Çukur Şahran Kimdir? Şahran Gerçekte Kim? Sarp Akkaya

Çukur Şahran Kimdir? sorusu tüm Çukur severlerin aklında karıştırmaya devam ediyor. Bugün Çukur setine çıkan Sarp Akkaya’nın hayat vereceği karakter de belli oldu. Sarp Akkaya Çukur dizisinde finale kadar Şahran karakterine hayat verecek.

Çukur dizisinde Amca Koçovalı son dönemde iyice köşeye sıkışmıştı. Karaca ve Celasun’un ölümlerinin arkasında amca Koçovalı’nın olduğunun ortaya çıkması sonrası Amca Koçovalı’yı bitirmek için Koçovalı kardeşler bir olmuş ve harekete geçmişti.

Çukur Şahran Kimdir?

Çukur Şahran Kimdir? Şahran amca Cumaali Koçovalı’nın en güvendiği adamıdır. Hatırlanacağı üzere Amca Cumaali Koçovalı’da Çukur’a Afganistan’dan gelmişti. Şahran ise Amca Cumaali Koçovalı’nın Afhanistanda ki illegal işlerini devrettiği ve çok güvendiği adamıdır. Amca Cumaali Koçovalı Çukur’da sıkışınca ölmemek için Şahran’dan destek isteyecek. Şahran ise artık o kadar güçlüdür ki Amca Cumaali Koçovalı’nın bile durduramayacacağı bir hale gelmiştir.

Çukur Şahran Kimdir Sarp Akkaya Çukur dizisinde Şahran karakterine hayat verecek.

Çukur Şahran Gerçekte Kim?

Çukur’da çok yakında Amca Cumaali Koçovalı belası ortadan kalkacak ama amcanın güçlendirdiği Şahran belası ortaya çıkacak. Korkusuz ve saldırgan bir tip olan Şahran çoluk çocuk demeden herkesi katleden kahpece saldırılar düzenleyen ve Amca Cumaali Koçovalı’nın varisi olduğunu söyleyerek Çukur’e ele geçirmeye çalışan bir adamdır.

Sarp Akkaya son dönemde final yapan dizilerin bir çoğuna finalde kötü karakterler ile dahil olan ve dizilerde fark yaratan usta bir isimdir. Söz dizisinde finale yakın Kasap Dragon Ratković karakteri ile dahil olan ve fark yaratan Sarp Akkaya son 5 sezona damga vurmuş Çukur dizisinde de Şahran karakteri ile fark yaratmayı planlıyor.

Sarp Akkaya Kimdir?

13 Mayıs 1980 de İstanbul doğumlu olan Sarp Akkaya 41 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Sarp Akkaya Ezel dizisinde hayat verdiği Tevfik karakter ile tanınmıştır. Suskunlar Paramparça ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerde yer alan Sarp Akkaya son olarak Netflix’in Beni Çok Sev filminde kamera karşısına geçmiştir. Sarp Akkaya 1.76 boyunda ve 71 kg’dır. Sarp Akkaya’nın  Sinem Yalçınkaya ile 3 yıllık evlilikleri vardır.

Sarp Akkaya 2021