Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir? İpek Çiçek

Başrollerini Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan ve Elif Doğan’ın paylaştığı Gençliğim Eyvah dizisinde önemli yardımcı başrol oyuncularından biri de Mucize Doktor dizisi ile çok sevilen İpek Çiçek oldu.  İpek Çiçek Gençliğim Eyvah  dizisinde Ayşe karakteri ile yer alacak.

Süreç Filmin haziran ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkaracağı Gençliğim Eyvah dizisinde en çok merak edilecek karakterlerden biri Ayşe karakteri olacak.

Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisinde Ayşe Zekeriya’nın en küçük kızı ve göz bebeğidir. Lise son sınıfa giden güzel Ayşe tam bir ergendir. Ailesinin Asmalı ailesi ile düşmanlığını onun umurunda değildir  Ablası Azra ile zıt karakterler; Ayşe ailesini sevse de aileler arasında ki meselelere karışmak yerine yaşına uygun heyecanların peşinde koşan bir kız. Ayşe biraz Veysi’ye çekmiş. Eğlenceli bir tiptir.

Ayşe 17 yaşında güzeller güzeli hayat dolu, fıkır fıkır bir kızdır. İnatçı olduğu kadar temizde bir kalbe sahiptir. Mahallenin en yakışıklısına o da kalbini kaptırmıştır ancak açılmaya cesareti yoktur; gözü çok yukarılarda olmasa da zengin olmayı ve lüks evlerde oturmayı herkes gibi o da hayal etmektedir. Ayşe dizi de ilk başlarda çok ön planda bir karakter olmasa da başarılı oyunculuğu ile kısa zamanda izleyici tarafından sevilecek ve daha da ön planda olacaktır.

Peki Gençliğim Eyvah Ayşe karkateri ile karşımıza çıkacak ve izleyicinin kalbini kazanacak İpek Çiçek kimdir?

Gençliğim Eyvah Ayşe İpek Çiçek Wikipedia

İpek Çiçek 1999 da İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Çocukluk hayali olan oyunculuk için önce ünlü oyuncu Beyti Engin’den Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır; daha küçük yaşlarda Ömer Faruk Yardımcı’nın yönetmenliğini yaptığı Dört Köşe filminde rol almayı başarmıştır 2019 yılına gelindiğinde ise Trt 1’in sevilen dizilerinden Elimi Bırakma’nın 2. sezonuna Gamze karakteri ile dahil olma başarısı göstermiştir.

Elimi Bırakma dizisinde yönetmen ve yapımcının taktirini kazanan İpek Çiçek dizi biter bitmez Cihangir Sanat Atölyesi’ne yazılmış ve bu akademide de temel oyunculuk derslerini tamamlamıştır. 2020 de ise Mucize Doktor dizisinden teklif alan İpek Çiçek dizi de Beren Gökyıldız ile abla kardeşi oynamış ve dizi de hayat verdiği Kübra karakterinde sergilediği oyunculuk ile Türkiye’nin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

İpek Çiçek daha 21 yaşındadır ve halan oyunculuk adına çok şey öğrenmeye devam etmektedir. İpek Çiçek’i çok yakında çok önemli dizilerin kadın başrol oyuncusu olarak görmeye de hazırlıklı olun.