Gençliğim Eyvah Ne Zaman Başlayacak?

18 Mayıs’ta İstanbul’da sete çıkacak olan Gençliğim Eyvah dizisinin yayın tarihi netleşti. Başrollerini Levent Ülgen Cengiz Bozkurt Burak Tozkoparan Ekin Mert Daymaz ve Elif Doğan gibi çok önemli isimlerin paylaştığı Gençliğim Eyvah dizisinin temmuz ayında yayında olması bekleniyordu ancak tarih öne çekildi ve 15 haziran olarak belirlendi.

Gençliğim Eyvah Ne Zaman Başlayacak?

Gençliğim Eyvah dizisi 15 haziran pazartesi günü 1. bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.

Haziran ayında Kuzey Yıldızı ve Sefirin Kızı gibi bir çok sezon dizisi de sete çıkacak ve 15 haziranda ekranlarda olacak. Bu durumda Gençliğim Eyvah dizisi sezon dizisi Sefirin Kızı ile en az 2 bölüm reyting mücadelesi verecek.

Gençliğim Eyvah Nerede Çekilecek?

Gençliğim Eyvah dizisi çekimleri için aranan o güzel mahalle Beykoz Kundura Fabrikasında kuruldu. Gençliğim Eyvah dizisi bir mahalle dizisi olacak. Gençliğim Eyvah dizisinin çekimlerinin neredeyse tamamı İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Haziran ayında yayın hayatına başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisinde mahallenin iki rakip kebapçısı olan Arif ile Zekeriya ve kardeş olduklarını bilmeden aynı kıza aşık olan iki gencin hikayesi anlatılacak.

Gençliğim Eyvah dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Gençliğim eyvah dizisinde iki zıt karakter olan kebapçılarıCengiz Bozkurt ve Levent Ülgen canlandırırken dizi de Cengiz Bozkurt kindar ve fırıldak Arif’i Levent Ülgen ise Arif’in tersine dürüst ve duygusal Zekeriya’yı canlandıracak.

Diğer taraftan hazırlanan ilk kadroda bir birlerinden haberi olmayan iki erkek kardeşi Burak Tozkoparan ve Berkay Hardal’ın canlandırması bekleniyordu ancak Berkay Hardal Eşi Dilan Telkök’ün sağlık sorunları nedeni ile Gençliğim Eyvah dizisi kadrosundan ayrıldı. Berkay Hardal’ın yerine ise Gençliğim Eyvah dizisine Ekin Mert Daymaz dahil oldu.

Geçliğim Eyvah dizisinde Burak Tozkoparan ile Elif Doğan partner olacaklar. Gençliğim Eyvah Ne Zaman yayınlanacak haziran 2020