Hizmetçiler

Hizmetçiler Neden Final Yaptı? İşte Nedeni
Hizmetçiler dizisi için final kararı alındığını ve dizinini bir daha sete çıkmayacağını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmıştık; yaptığımız haberler sonrası Hizmetçiler dizisi yapımcısı Fabrika Yapım’dan açıklama geldi. Yapımcı Fabrika Yapım aldığımız..
Hizmetçiler 3. Bölüm Özeti 21 Mart Fragmanı
Hizmetçiler dizisini takip etmeyenler için öncelikle dizi hakkında hızlı bir bilgi verelim; daha sonra da Hizmetçiler dizisinin 21 mart akşamı yayınlanacak 3. bölümünde neler olacak biraz bundan bahsedelim. Hizmetçiler dizisi..
Hizmetçiler 2. Bölüm Özeti 14 Mart -Devious Maids-
Marisol her ne olursa olsun oğlunun masumiyetini kanıtlamak zorundadır bunun için her şeyi yapacaktır Zoila’dan Flora’nın ölümünün arkasında Adrian ve Evelyn’in olduğunu öğrenen Marisol daha dikkatli ve sakin olmak zorundadır..
Hizmetçiler 1. Bölüm Özeti 7 Mart -Devious Maids Uyarlama Özeti-
Türkiye’de çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanan Hizmetçiler dizisinin uyarlandığı Amerikan Devious Maids dizisinin özetlerini sizlerle buluşturuyoruz; Devious Maids dizisi ile birebir uyarlanacak olan Hizmetçiler dizisi izleyicileri..
Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri
Hizmetçiler dizisi 7 Mart Cumartesi Kanal D ekranlarında olacak. Atakan Ilgazdağ’ın müziklerini hazırladığı Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda ise Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve..