Çocuk Kalbi Filmi Oyuncuları (2024) Tam Liste Oyuncu Kadrosu

2024 yılında vizyona girecek Çocuk Kalbi Filmi oyuncuları netleşti. Filmde Eser Eyüboğlu, İlker Aksum, Alihan Türkdemir gibi isimler başrol olarak yer alıyor.

2024 yılının ilk aylarında vizyona girmesi beklenen Çocuk Kalbi Filmi’nin okuma provaları gerçekleşti. Sinan Biçici tarafından yönetilen ve senaristliği üstlenilen film yaklaşık 25 dile çevrilen Edmondo De Amicis’ın ‘Çocuk Kalbi’ kitabından uyarlanıyor.

Çocuk Kalbi Filmi Oyuncuları

Eser Eyüboğlu

Çocuk Kalbi Filmi oyuncuları arasında erkek başrol olarak yer alan Eser Eyüboğlu 18 Mayıs 1984 Bursa doğumludur. 2023 yılı itibari ile 39 yaşının içinde olan oyuncu şu anda Gönül Dağı dizisinde Selami karakterine hayat veriyor. Bilkent Üniversitesinden mezun olan oyuncu tiyatroyla kariyerine başlamıştır. Eser Eyüboğlu daha önce Şevkat Yerimdar, Ege’nin Hamsisi, , Soygun gibi yapımlarda rol almıştır.Çocuk Kalbi Filmi Oyuncuları Eser Eyüboğlu

İlker Aksum

Çocuk Kalbi Oyuncuları arasında yer alan İlker Aksum 23 Mayıs 1971 Isparta doğumludur. 2023 yılı itibari ile 52 yaşının içinde yer alan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarından 1993 yılında mezun olmuştur. 1994 yılında Antalya Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamış ve devlet tiyatrolarında görev yapmıştır. Başarılı oyuncu İlker Aksum daha önce  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Azizler, Ramo, 7.Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol almıştır.

Alihan Türkdemir

Çocuk Kalbi filminde rol alacak ve başrollerden biri olacak Alihan Türkdemir 29 Haziran 2009 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 14 yaşının içinde olan genç oyuncu lise eğitimine devam etmektedir. Henüz çocuk yaşlardayken ailesinin yönlendirmesi ile beraber ajansa kaydolmuş ve Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl, Evlat Kokusu, Dolunay gibi yapımlarda rol almaya hak kazanmıştır.blank

Çocuk Kalbi Filmi Oyuncuları netleştikçe bu haberimizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalın!