Güvercin Devam Edecek mi? Yeni Sezonda var mı?

Güvercin dizisi Korona Virüsün en ağır darbe vurduğu dizi oldu. Korona Virüs tüm dünyada hayatı felç ederken dizi sektörünü es geçmedi. Güvercin dizisinde 15 ve 16. bölüm çekimleri yapılırken bir çok dizisi Korona Virüs’ün iyice etkisini arttırması nedeniyle çekimleri iptal etmiş ve sete çıkmamıştı; ancak Güvercin dizisi yapımcısı kısmen düşük reytingler alan dizisinin diğer diziler yokken reytinglerini yükseltmek istiyordu.

Mehmet Ali Nuroğlu Güvercin’den Ayrılacak mı?

Tabi yapımcı dizinin geleceğini düşünürken virüsten kaynakla iyici psikolojisi bozulan oyuncular ise sağlıklarını düşünmekteydi. Bu nedenle de bir çok oyuncu sete çıkmak istemedi. Bunun sonucunda da tahminimize göre sinirler gerildi. Bir çok haber sitesinde Mehmet Ali Nuroğlu’nun sete çıkmadığı ve İstanbul’a gittiği bilgisi yer aldı.Mehmet Ali Nuroğlu Güvercin dizisinde devam edecek

Güvercin dizisi yapımcısı ise Korona Virüs’ün kısa dönemde ortadan kalkmayacağını bir daha bu sezon sete çıkamayacaklarını tahmin ediyordu. Ayrıca Star TV’nin 2020 2021 yeni sezonunda da bu reytingler ile yeni sezon onayı vermeme ihtimali vardı. Star Tv ve Pastel Film yetkililerinin görüşmesi sonrasında korkulan oldu ve Star Tv 2020 2021 yeni sezonu için Güvercin dizisine söz vermedi. Bu durum üzerine iki tarafında daha önce yaptığı sözleşme de yer alan 16. bölüm final bölümü olarak belirlendi.

Star TV yetkilileri 2020 yaz sezonu için bir çok yeni dizi planlamıştı ancak Korona Virüs nedeniyle yeni dizilerin hazırlanması da sekteye uğradı. 2020 haziran ayında başlaması planlanan bir çok dizi için planlar tutmadı. Star Tv ise çözümü hazır izleyicisi olan Güvercin dizisini devam ettirmekte buldu.

Güvercin Devam Edecek mi?

Güvecin dizisinin devam edip etmeyeceğine karar verecek olan izleyici. Eğer Güvercin dizisinin stoklarda bulunan 14 ve 15. bölümleri yeterli izlenme alırsa Star Tv 2020 yaz sezonu için çekimlere devam karar alabilir. Daha önce de belirttiğim gibi Star TV’nin yaz için hazırlanması emrini verdiği iki dizisi de yetişmeyecek. Zaten Korona Virüs böyle devam ederse Star Tv yaz dizisi olmadan devam etmek yerine düşük reyting de alsa Güvercin ile devam edecektir yoluna.

Güvercin Yeni Sezonda Var mı?

Güvercin dizisinin herhangi bir senaryo sıkıntısı yok; eğer korona virüs nedeniyle oyuncular kendilerini güvensiz hissetmezler ve sete çıkarlarsa ki bize gelen kulis bilgilerine göre de ilerleyen zamanlar için Mehmet Ali Nuroğlu’da sete çıkma konusunda ikna olmuş bu durumda tek sorun reytingler kalıyor.güvercin 2020 yazında devam edecek

Güvercin dizisi 2020 yaz sezonunda gününde tek olur ve iyi de reytingler alırsa yani 5 ve üzeri bu durumda Güvercin dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecektir. Güvercin dizisini eğer 2020 2021 yeni sezonunda da devam etmek istiyorsa özellikle senaryo anlamında kendini geliştirmeli zira Güvercin dizisi senaryosu son dönemlerde izleyici memnun etmekten uzak kalmıştı.