Damat Bayıldı Kim Kazandı? İşte Gün Gün Tüm Puanlar

Damat Bayıldı  yarışmasında bilindiği üzere ilk hafta birinci Kayınvalide Tuna ve Gelin Diana birinci olmuş ve 5 tam altının sahibi olmuştu. Damat Bayıldı yarışmasında birinci olan i Kayınvalide Tuna ve Gelin Diana  yarışmadan ayrılmak istediler ve ayrıldılar. Damat Bayıldı yarışmasında Gülten ve gelini Nurten hanımda elenince 2. hafta Damat Bayıldı’ya iki yeni aile geldi.

Damat Bayıldı yarışması tüm yarışmacılar güncel listesi için tıklayınız Yarışmacılar

Damat Bayıldı 2 Eylül Puanları

Damat Bayıldı yarışmasında 2 eylül pazartesi günü yani 2. haftanın ilk gününde yeni gelen yarışmacılar  Kaynana Gülfem hanım ve Gelini Ezgi Hanım yarıştılar. Karnıyarık ve helva seçen yarışmacılar gelinlerden 3 puan aldı. Diğer taraftan kaynanalar kaynana Gülfem hanıma da 3 puan verdi. Gelin Ezgi ve kaynana Gülfem hanım rakiplerinden 6 puan alırken sunucu Onur Büyüktopçu ise Gülfem ve Ezgi’ye 7 puan verdi ve  2 eylül pazartesi alınan toplam puan 13 oldu. Damat Bayıldı 2 Eylül Puanları

Damat Bayıldı 3 Eylül Puanları

Damat Bayıldı  yarışmasında 3 Eylül salı günü Kaynana Hülya hanım ve gelini Yeliz hanım yarıştı. Kaynanalar Hülya hanıma 3 puan verdi. Gelinler’de Yeliz hanıma 3 puan verdi. Sunucu Onur Büyüktopçu ise yemekleri çok beğenmedi ve 6 puan verdi. Damat Bayıldı yarışmasında  2 Eylül salı günü toplam puan 12 oldu ve bu hafta da Yeliz hanım  ve Hülya hanım birinci olamadı. Damat Bayıldı yarışmasında 2 Eylül salı günü damat annesi Hülya hanımın yemeklerini beğendi.

Damat Bayıldı 4 Eylül Puanları

Damat Bayıldı 4 Eylül çarşamba günü Kaynana Rukiye hanı ve gelini Fatoş hanım yarıştı. Damat Ferdi annesi ve eşinin tabaklarını tanıdı ama çeyrek altını annesine değil eşine verdi ve stüdyoda kıyamet koptu. Sinirlenen kaynana Rukiye stüdyoyu terk etti. Rukiye ve Fatoş ikilisi ise ilk defa sunucu Onur Büyüktopçu’dan tam puan aldı. Rukiye ve Fatoş 3 puan gelinlerden 3 puanda kaynanalardan almıştı 10 da sunucu verdi ve Damat Bayıldı rekoru kırılarak 16 puan verildi ve kazanmayı neredeyse garantilediler.damat bayıldı 6 eylül fatoş ve rukiye kazandı

Damat Bayıldı 5 Eylül Puanları

Damat Bayıldı 5 Eylül perşembe günü Kaynana Emine ve gelin Şüheda Yücel yarıştı. Emine hanım yine kendini göstermek için sivri dilini kullandı kaynanalar ise Emine hanıma sadece 3 paun verdi. Gelin Şüheda hanımın elinin lezzetini tek beğenen damat Şehmus oldu. Damat geline çeyrek altını verdi ama rakip gelinler Şüheda hanıma sadece 2 puan verdi. Onur Büyüktopçu ise Yücel ailesine 6 puan verdi. Yücel ailesinin aldığı toplam puan 11 oldu.

Damat Bayıldı 6 Eylül Kim Kazandı?

Haftanın 3. olan ailesi Hülya hanım ve Yeliz hanı oldu toplam 12 puan aldılar. 18 puan alan Rukiye ve Fatoş hanım 5 tam altının sahibi oldu. Damat Bayıldı 6 Eylül gatoş kazandı

Damat Bayıldı yarışmasında 4 Eylül çarşamba günü yarışan Rukiye ve Fatoş toplamda 16 puan alarak 6 eylül cuma günü 5 tam altının sahibi oldular.

Damat Bayıldı Başlıyor İşte Kurallar

Damat Bayıldı yarışması ilk bölümü ile 26 ağustos pazartesi günü izleyicisi karşısına çıktı. Farklı konsepti ile izleyicinin dikkatini çeken Damat Bayıldı  özellikle sunucusu Onur Büyüktopçu’nun sempatik hareketleri ile çok beğenildi.

Damat Bayıldı yarışmasında büyük ödül 5 tam altın; yani programda her hafta toplamda 4500 TL değerinde altın yarışmacılara hediye edilecek. Ödül kısmen büyük olunca hafta içi mücadelede çok yüksek oluyor.

Damat Bayıldı yarışmasında tek ödül 10 tam altın değil aynı zamanda hafta içi her günde bir çeyrek altın veriliyor. Damat Bayıldı da her gün bir aile hem kendi içinde yarışıyor hemde birlikte diğer ailelere karşı yarışıyor. Belirlenen menü için önce 120 saniyede alış veriş yapılıyor; sonra verilen süre içinde hem gelin hemde kaynana menüyü ayrı ayrı yapıyor.

Damat hem annesinin hemde eşinin yemeklerini yiyor ve hangi yemeği daha çok sevdiyse onu belirliyor. Damadın sevdiği yemeğin sahibi ise çeyrek altının sahibi olmuş oluyor. Bunun yanında bir de hem kaynananın hemde gelinin yemekleri hem diğer gelinler hemde kaynanalar tarafından tadılıyor ve sonunda yarışmayan 4 gelin ve yarışmayan 4 kaynana ortak iki puan veriyorlar. Günün sonunda Damat Bayıldı sunucu Onur Büyüktopçu’da 10 üzerinden bir puan veriyor. Toplam 30 puan üzerinden yapılan yarışmada haftanın kazananı yani büyük ödülün sahibi cuma günleri sahibini buluyor.

Damat Bayıldı 1. Hafta Puanları

Damat Bayıldı 26 Ağustos Puanları

Damat Bayıldı yarışmasında Damat Bayıldı 26 Ağustos pazartesi günü gelin Fatoş ile kaynana Rukiye yarıştı. Damat Bayıldı’nın ilk bölümünde ne yazık ki gelin Fatoş hanım menüsünü yetiştiremedi. Kaynana Rukiye hanım ise yemeklerini yetiştirdi; ancak damat Ferdi bey gelin Fatoş hanımın yemeğini tanıdı ve onu beğenerek kendi kesesine çeyrek altını aldı. Damat Bayıldı’da 26 ağustos pazartesi günü gelin kazandı.

Haftanın finali cuma günü büyük ödül için verilen puanlarda ise gelinler toplandı ve gelin Fatoş’a menüsünü yetiştiremediği için 3 puan verdi. Diğer taraftan kaynanalarda kaynananın yaptığı yemeği pek beğenmedi; özellikle islim kebabı çok tepki aldı ve onlarda kaynana Rukiye’ye 3 puan verdi. Sunucu Onur Büyüktopçu ise Gelin Rukiye ve Fatoş hanıma toplamda 6 puan verdi ve toplam puanları 12 oldu.

Damat Bayıldı 27 Ağustos Puanları

Damat Bayıldı yarışmasında 27 Ağustos salı puanlarına bakacak olursak öncelikle yarışan gelin Gülten ve Kaynana Nurten oldu.  Damat Cenk bey ise annesinin yemeğini daha güzel buldu ve kazanan kaynana Nurten oldu. Diğer taraftan diğer kaynanalar kaynana 5 puan verdi. Gelinler ise ortak bir karar ile gelin Gülten’e 4 puan verdi. Hem gelin Gülten hemde kaynana Nurten bu puanlara itiraz ettiler. Onur Büyüktopçu ise hem yemekleri çok beğendiğini hemde erken bitirip temizlik yaptıklarını söylediği Nurten ve Gülten’e 10 üzerinden 9 puan verdi ve 18 puan ile onları şereflendirdi.Damat Bayıldı 27 Ağustos Puanları

Damat Bayıldı 28 Ağustos Kim Kazandı?

Damat Bayıldı yarışmasında 28 ağustos çarşamba günü damat Şehmus annesi Emine ve eşi Şüheda’nın yaptıkları yemekleri yedi. Şehmus korkudan annesinin yemeğini buldu ve çeyrek altını çirkef tavırları ile bilinen meşhur kaynana Emine hanıma vardı. Emine hanım çirkefliği diğer yarışmacıların tepkisini neden oldu; belki gelin Şüheda iyi yemek yapsa bile ne gelinler ne da kaynanalar puan vermedi ve toplamda Onur Büyüktopçu’nun verdiği 4 puanla  9 puan alan kaynana Emine çok sinirlendi.Damat Bayıldı 30 Ağustos Kim Kazandı nurten ve gülten

Damat Bayıldı 29 Ağustos Kim Kazandı?

Damat Bayıldı da 29 Ağustos perşembe günü damat Batuhan hem annesi Tuna’nın hemde eşi Diana’nın leziz yemeklerini yedi ve annesin yemeklerini daha lezzetli bularak çeyrek altını annesine verdi. Onur Büyüktopçu gelin Diana ve kaynana Tuna’ya 10 tam puan verdi. Özellikle temiz ve titiz çalışmaları; yemeklerini yetiştirmeleri ve sunucu Onur Büyüktopçu’yu etkilerdi. Diğer gelin ve kaynanalar ise Tuna ve Diana’ya 10 puan verdi oldu. Diana ve Tuna toplamda 20 puan alarak neredeyse Damat Bayıldı’yı kazanmayı garantiledi.

Damat Bayıldı 30 Ağustos Kim Kazandı?

Damat Bayıldı yarışmasında 30 ağustos cuma günü Hülya Hanım ve gelini Yeliz’in yarıştı. Damat bey annesi Hülya hanımın yemeğini daha çok beğendi ve çeyrek altını Hülya hanıma verdi. Diğer kayınvalideler Hülya ve gelini Yeliz’e 4 diğer gelinler ise  4 puan verdi. Hülya Hanım ve gelini Yeliz’in toplam puanı 8 oldu.

Damat Bayıldı 30 Ağustos Kim Kazandı?

Damat Bayıldı yarışmasında 30 ağustos cuma günü ilk haftanın birincisi tahmin edildiği gibi Kayınvalide Tuna ve Gelin Diana oldu. Damat Bayıldı 30 Ağustos kim kazandı

Damat Bayıldı yarışmasında gelin ve kaynanaların aldıkları puanları gün gün sitemize ekliyoruz ancak bizce Damat Bayıldı yarışmasında 29 Ağustos perşembe günü yarışan Tuna ve Diana inanılmaz bir puan aldılar özellikle sunucu Onur Büyüktopçu’dan. Biz Damat Bayıldı yarışmasında 30 Ağustos cuma günü kazanan ismin Tuna ve Diana olacağına inanıyoruz.Damat Bayıldı 30 Ağustos Kim Kazandı