Garip Bülbül Neşet Ertaş Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Garip Bülbül Neşet Ertaş Oyuncuları belli olmaya başladı. Garip Bülbül Neşet Ertaş filminde Garip Bülbül Neşet Ertaş filmi 2022 de beyaz perdede olacak. Daha önce Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu, Müslüm ve Ayla filmleri ile başarıyı yakalayan Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstleneceği Garip Bülbül Neşet Ertaş filminin yapım şirketi  Dijital Sanatlar olacak.

Garip Bülbül Neşet Ertaş Yönetmeni Senaristi

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Garip Bülbül Neşet Ertaş  filmi çekimleri  önümüzde ki aylarda yapılacak. Garip Bülbül Neşet Ertaş filminin senaryosu ise Prof. Erol Parlak’ın Garip Bülbül Neşet Ertaş kitabından uyarlanacak. Garip Bülbül Neşet Ertaş filminin senaristleri ise Mert Dikmen ve Fulya Özcan olacak.

Garip Bülbül Neşet Ertaş Vizyon Tarihi

Pandemi nedeniyle yayın tarihi 2022’ye sarkacak olan Garip Bülbül Neşet Ertaş  filminde 2012 yılında hayatını kaybeden Halk Ozanı Neşet Ertaş’ın hayatı anlatılacak. Filmde 1938’den 2012’ye kadar 74 yıllık bir zaman dilimi kesim kesin anlatılacak.

Garip Bülbül Neşet Ertaş Oyuncuları daha belli olmadı çekimler ise eylül ayında

 

Garip Bülbül Neşet Ertaş filminde Neşet Ertaş’ın öğrencileri  Mert Dikmen, Yıldıray Gürgen, Bektas Dolu ve Ramazan BAĞGÜL’de bağlama ve sazları ile yer alacaklar.

Garip Bülbül Neşet Ertaş Oyuncuları

Garip Bülbül Neşet Ertaş Oyuncuları şuanda belli değil. Garip Bülbül Neşet Ertaş filminde Neşet Ertaş’ın gençliğini ve son yıllarına hayat verecek oyuncular şuanda belli olmadı.

Garip Bülbül Neşet Ertaş Fragmanı