Güz Masalı 73. Bölüm Özeti 28 Ekim Viraj Herkesi Etkiliyor Ananya Yalnız Kalır

Güz Masalı dizisinde Ananya bütün hazırlıklarını yapar ve stüdyoya gider. Viraj ve Unniyal de stüdyoya gelmiştir. Ananya stüdyoya seyircilerin gelmesi için yer hazırlamış ve Viraj’ı yerin dibine sokmak için programın başlamasını bekliyor. Viraj için bir koltuk getirilir. Unniyal kimse görmeden koltuğu kaldırır ve sallanan sandalye koyar. Unniyal daha sonra reji odasına gider ve oradaki çalışanı gazlı bezle uyutarak rejinin başına geçer. Güz Masalı 28 Ekim Özeti devam ediyor.

Güz Masalı 73. Bölüm Özeti

Karanlık loş bir şekilde yayın başlıyor. Viraj sallanan sandalyede etkileyici bir şekilde açılış yaparken Gayatri, Sundar ve Taşu’ya merhaba diyor. Onlar tiksinti ile Viraj’a bakıyorlar. Ananya program dışına çıkarak Viraj’ı Canvi ile Ragav’ı öldürmekle suçlar. Ananya seyirciler arasından Gayatri’nin kürsüye gelmesini ve bildiklerini anlatmasını ister. Gayatri Viraj’ın Canvi’ye işkencelerini anlatır. Ardından Uma gelir ve o da kızının Viraj yüzünden gün görmediğini anlatır. Seyirci Viraj hakkında konuşmaya başlar. Hatta bir seyirci ona bir şey fırlatır.

Viraj iki tarafı da dinlemeden karar vermemelerini ister ve Canvi’yi nasıl sevdiğini, ailesine onun için yardım ettiğini ve kendini cezalandırmak için cam üzerinde yürüdüğünü anlatır. Seyirci Viraj’dan yana tavır almaya başlarken Viraj Gayatri’ye sorular sorar. Ananya elindeki en büyük kozu devreye sokar. Viraj’ın Canvi’ye işkence ettiği vido gösterime girdiğinde Canvi’nin annesi çığlıkları duymamak için kulaklarını kapatır. Viraj’In bittiği düşünülürken Viraj elini şaklatır ve Uniyal’den videoyu yayınlamasını istiyor.11 33

Herkes Viraj’ın Canvi ile dans ettiğini düşünürken Ananya bizi bununla mı kandıracaksın diye çıkışıyor. Viraj ondan sabretmesini ve videoya bakmasını ister. Ananya Viraj’In dans ettiği kişinin kendisi olduğunu görünce şok olur. Onun gibi herkes şok olmuştur. Seyirciler Ananya’yı azarlarken Ananya çıkar. Viraj Canvi’nin kalbini Ananya’dan söküp alacağını söyler.

22 31

Ananya’nın evine gelen sütçü bile bundan sonra süt getirmeyeceğini söyleyerek Ananya’ya karşı tavır alır. Viraj kendisinin sempatik ve iyi bir insan olduğunu gösteren 5000 kadar afişi çeşitli yerlere asması için bir adamla anlaşır. Ananya’ya karşı tepkiler giderek artıyor. Evine kadar gelen kalabalık onu protesto ederken Ananya polis çağırarak kalabalığı dağıtıyor. Ananya ofisine gittiğinde Viraj’ı görür ve ona tepki gösterir. Patronu eline bir dosya verir ve Viraj’ı kötülediği programdan dolayı izlenmeye alındıklarını söyler ve ondan özür dilemesini ister. Ananya kabul ettiğini açıklar ve Viraj ile yeni bir program yapar.33 34

Herkes özür beklerken Ananya Sia’nın kalbini taşıyan birisi olarak bundan sonra ikisi birlikte Viraj Dobriyal’le mücadele edeceğini söyler ve Viraj özür dileyene kadar mücadelesinin süreceğini açıklayıp programı sonlandırır. Raj bu hareketinden dolayı bir kaç kişinin işinden olabileceğini söyler. Ananya sinirle ayrılır. Raj akşam onu ziyarete gelir ve yanında olacağına dair söz verir. Güz Masalı 28 Ekim Özeti sona erdi.

Güz Masalı 73. Bölüm Fragmanı