öldürür.

Çocuklar Duymasında Simay karakterine Buse Sinem İren hayat verecek. 

Buse Sinem İren Fotoğrafları

ocuklar Duymasın Havuçun sevgilisi

Buse Sinem İren Mimar Sinan Üniversitesi Sanat tarihi mezunudur. Buse Sinem İren’in annesi Sosyal Hizmetler kurumunda çalışıyor babası esnaftır. . İstanbul Halk Tiyatrosundan tiyatro eğitimi almıştır.

Çocuklar Duymasın Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı