Can Borcu Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Can Yaman’ın Gold Film için çekeceği yeni dizisinin ismi belli oldu. Gold Film’in sahibi Faruk Turgut daha önce Can Yaman ile bir dizi çekeceklerini açıklamıştı. İşte bu dizinin ismi şimdilik Can Borcu olarak planlanıyor.

Son olarak Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir ile partner olan Can Yaman Can Borcu dizisinde çok ünlü bir kadın başrol oyuncusu ile partner olacak ancak şuana kadar anlaşılan bir isim yok. Can Borcu dizisinin komedi ve aksiyon türünde olması bekleniyor.

2019 da en çok çıkış yapan oyuncu olan Can Yaman son yıllarda en çok değişen isimlerden biri de oldu. Gönül İşler dizisinde Can Yaman’ı Bedir karakter ile izleyenler şimdiki Can Yaman’ı gördüklerinde tanıyamazlar zira Can Yaman öyle bir kas yaptı ki yaptığı kaslar sonucunda dünyada en çok yıldızı parlayan starlar arasına girdi. Son olarak iş gezisini İtalya’ya giden Can Yaman İtalyan hayranlarının yoğun sevgisi ile karşılanmış ve İtalya sokaklarında ilgiden yürüyememişti.

Erkenci Kuş, Güzel Köylü ve Kardeş Çocukları gibi efsane dizilerin yapımcısı olan Gold Film Can Yaman ile bir efsaneye daha imza atmaya hazırlanıyor. Can Yaman Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un elinde ki senaryoyu görünce bayıldı ve projede yer almak için bir sezonu atlamak zorunda kaldı.

Can Borcu Dizisi Nerede Çekilecek?

Can Borcu dizisi Beyrut’ta geçecek ve dizinin bir çok sahnesi Beyrut’ta çekilecek.

Can Borcu Dizisi Konusu

Beyrut’ta holding sahibi bir işadamı olan yakışıklı Can Yaman’ın hayat vereceği karakter kendi düğüne 2 gün kala Beyrut’tan aldığı telefon ile önemli bir karar eşiğinde olacak. Yıllar önce hayatını kurtaran eski şoföründen bir telefon gelir. Şoför kendi kızının hayatının tehlikede olduğunu söylemektedir ve ondan acil Beyrut’a gelir kızının hayatını kurtarmasını ister. O da can borcunu ödemek için düğünü bırakacak ve Beyrut’a gidecek.

Can Borcu Oyuncuları

Can Yaman

Can Yaman 8 Kasım 1989 İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Can Yaman şuanda bir Can Yaman hukuk bürosunun sahibidir ve oyunculuktan arta kalan zamanlarında bürosunda çalışan avukatlara yardım etmektedir. İlk olarak Gönül İşleri dizisinde Sinem Kobal ile yer alan Can Yaman dizi de çok arka planda olan Bedir karakterine hayat verse de dizinin parlayan yıldızı olmayı başarmıştır. Aslında zengin bir aileni oğlu olan Can Yaman avukatlık yaparken hobi olsun diye oyunculuğa başlamış ve yıldızı bir anda parlamıştır.

Daha sponra 2015 de İnadına Aşk dizisinde başrolü kapan Can Yaman Trt 1 de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinde bir kez daha başrolde yer almıştır. 2017 de Dolunay dizisinde yer alan Can Yaman 2018 ve 2019 da Erkenci Kuş dizisinde yer almıştır.Can Borcum oyuncuları

Can Borcum dizisine yeni gelen oyuncular oldukça detaylar bu sayfadan sizler ile paylaşılacaktır.

Can Borcu Ne Zaman Başlayacak?

Can Borcu dizisi ocak 2020 den sonra yayında olacak. Can Borcu dizisinin şuanda hangi kanalda yayınlanacağı belli değil ancak Star Tv ve Show TV gibi kanallar Can Boru dizisi için sırada bekliyor.

Can Borcu Nerede Çekilecek?

Can Borcum dizisinin nerede çekileceği şuanda belli değil ancak şimdiden mekan araştırılmaya başlandı; dizinin hem yurt içi hemde yurt dışı çekimleri olacak; ama Can Borcum dizisi setinde ana mekan İstanbul olacak gibi

Yorum yaz