Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu Filmi Oyuncuları ve Kadrosu

Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu filmi 2021 de vizyona girecek Atatürk temalı filmlerden olacak. Model ve oyuncu Ümit Cem Şenol’un Atatürk olarak yer alacağı Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu filminin çekimlerinin normalde mayıs ayında yapılması planlanıyordu ancak pandemi nedeniyle filmin çekimleri ağustos ayına ertelendi.

Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu filminin erkek başrol oyuncusu ise Ümit Cem Şenol olacak. Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu filmi için hazırlıklar devam ederken bir çok otorite filmin en iyi Atatürk filmleri arasında yerini alacağını söylüyor.

Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu Oyuncu Kadrosu

Ümit Cem Şenol

Kadrosu sır gibi saklanan Efendi Kaptan Kurtuluş Yolu filminde şuan için açıklanan tek isim Ümit Cem Şenol oldu. Alten Erekli’den aldığı özel oyunculuk dersleri ile yeteneğini ispat etmek için sektöre giren Ümit Cem Şenol’a oldukça zor bir rol teklif edildi. Atatürk gibi tüm dünyanın önünde saygı ile eğildiği bir karaktere hayat verecek Ümit Cem Şenol aslında oyunculuğu uzak bir isim daha ilk kamera önü deneyiminde bu kadar zor bir işe kalkışması yapımcıların onun yeteneğine çok güvendiğini gösteriyor.

Sarı saçları ve mavi gözleri ile Atatürk’ün gençliğine hayat verecek Ümit Cem Şenol 1985 İstanbul doğumludur; aslen Boşnak’tır. 35 yaşında olan Ümit Cem Şenol aktif olarak modellik yapmaktadır.

Daha önce Tuba Ekinci ile olan aşkı ile gündeme gelen Ümit Cem Şenol 2019 da ise Hande Yener ile aşk yaşamış ancak eleştirilerin odağında yer almıştı. Bir çok kez Hande Yener ile parası için birlikte gibi eleştiri alan Ümit Cem Şenol Hande Yener’den nişan bile takmışken ayrılmak zorunda kalmıştı. Efendi Kaptan Kuruluş Yolu Filmi oyuncusu