Erkek Severse Oyuncuları Konusu ve Karakterleri (beIN CONNECT)

Gün geçtikçe popülerliliği artan dijital platformlar üye sayısını artırmaya devam ediyor. Dijital platformlar hatırı sayılır dizilerle ve yapıtlarla her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Türkiye’de 10 kadar platform bulunuyor. Abonelik sistemiyle çalışan kanallar ücretli. Bu platformlardan biri de beIN CONNECT. Bu aralar ismi sıkça duyulmaya başlanan dijital platform yeni dizilerle abone sayısını artırmayı hedefliyor.

Erkenci Kuş, Masumiyet ve Kanunsuz Topraklar gibi dizilerin yapımcısı Gold Film’den yine çok konuşulacak bir dizi daha geliyor. Bugüne kadar büyük başarılara imza atan Faruk Turgu’un sahibi olduğu Gold Yapım dijital platformda yayın yapan beIN CONNECT için kolları sıvadı.gold

Dijital Platform beIN CONNECT’de yayınlanacak olan dizinin adı Erkek Severse olacak. Dizinin senaristliğini Aslı Zengin yaparken yönetmen koltuğunda sektörün popüler isimlerinden Ömür Atay oturacak. Ömür Atay daha önce Bir İstanbul Masalı dizisinin de yönetmenliğini yapmıştı.

Erkek Severse Konusu

Cast çalışmalarının yapıldığı dizi ile ilgili çok fazla bir bilgiye sahip değiliz. Ancak ilerleyen günlerde detaylı bilgiler verilecektir.

Erkek Severse Oyuncuları

Oyuncu kadrosu için çalışmalar devam ediyor. Erkek ve kadın başrol oyuncusu için 2 flaş isimle görüşüldüğü belirtilirken dizinin ne zaman yayınlanacağı ve konusu hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Dizi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederken ilerleyen günlerde sizlere daha fazla bilgi vereceğiz.

Alperen Duymaz

Son olarak Son Yaz dizisinde Akgün Gökalp Taşkın karakteri ile karşımıza çıkan Alperen Duymaz 3 Kasım 1992 Ankara doğumludur. Lise yıllarında müzik ve mankenlikle ilgilendi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünü bitirdi. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile kariyeri başladı. Acı Aşk, Bodrum Masalı, Çukur, Çarpışma, Zemheri ve Son Yaz dizilerinde rol alan Alperen Duymaz öğretmen sevgilisi Kübra Kelkit ile 2020 yılında evlendi.alp 1