Günaydın Doktor Sunucusu Neden Değişti? Günaydın Doktor Yeni Sunucusu Ceyda Düvenci Kimdir?

Günaydın Doktor Tv8 ekranlarının en çok izlenen gündüz programlarından biri. Tv8 ekranlarında ilk başladığı dönemde Ali Osman Apaydın ve Onur Kulaksızoğlu ile Hilal Ergenekon’un sunduğu Günaydın Doktor  programından Ali Osman Apaydın önce ki sezon ayrılmış ve Hilal Ergenekon ve Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu devam etmişti. Son gelen haberlerde Günaydın Doktor’un sunuculuğunu üstlenen Hilal Ergenekon ayrıldı.

Hilal Ergenekon’un yerine ise 16 temmuz pazartesi sabahı başarılı oyuncu Ceyda Düvenci Günaydın Doktor Sunuculuğunu üstlenecek. Böylelikle bu sabahtan itibaren Ceyda Düvenci  ve Onur Kulaksızoğlu  devam ettirecek. 16 Nisan 1977Günaydın Doktor yeni SunucusuGünaydın Doktor tv8

Ceyda Düvenci kimdir?

16 Nisan 1977 de doğan Bursa dünyaya gelen Ceyda Düvenci 41 yaşındadır. Güzel oyuncu Ceyda Düvenci Kaan Girgin, Engin Akgün ve  ile evlilikler yaptı. 2015 yılından beri Ceyda Düvenci  Bülent Şakrak ile evli ve Engin Akgün’den Melisa Nur Akgün isimli Bülent Şakrak’tan ise Okan Ali Şakrak isimli iki çocuğu var. Aslında Ceyda Düvenci’nin bir kız bir erkek çocuğu var. Ceyda Düvenci Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 1995 yılında ilk defa dizi sektörüne giren Ceyda Düvenci 23 senedir aktif olarak sanat dünyasının içindedir. 1997 yılında Star TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında 3. olarak dereceye girdi ve sektörün kapıları ona sonuna kadar açılmış oldu.

Ceyda Düvenci daha önce ki yıllarda Sabah Şekerliği isimli bir gündüz programı sundu ve izleyicilerin içinden biri oldu. 8. Gün dizisinde Şehnaz Babam ve Ailesi dizisinde Suzan Maral dizisinde Deniz Umutsuz Ev Kadınları dizisinde ise Eylem karakterine hayat vermişti.

Günaydın Doktor Sunucusu Neden Değişti?

Günaydın Doktor programı Hilal Ergenekon’un döneminde ilk 100 yapım listesine giremiyordu; bakalım Günaydın Doktor programı  Ceyda Düvenci ile bir tarak gerçekleştirebilecek mi? İzleyici artık Hilal Ergenekon’dan sıkılmış olabilir her sabah onu görüyor sonuçta eğer çok özel bir sunucu değilse arada değiştirmekte fayda var bu nedenle de değişiklik yapılmış olabilir.