Elkızı Dizisi Mert Kimdir? Rahimcan Kapkap Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

NLC Medya imzalı ve 6. Bölümü ile Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Elkızı dizisinde yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Çekimleri Muğla’nın Ula ilçesinde devam eden dizinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan otururken senaryosunu ise Hilal Yıldız kaleme alıyor. Dram ve aşk türündeki diziye Mert karakteri ile Rahimcan Kapkap dahil oldu. Elkızı Mert ve Rahimcan Kapkap hakkında geniş bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Elkızı 5. Bölümünde Seher ile Mert’in hastanede karşılaşması ve ilk görüşte aşklarına herkes şahit olmuştu. Seyirciler ilk kez gördükleri Mert ve gerçek ismini merak etmişlerdi. Kadrosunda Ezo Bozdağlı (Sevda Erginci) Cavidan Bozdağlı (Perihan Savaş) Resul Bozdağlı (Fikret Kuşkan) Ayfer Bozdağlı (Nur Yazar) Harun Karasu. (İsmail Ege Şaşmaz) Ali Demir. (Münir Can Cindoruk) Zeliha Bozdağlı (Sedef Avcı)nSongül Turan. (Gökçe Akyıldız) gibi isimleri barındıran Elkızı dizisine yeni dahil olan Rahimcan Kapkap Mert karakterini oynayacak.

Elkızı Mert Kimdir?

Seher ile hastanede karşılaştıkları sahne ile gündeme gelen Mert iyi kalpli, sevecen bir gençtir. Aynı zamanda Harun’un da kardeşidir. Seher ile yakınlaşması ilerleyen bölümlerde de sürecektir.

Rahimcan Kapkap Kimdir?

Elkızı dizisinde Mert karakterini oynayacak olan Rahimcan Kapkap 1998 doğuludur. Halen Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitim hayatına devam etmektedir. 1.80 m boy ve 74 kg ağırlığı ile dikkatleri üzerinde toplayan genç oyuncu 2020 yılından beri Akademi 35 buçuk Sanat Evinde oyunculuk eğitimlerini sürdürmektedir. Dans, Vals, Tango, Salsa, Bachata Spor Tenis,Voleybol, Basketbol, Kürek, Eskrim gibi spor dallarıyla ilgilenmektedir.

Rahimcan Kapkap Hangi Dizilerde Oynadı?

Daha önce hiç bir dizide görmediğimiz Rahimcan Kapkap ilk olarak Elkızı dizisinde rol alacaktır. Dizide Mert karakterini oynayacaktır.

Rahimcan Kapkap Kaç Yaşındadır? Sevgilisi Var Mıdır?

Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerinde toplayan yakışıklı oyuncu Rahimcan Kapkap 23 yaşındadır. Oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yorum yaz