Ege Erkal Kimdir? Bahar Oyuncusu

Ege Erkal Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın başrol oyuncusu olarak yer alacağı ve ocak 2024 sonunda Show Tv ekranlarında yayınlanması beklenen Bahar dizisinde genç tiyatro oyuncusu Ege Erkal üniversite öğrencisi olarak yer alacak.

Ege Erkal Kimdir?

Aktif olarak tiyatro hayatına devam eden genç oyuncu Ege Erkal tiyatro sahnesinde sadece oyuncu olarak değil bir çok oyunda da Işık Operatörü / Ses & Efekt Operatörü olarak da yer almıştır. Show TV’nin Bahar dizisinde oyunculuk yeteneği ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Ege Erkal Maltepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır.

Sirius İletişim’in menajerliğinde Bahar dizisinin seçmelerine katılan ve seçmeleri kazanan Ege Erkal Bahar dizisinden sonra farklı projelerde yer almak istiyor. Aynı zamanda fotoğrafçılık eğitimi de alan Ege Erkal kendisini çok farklı yönlerde geliştirmektedir.

2019’dan beri profesyonel oyuncu olarak tiyatro sahnelerinde yer alan Ege Erkal yüzmeyi ve gezmeyi çok sevmektedir.

Ege Erkal Bahar dizisinde hangi karakter ile yer alacaktır? Şuana kadar Ege Erkal’ın hangi karakter ile Bahar dizisinde yer alacağı şuanda belli olmadı.

Ege Erkal Kaç Yaşında?

Ege Erkal tahminimizce 25 yaşındadır.