Gülperi Yeliz Kimdir? İlay Tiryaki Kimdir? Kaç Yaşında?

Gülperi dizisi oyuncu kadrosuna 28 aralık cuma akşamı yayınlanan 16. bölümde Kadir’in avukatlık ofisine geçici olarak Burcu’nun yerine Yeliz geldi. Yeliz karakteri gelir gelmez Kadir’in avukatlık ofisinde fark yarattı ve Kadir’in dikkatini çekti.

Gülperi dizisinde Yeliz karakterine İlay Tiryaki hayat verecek. Peki İlay Tiryaki kimdir?Gülperi dizisi yeliz

İlay Tiryaki Kimdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde hayat verdiği Yeliz karakteri ile tanınmıştı. 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen İlay Tiryaki 32 yaşının içindedir. Güzelliği ile izleyiciyi 11 yıldır büyülemeye devam eden İlay Tiryaki Hacettepe Üniversitesi tiyatro mezunudur. İlay Tiryaki ilk olarak bir günl,k dizi olan Unutma Beni dizisinde yer almıştır. Dizide hayat verdiği Gizem karakteri ile çok sevilen İlay Tiryaki Unutma Beni’de de Tuğçe karakterine hayat vermiştir. İlay Tiryaki son olarak Arka Sokaklar’da yer almıştır.

İlay Tiryaki Gülperi dizisine konuk oyuncu olarak girmiş olabilir zira Yeliz yer aldığı 16. bölümde Burcu’nun yerine kısa süreliğine geldiğini açıklamıştı. Bakalım İlay Tiryaki Gülperi dizisinde kalıcı olmayı başarabilecek mi? İzleyip göreceğiz.lay Tiryaki Gülperi dizisi

Gülperi Yeliz Kimdir?

Yeliz ilerleyen bölümlerde muhtemelen Kadir’e aşık olacak ve Kadir’in avukatlık ofisinde kalıcı olacaktır. Bakalım Yeliz Kadir’e Gülperi’yi unutturabilecek mi?