Hizmetçiler 2. Bölüm Özeti 14 Mart -Devious Maids-

Marisol her ne olursa olsun oğlunun masumiyetini kanıtlamak zorundadır bunun için her şeyi yapacaktır Zoila’dan Flora’nın ölümünün arkasında Adrian ve Evelyn’in olduğunu öğrenen Marisol daha dikkatli ve sakin olmak zorundadır yoksa dikkat çeke bilir fark edilmesi ona 2 hayata mal olabilir.

Valentina güzel giyinerek güya tesadüf gibi Remi ve arkadaşlarının yanına gelir Remi’nin arkadaşlarıyla tanışan Valentina onlarla beraber film izler ancak hizmetçi olduğunu söylemez Valetina’nın önündeki en büyük engel annesidir. Zoila ise kızını Remi’den uzak tutmalıdır kızının Remi ile film izlediğini duyan Zoila kızını rezil etse de yerini hatırlatmak zorundadır Geneviev’e oğlu için parti vermesini söyleyen Zoila Remi’nin bütün arkadaşlarını davet eder ancak bu bile Valentina’yı durdurmaya yetmeyecektir Zoila yavaş-yavaş kızının nefretini kazanacaktır.

Hizmetçiler 2. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Peri ise Spence’nin evde başka bir erkeğin iç çamaşırını bulmasıyla bir korku yaşar ancak Rosie benim erkek arkadaşımın diyerek onu kurtarır Rosie daha sonra Peri’ye hesap sorar ancak Peri gerçekten iyi bir oyuncu olduğu için çocuğunun üstüne yemin ederek Rosie’yi kandırmayı başarır Rosie ne kadar inansa da gözü hep üzerinde olacaktır. Marisol ise oğlunu kurtarmak adına Evelyn’e yaklaşmaya çalışır onun hizmetçi aradığını öğrenen Marisol evinizi ben temizlerim diyerek eve girmeye çalışır ancak karşısında büyük engel vardır Taylor buna izin vermeyecektir Marisol ise mecburdur buna Evelyn’in de söylediği gibi Beverly Hills’te bir kural vardır başkasının kocasını çalmak kabadır ancak başkasının hizmetçisini çalmak affedilmezdir ve cezası çok ağırdır.
Adrian Taylor’un Marisol’un onların evinde çalışmasına izin vermediğini öğrenince hemen harekete geçer ve Evelyn’e ben Marisol’u ne pahasına olursa olsun istiyorum der ve planını yaparak harekete geçer.

Carmen Odessa ve Alejandiro’nun evde olmamasından istifade ederek eve Marisol Zoila ve Rosie’yi çağırarak parti verir daha sonra Sam onu uyarsa da Carmen Sam’i öperek biraz daha zaman kazanır Evdeki keyfine devam eden Carmen’in keyfi Odesa’nın gelmesiyle altüst olur ancak Sam ona olan zaafı yüzünden yine Carmen’i kurtarır. Geneviev ise oğlu için verdiği partiden gayet mutludur daha sonra Valentina’nın oğluna âşık olduğunu öğrenen Geneviev Valentina’ya hizmetçilik senin yaptığın iş kimliğin değil diye de desteklediğini açıklar ve bu bir sırdır.hizmetçiler 2. bölüm özeti resimleri

Hizmetçiler  14 Mart Özeti

Peri evden Rosie’yi kahve bahanesi ile uzaklaştırarak eve yine erkek arkadaşını çağırır Rosie ise geri dönerek onları suçüstü yakalar Peri bundan sonra ne yapacak
Rosie ise öğrendiklerini Spence’ye söyleyip söylememek arasında kalmıştır arkadaşlarının da Spence şiddete başvurur uyarısı ile Spence ile öylesine konuşan Rosie onun çocuğunu üzmemek için ve kendi yaşadıklarını yaşatmamak adına boşanmayacağını anladığı için hiç bir şey söylemez ancak Peri’yi de uyarır.

Marisol Taylor ve Adrian’ı konuşurken görür Adrian’ın söyledikleri yüzünden Taylor ağlamış ve gergindir ancak mecbur kaldığı için Marisol’un Powell’ler ile çalışmasına izin verir Adrian Marisol için Taylor’ı tehdit etmiştir. Marisol ise Powell’lere temizliğe gelmiştir bile Adrian da onu bekliyordur zaten Marisol oğlu için Adrian’ın onu yaklaşmasına deyim yerindeyse taciz etmesine izin vermiştir.

Adrian onu temizlik yaparken izlemek istediğini söyler Marisol ise mecburen izlemesine izin verir daha sonra Flora’nın yazdığı mektubu bulur ancak mektuptan sadece bana tecavüz ettiğini okuya bilmiştir Adrian hemen mektubu Marisol’un elinden alır ve gider. Adrian ise Flora’nın mektubunun bulunmasıyla gerilmiştir ancak bütün delillerde bulunmadan yok edildi diye seviniyordur.hizmetçiler 14 mart özeti

Marisol oğluna mektuptan bahse eder ancak Flora’ya tecavüz olunduğunu söylemez mektubun Flora’ya ait olup olmadığını yalnız el yazısından bile bilirler
Bu yüzden Marisol oğluna gerçeği bulacağına dair söz verir hayatı pahasına olsa bile

Hizmetçiler 2. Bölüm Fragmanı