Fatih Çetintaş Kimdir? Alev Alev Komiser Taner

Ay Yapım’ın yeni dizisi Alev Alev’in oyuncu kadrosu belli olmaya devam ediyor. Genç oyuncu Fatih Çetintaş Alev Alev dizisinde Komiser Taner olarak izleyicisi karşısına çıkacak. Alev Alev dizisinde çok önemli bir karakter olan Komiser Taner için açılan seçmeleri hem yakışıklılığı hemde başarılı oyunculuğu ile Fatih Çetintaş kazandı. Eylül ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak Alev Alev dizisi Show TV’nin en önemli projelerinden biri.

Fatih Çetintaş Kimdir?

Fatih Çetintaş 20’li yaşların başında genç bir tiyatro oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Fatih Çetintaş ilk kez Alev Alev dizisi ile izleyicisi karşısında olacaktır. Salt Talent ajansa kayırlı olan Fatih Çetintaş Alev Alev dizisi ile geleceği için büyük bir şans yakalamıştır. Fatih Çetintaş  daha önce tiyatroda Keşanlı Ali Destanı ve Şüphe gibi oyunlarda sahne almıştır.

Fatih Çetintaş Alev Alev dizisinde hayat vereceği Komiser Taner karakteri için polislik ve silah kullanma eğitimleri de almıştır. Peki Alev Alev dizisinde Komiser Taner nasıl bir karakter?Fatih Çetintaş resimleri

Alev Alev Komiser Taner Kimdir?

Komiser Taner polis akademisinden yeni mezun olmuş başarılı bir komiser yardımcısıdır. Yardım gecesinde otelde çıkan yangını araştıran Komiser Taner zekası ile çıkan yangının bir şansızlık değil planlanmış bir katliam olduğunu ispat etmeye çalışacaktır.

Mesleğine aşık olan Taner oldukça yakışıklı olduğu için bütün kızların da dikkatini çeker. Her ne kadar Komiser Kemal’in kalbi boş olsa da çok yakında bir suçluya deliler gibi aşık olacak ve çok sevdiği mesleğinden aşık olduğu kız için vaz geçmek zorunda kalacaktır.

Alev Alev dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Alevlerin Ardından Oyuncu

Fatih Çetintaş sosyal medya mecrası olan İnstagramda mrfatihcetintas ismini kullanmaktadır ve 1520 takipçisi vardır. Alevlerin Ardından Komiser Taner