Camdaki Kız Ne Zaman Final Yapacak?

Camdaki Kız yapımcısı OGM Pictures ile Kanal D arasında devam eden görüşmeler tamamlandı. OGM Pictures Camdaki Kız dizisine 2. sezon da devam etmek için kanaldan onayı aldı.

Camdaki Kız’a 2. Sezon Onayı Verildi

İlk sezonunda fırtına gibi esen ve aldığı reytingler ile bir türlü dizi tutturamayan Kanal D’nin bile yüzünü güldüren Camdaki Kız dizisi 2022 2023 yeni sezonunda da yani 2. sezonunda da perşembe akşamları Kanal D ekranında olmaya devam edecek. Planlamalar Camdaki Kız  dizisinin 2. sezon sonunda final yapması yönünde ancak Camdaki Kız  dizisi 2. sezonda da başarılı bir reyting grafiği çizerse bu durumda bir ihtimal 3. sezon bile düşünülebilir.

Camdaki Kız Çok İyi Bir Başlangı^ç Yapyı

8 Nisan 2021 de yayın hayatına başlayan Camdaki Kız dizisi harikalar yaratmaya devam ediyor. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Camdaki Kız dizisi perşembe akşamlarına adeta ambargo koymayı başardı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sonra reytinglerde ikinci sırada yer almayı başaran Camdaki Kız dizisine 2. sezon onayı da geldi.

Kanal D’nin 2021 de Arka Sokaklar ve Sadakatsiz’den  sonra tek reyting alan dizisi olan Camdaki Kız dizisi 2. sezonu ile de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Camdaki Kız dizisi haziran ayına kadar da ilk sezonu ile izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Camdaki Kız Ne Zaman Final Yapacak?

İzleyiciler Camdaki Kız Ne Zaman Final Yapacak? sorusunu soruyor. Camdaki Kız dizisi 2. sezon onayını aldı. Bu nedenle de 2021 2022 sezonunda da Kanal  D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Bir çok izleyici Kanal D dizilerinin 3 – 5 bölüm sonra final yaptığını gördüğü için Camdaki Kız’ın da hemen bitmesinden korkuyor; ancak yüksek reyting alan Camdaki Kız dizisi için şuanda erken final sorunu yok.

Camdaki Kız Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Camdaki Kız Ne Zaman sezon finali yapacak sorusunun cevabı kesin olarak belli değil ancak tahminlerimize göre Camdaki Kız 10 haziran 2021 de 10. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir.

Camdaki Kız Dizisinde Hikaye Orijinalden Farklı

Camdaki Kız dizisi bilindiği üzere Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlama; ancak dizi ile kitap arasından ciddi farklılıklar var. Bu da Camdaki Kız dizisini söylendiği gibi gerçek bir hayat hikayesi olmaktan uzaklaştırıyor; ancak Camdaki Kız dizisinin aldığı bu yüksek reytinglerde diziye yapılan bu suni müdahalelerin bir sonucu.

Her ne kadar Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik Nalan karakteri ile harika bir oyunculuk sergilese de bence 18 yaşın altına izletilebilecek bir dizi değil; bu hikaye. Toplumun ruh sağlığını ciddi derece de bozabilecek ilerleyen yıllarda Ruh Sağlığı merkezlerinin dolup taşmasına sebep olacak bir dizi Camda ki Kız. Bence Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kitaplarının hiç biri dizi yapılmamalı; Doğduğun Ev Kaderindir hariç.

Bir çok yönünden Masumlar Apartmanı  dizisine benzeyen Camdaki Kız dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosu ile harikalar yaratsa da dizi ciddi derece de yavaş ilerleyen bir dizi. Adeta izleyicinin içini şişiriyor. Bir de görüntü yönetmeninin sürekli Zoom yapması diziyi daha da Hint dizisi moduna sokuyor.

Camdaki Kız dizisinde Muzo karakteri kitapta ki Hayri karakteri. Camdaki Kız dizisinin ilerleyen bölümlerinde Nalan ile Muzo arasında bir aşk yaşanacak.