Dönence Rüzgar Kimdir? Doğa Karakaş Kim? Sevgilisi

Dönence Rüzgar Kimdir? Kanal D ekranlarında yayımlanan Dönence dizisinde Rüzgar karakterine 2002 doğumlu oyuncu Doğa Karakaş hayat verecek. Rüzgar, Özgür’ün kardeşidir.

Dönence dizisi Oyuncu kadrosunda Caner Topçu, Atakan Hoşgören, Eda Nur Gülbudak, Nazlı Çetin, Doğa Karakaş, Ülkü Hilal Çiftçi, Nazlı Çetin, Ogün Kaptanoğlu, Didem İnselel, Alara Bozbey gibi popüler isimler yer alıyor. Asperger sendromlulara dikkat çeken dizinin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Dizi İzmir’in Foça ilçesinde geçecek.

Dönence Rüzgar Kimdir?

Asperger Sendromluların yaşamlarına dikkat çeken Dönence dizisi Kanal D ekranlarında yayımlanıyor. Dizi, Hem hastaları hem de ailelerinin yaşamını konu alacak. Rüzgar, Özgür’ün kardeşidir. Asperger sendromludur. Hal, tavır ve hareketleri ile tüm Foça’nın neşe kaynağıdır. Rüzgar,  Sonradan Foça’ya taşınan aspergerli Gülce ile iyi bir uyum yakalayacak.

Doğa Karakaş Kim?

Dönence dizisinde Asperger Sendromu hastalığına yakalanmış Rüzgar karakterine 2002 doğumlu genç oyuncu Doğa Karakaş hayat verecek. Doğa Karakaş 2002 yılında doğmuştur. 2023 yılı itibari ile 21 yaşının içindedir. Üniversite eğitimine hali hazırda devam eden Doğa, oyunculuğa çok erken yaşlarda başlamıştır. Çocukluk yıllarından itibaren tiyatro ve oyunculukla içli dışlı olan yakışıklı oyuncu Tiyatro Terasta temel oyunculuk ve kamera önü eğitimi almıştır. Çukur dizisinde canlandırdığı Genç Çetin karakteri ile  yıldızı parlamış ve sonrasında Yalancı, 4N1K, Böyle Bitmesin gibi yapımlarda rol almıştır.

Doğa Karakaş Dizileri

  • Dönence (Rüzgar)
  • Yalancı (Ayaz)
  • 4N1K
  • Çukur (Genç Çetin)
  • Böyle Bitmesin (Fatih)blank

Doğa Karakaş Sevgilisi

İnstagramda @doga.karakas kullancı adıyla yer alan 2002 doğumlu yakışıklı oyuncunun yaklaşık 10 bin takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun medyada çıkan haberlerini ve postlarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

Dönence Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız