Camdaki Kız Billur Kimdir? Merve Polat Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Kanal D’nin merakla beklenen dizisinde karakterler belli oldu. Yönetmen koltuğunda Nedim Güç’ün oturduğu Seda Altay Turgutlu’nun senaryosunu yazdığı dizinin başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor. İlk bölümü 8 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan dizide Billur karakterini Merve Polat oynayacak.

Camdaki Kız Billur Kimdir?

Billur Nalan’ın tek arkadaşıdır. Billur ile annesinden gizli görüşen Nalan aynı zamanda Koroğlu holdingde Billür ile beraber çalışır. Billur erkekler ile gönül ilişkisi kurmadan cinsel ilişki yaşayabilen oldukça rahat bir kadındır. Her hafta bir başka erkek ile görüşür; Billur da bir türlü gerçek aşkı bulamamıştır ancak gerçek aşkın var olduğuna inanır.

Daha yayınlanmadan büyük bir ilgiyle beklenen dizide Merve Polat’ın oynayacağı Billur karakteri; Nalan’ın en yakın arkadaşıdır. Yakın olmalarının en büyük sebebi Nalan’ın kendini Billur’un yanında gayet rahat hissetmesidir. Aslında karakter olarak birbirlerinin tam zıddıdırlar. Billur için imkansız diye bir şey yoktur. O her şeyi sorgulayabilen bir karakterdir. Kendine her zaman özen gösteren açık fikirli birisidir.merve

Merve Polat Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Billur karakterini oynayacak olan Merve Polat; 20 Aralık 1990 İstanbul doğumludur. Ailenin 3 çocuğundan biri olan Merve çocukken çok yaramaz ve bir o kadar da neşeli birisiymiş. Okul yıllarında başarılı bir öğrenci olmuş. Oyunculuğa küçüklükten beri ilgi duyan Merve Polat ilk olarak Marmara Üniversitesi Tarih Bölümünü ardından Kadir Has Üniversitesi Film Drama Bölümünde yüksek lisansını yapmış. İlk dizi deneyimi Ankara’nın Dikmeni olmuş. Ardından Güne Bakan ve Siyah İnci gibi dizilerde rol almış. 2019 yılından beri de Youtube üzerinden Rabarba Comedy adlı sohbetlere devam etmektedir.merve1

Merve Polat Kaç Yaşında Evli Mi?

20 Aralık 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz henüz bekar. Merve Polat 31 yaşında, 1,65 m boyunda 50 kg ağırlığındadır.