Hizmetçiler Neden Final Yaptı? İşte Nedeni

Hizmetçiler dizisi için final kararı alındığını ve dizinini bir daha sete çıkmayacağını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmıştık; yaptığımız haberler sonrası Hizmetçiler dizisi yapımcısı Fabrika Yapım’dan açıklama geldi.

Yapımcı Fabrika Yapım aldığımız haberleri doğruladı ve Hizmetçiler dizisinin mucbir sebepler sonucunda final yapmak zorunda kaldığını açıkladı. İşte o resmi açıklamahizmetçiler dizisi final açıklaması

Öncelikle dizide emeği geçenlere teşekkür edilen açılama da Hizmetçiler dizisinin aldığı düşük reytinglere ve başarısız senaryosuna hiç değinilmeden final kararı için mücbir sebepler denildi. Yani Hizmetçiler dizisi yapımcısı Fabrika Mücbir sebepler derken topu Korona Virüs’e attı. Peki gerçekte Hizmetçiler neden final yaptı?

Hizmetçiler Neden Final Yaptı?

Hizmetçiler dizisi görülüp görülecek en kötü uyarlamalardan biriydi. Dünyayı kasıp kavuran bir senaryo ancak bu kadar kötü uyarlanabilirdi. Senaryonun kötü olması sonrası reytinglerde çok kötü gitti. Kadrosunda Algı Eke gibi yer aldığı diziler tutan bir isim olmasına rağmen Hizmetçiler dizisi 2 – 3 gibi vasat reytingler aldı. Zaten bu düşük reytingler ile Hizmetçiler dizisinin devam etmesi gibi bir ihtimal yoktu. Kanal D bir an önce zarar ettiği Hizmetçiler dizisinden kurtulmaya çalışıyordu.

Hizmetçiler dizisinin yüksek maliyetlerinden biri de kiralana evlerdi. Bu evlerin kirasını eylüle kadar ödemek istemeyen ve zaten bitecek bir diziye daha fazla masraf etmek istemeyen Fabrika Yapım final kararını kabul etti.

Hizmetçiler dizisinin final yapması oyuncuların da işine yaradı. Dizinin yeni sezona kalması durumunda tüm oyuncularda 3 bölüm sonra final yapacak ölü bir projeyi bekleyip çok daha vizyonu olan projeleri kaçıracaktı. Yani Hizmetçiler dizisinin final yapması herkesin işine geldi.

Hizmetçiler Dizisinde İzleyici Hiçe Sayıldı

Hizmetçiler dizisinin 4. bölümünün yayınlanmasını bekleyen izleyiciye de ayıp oldu; 3 bölüm zaman harcayıp diziyi izleyen izleyici ne yazık ki hiçe sayıldı ve bir final bile çok görüldü. Her zaman diyorum Kanal D dizileri 10 bölümü geçerse izlemeye değer yoksa zaman kaybı.