Gaddar Yağmur Kimdir? Dağhan’ın Kardeşi (Itır Esen Kimdir?)

Fox TV’nin yeni dizisi Gaddar’da Dağhan’ın aradığı kız kardeşi Yağmur’a kimin hayat vereceği belli oldu. Gaddar oyuncu kadrosunda Yağmur karakteri ile Itır Esen izleyicisi karşısına çıkacak. Bilindiği üzere Miss Turkey yarışmasını kazanan ancak daha sonra 15 Temmuz ile ilgili ssoyal medya paylaşımları nedeniyle tacı elinden alınan Itır Esen oyunculuk kariyerine başlamış ve ilk olarak Düğüm isimli sinema filminde yer almıştı.

Gaddar Yağmur Kimdir?

Gaddar Yağmur Kimdir? Gaddar dizisinde Yağmur Dağhan’ın kız kardeşidir. Dağhan askere gitmeden önce hayatında her şey yolunda olan Yağmur abisinin askere gitmesi ile büyük bir kabusun içine düşmüştür. Yağmur abisinden sonra Enver denen bir adama aşık olmuş ve abisinin kendisine verdiği aileye sahip çıkma görevini unutmuştur. Yağmur aşık olduktan sonra Enver ile birlikte parayı da bulmuş Enver’in yardımı ile bir çok estetik ameliyattan da geçerek şimdilerde çok daha güzel ve alımlı bir kız olmayı başarmıştır.

Yağmur şuanda Enver’den hamiledir. Enver başka bir kız ile evlenme planları yapmaktadır. Enver’in babası İstanbul’un en büyük mafyalarından biridir. Silah kaçakçılığında İstanbul’un önde gelen ailelerinden birinin oğlu olan Enver Yağmur ile olan ilişkisini gayrı resmi devam ettirmek istemektedir. Bu nedenle de Yağmur’dan ailesine hiç bahsetmemiştir.

Dağhan Yağmur’un başının belada olduğunu fark edecek; çünkü daha önce Enver’in bir silah kaçakçısı olduğunu öğrenecek. Bakalım Dağhan Yağmur’un Enver aşkının karşısında nasıl bir tavır alacak?

Itır Esen Kimdir?

Itır Esen Yeşilçam oyuncusu Itır Esen’in yeğeni olan güzel oyuncu Itır Esen 1999 doğumludur ve 25 yaşının içindedir. İstanbul’a üniversitesi üniversite eğitimi almaya gelen daha sonra da oyunculuk hayalleri için Miss Turkey’e katılan Itır Esen; hayallerine kavuşmuş ve 2017 de Miss Turkey yarışması birincisi olarak Türkiye güzeli seçilmiştir; ancak daha sonra sosyal medyada 15 Temmuz ile ilgili olumsuz paylaşımları nedeniyle Itır Esen’in tacı geri alınmıştır. Bu durum Itır Esen’in modellik kariyeri için olumsuz bir gelişme olsa da oyunculuk kariyeri için çok daha iyi olmuş ve bu kötü olay Itır Esen reklamı olmuştur.

Düğüm Salonu filminde güzelliği ile dikkat çeken Itır Esen Gaddar dizisinde de önemli bir başarıya imza atarak dizisinin yardımcı kadın başrol oyuncularından iri olmuştur.