Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Neden Ayrıldı

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Neden Ayrıldı Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Gülizar dizileri ile bir türlü sektörde tutunamayan Farah Zeynep Abdullah sonunda tutunmayı başardığı Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılma kararı aldı. Farah Zeynep Abdullah’ın sosyal medyada yorulduğu için ayrıldığı yönünde bilgiler olsa da peki gerçekte neler oldu? Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Neden Ayrıldı

Masumlar Apartmanı İnci Ölecek mi?

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci dizinin 8 Haziran 2021 de yayınlanacak sezon finali bölümünde ölerek diziden ayrılacak. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci başına gelen kaza sonrası ölecek ve eşi ölen Han yıkılacak. Masumlar Apartmanı dizisinin 2. sezonunda Han büyük bir psikolojik yıkım ile karşı karşıya kalacak ve bu yıkımdan bir kadının desteği ile çıkmaya çalışacak.

masumlar apartmani Inci oluyor resimleri

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Neden Ayrıldı

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinde en çok kazanan oyunculardan biri olmasa da sette en uzun süre duran ve en çok çalışan oyuncuların başında geliyor. Özellikle izlenme rekorları kıran Şampiyon filminden sonra oyunculukta çıtayı bir üst lige çıkaran Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinde ki çalışma şartlarından ve aldığı ücretten memnun değil.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisine verdiği emeğe ve aldığı paraya bakıyor ve dizi de Ezgi Mola ve Birkan Sokullu’dan daha az ücret alan Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisi yapımcısı Onur Güvenatam’dan ücret artışı talep etmiş olabilir; eğer bu pazarlıklardan sonuç alınamamış ise bu durumda Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmak istemiş olabilir.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan neden ayrılıyor sorusu cevabını buldu para işin içine girdi

Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı dizisinden yorulduğu için ayrıldığı bilgisi çok güvenilir ve inandırıcı gelmedi; Farah Zeynep Abdullah dizi tutturmanın ne kadar zor olduğunu Masumlar Apartmanı dizisinin bir sezon daha en az 33 bölüm devam edeceğini ve hayatının en verimli döneminde 1 yıllık garanti işin geleceği için ne kadar önemli bir birikin olacağını biliyor.

Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ikinci sezonda da devam edecek; yani Farah Zeynep Abdullah’ın senaryo gereği diziden ayrılmış olma ihtimali yok bu durumda işin içine para girmiş olmalı. Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Neden Ayrıldı konumuzu okudunuz diğer konularımızı da sitenin alt kısmından okuyabilirsiniz.

Etiketler