Gönül Dağı Fikret Kimdir? Zahide Fikret’e Geri Dönecek mi?

Gönül Dağı dizisine Fikret karakteri ile ünlü oyuncu Ruhi Sarı dahil olacak. Son olarak Söz dizisinde Şef karakteri ile diziye dahil olan ve renk katan Ruhi Sarı Trt 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’na da Zahide’nin eski eşi ve çocuklarının babası Fikret olarak dahil olacak.

Gönül Dağı Fikret Kimdir?

Fikret Zahide’nin ilk aşkıdır. Fikret yol çalışması için kasabaya gelmiş sonrasında ise Zahide’ye aşık olmuştur. Annesi Zahide’nin köyün dışından biri ile evlenmesine izin vermemiş bunun sonucunda da Zahide aşkına sahip çıkmış ve Fikret ile kaçmıştır. Kasabadan ayrılan Zahide Fikret ile uzun yıllar mutlu mutlu yaşasa da sonrada işi bozulan Fikret Zahide ve üç çocuğuna hem kötü davranmış hem de onları terk edip gitmiştir.

Defalarca Zahide çocuklarım babasız büyümesin diye Fikret ile çocukları görüştürmek istemiş ancak Fikret hep onlardan kaçmıştır; çünkü çocuklarının yüzüne bakacak yüzü yoktur. Şimdilerde kendine gelen ve maddi özgürlüğünü kazanan Fikret kasabaya Zahide ve çocuklarını almaya gelmiştir. Zahide ise artık Sefer’e aşıktır. Sefer de Zahide’yi bırakmayacaktır. Fikret kolayca Zahide’yi ikna edebileceğini düşünürken hiç bir şey beklediği gibi olmayacaktır; ancak Fikret Zahide’yi tekrar kazanmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Gönül Dağı dizisinde Sefer ile Fikret arasında Zahide savaşı başlayacak; bakalım kim kazanacak.

Gönül Daği Zahide Fikret’e Geri Dönecek mi?

Gönül Dağı dizisinde Sefer’e aşık olmadan önce Zahide hiç düşünmeden yeniden Fikret’e dönerdi zira hem Fikret’i seviyordu hem de arada çocukları vardı; ancak şimdi her şey değişti. Zahide artık Sefer’in kendine olan büyük aşkını biliyor. Zahide’de de Sefer’i seviyor; ayrıca çocuklarda artık babalarından nefret ediyorlar; ancak Zahide’yi ikna edemeyen Fikret çocukları kendine çekmeye çalışacak.

Ruhi Sarı Kimdir?

18 Mayıs 1972 Trabzon doğumlu olan Ruhi Sarı 49 yaşının içindedir. Selçuk Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Ruhi Sarı Natali Yeres ile evlidir. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde ter döken Ruhi Sarı  özellikle Sümela’nın Şifresi ve Diğer Yarım gibi dizilerde ekranların sevilen isimlerinden olmuştur. Kırgın Çiçekler  ve Öğretmen dizilerinde yer almıştır.

Ruhi Sarı Boyu Kilosu

Ruhi Sarı 171 cm boyunda ve 63 kilo ağırlığındadır.Gönül Dağı dizisinde Fikret karakterine Ruhi Sarı hayat verecek