Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Neden Yok İbrahim Çelikkol Neden Ayrıldı

OGM Pictures’in yapımcısı olduğu başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün yer aldığı diziye şok bir ayrılık damgasını vuracak. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol veda edecek. Bilindiği üzere İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakteri ile erkek başrol oyuncusu olarak yer alıyordu.

dogdugun

Başrol oyuncularının ayrılma furyasına Doğduğun Ev Kaderindir de katıldı. Dizide Mehdi karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden senaryo gereği ayrılacak. Daha önce yaptığımız haberlerde İbrahim Çelikkol’un hikayesinin bittiğini ve çok yakında diziden ayrılacağını söylemiştik. Şimdi de İbrahim Çelikkol’un ayrılma vakti belli oldu. İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden 24 mart çarşamba günü yayınlanacak 37. bölüm ile ayrılacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek bir yaşam hikayesi bu nedenle de senaristler bir karakter çok beğenildi diye hikayeyi değiştiremiyorlar. Gerçek yaşam da Zeynep’in ilk aşkı olan Mehdi ölecek böylece de Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde ayrılık gerçekleşmiş olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde bizim tahminimize göre Mehdi hapishaneden sonra dahil olduğu karanlık işler nedeniyle ne yazık ki öldürülecek ve girdiği pislikten çıkamayacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep ve Barış’ın hikayesi ise kaldığı yerden devam edecek.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

TV 8 de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakteri ile başarılı bir oyunculuk sergileyen İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 İzmit doğumludur. Anne tarafından Selanik, baba tarafından ise Arap olan İbrahim Çelikkol oyunculuktan önce profesyonel modellik ve basketbol oynadı. Basketbolda liglerde yer aldı. Basketbolu bıraktıktan sonra Osman Sınav ile tanıştı ve tüm hayatı değişti.ibo

Osman Sınav’ın çektiği Pars Narkoterör filminde Başkomiser Şamil karakteri ile oyunculuk hayatına adım attı. Fetih 1453 filminde ise Ulubatlı Hasan karakterini oynayarak büyük bir başarıya imza attı. Çok sayıda dizi ve filmde rol alan yakışıklı oyuncı 2017 yılında Mihre Mutlu ile evlenmiştir.