Fight Clup Evi Nerede? Büyük Ödül Ne Kadar?

Fight Clup ocak 2021 de Exxen ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. 11 dövüşçünün bir evde toplandığı ve her gün ikisinin dövüşeceği Fight Clup yarışmasında çekimlerde büyük gizlilik içinde yapılacak.  Fight Clup  yarışmasında kazanan yarışmacılara büyük de bir ödül verilecek. İşte Fight Clup yarışması detayları

Fight Clup Nerede Çekiliyor?

Fight Clup yarışması Balıkesir’e bağlı bir ada olan Marmara adasında çekilecektir. Fight Clup Evi de Marmara adasında yer almaktadır. Marmara Denizinin en büyük adası olan Marmara adası Balıkesir’e bağlı bir adadır. İStanbul’dan deniz otobüsü ile gidilebilen Marmara adası 118 km kara bir alana sahiptir. 9870 nüfuslu bir ada olan Marmara adasına Tekirdağ’dan da feribot seferleri vardır. Turizim ve zeytincilik ile geçinen Marmara adası halkı Fight Clup yarışması ile daha da tanınacaktır.  Fight Clup yarışmasında kullanılan villa muhtemelen Avşa adasında olacaktır. Bu nedenle de devam eden yarışmadan bilgi almak oldukça zor olacaktır.

Fight Clup’ta Büyük Ödül ne?

Acun Ilıcalı’nın yarışmaları her zaman bol ödüllü yarışmalardır; bu nedenle de Fight Clup yarışmasında kazanan yarışmacı 250.000 TL’ye yakın ödül ile ödüllendirilecektir. Fight Clup yarışmasında ayrıca ödüllü bir çok dövüş yapılacaktır; yarışmacılar ayrıca evde kaldıkları zamanlarda reklam ücreti de alacaklardır; ancak Fight Clup yarışmacılarının telif hakkı Acun Medya’da olacaktır.