Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Neden Yok Sanem Çelik Ayrıldı

Atv ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde flaş ayrılık yaşanacak. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrıol oynayan ve daha önce bir  kere daha diziden ayrılan ancak daha sonra tekrar dönen Sanem Çelik diziye veda ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle salı akşamları Atv’de.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Kimdir?

EDHO dizisinde başrol oynayan Sanem Çelik tarafından canlandırılan Ceylan; Sabırlı, gözüpek, kimseye benzemeyen kendine haz duruşu olan bir kadındır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmış ancak hayata hiç bir zaman küsmemiş güçlü bir karakterdir.sanem celik

Sanem Çelik Kimdir?

EDHO dizisinde Ceylan Özsoy karakteriyle oyunculuğunun zirvesini yakalayan Sanem Çelik 1 Mayıs 1975 İstanbul doğumludur. 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Bale Bölümünü bitirdi. 12 yıl boyunca Çağdaş Bale Topluluğunun bazı gösterilerinde solist ve balerin olarak gösterilere katıldı. Daha sonra oyunculuğa yöneldi ve Yıldız Kenter ve Haldun Dormen ile çalıştı. Onların yıldız öğrencileri arasına girdi. 1994-1996 yılları arasında çok sayıda reklam filminde oynadı.sanem celik1

1997 yılında yayınlanan Kara Melek dizisi kariyerinin dönüm noktasıdır. Burada oynadığı Yasemin Sayla karakteri ile en kötü kadın karakter olarak anıldı. Çok sayıda dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Sanem aldığı ödüllerle çok iyi bir sanatçı olduğunu göstermektedir.