Masum 63. Bölüm Özeti 24 Mayıs Sandık Kuyuya Düştü

Masum dizisinde Gopi Ahem’in elindeki dosyayı almak için harekete geçtiğinde Ahem Gopi’nin elini sıkıca tutmuştu. Gopi elini bıraktırmaya çalışırken yanına oturur. Kinjal uykusu gelince Urmi’nin odasına girer ve Urmi’yi göremeyince Dawal’a haber verir. Dawal Urmi’yi arar ancak onun telefonu sessizdedir. Urmi ve Raşi ellerinde sandık kaçarlarken polis sirenlerini duyarlar. Masum 24 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 63. Bölüm Özeti

Urmila ve Raşi bir su kuyusunun yanına gelirler ve polisten gizlenirler. Polis etrafa bakar ve oradan ayrılır. Urmi sandığı kuyunun duvarına çıkarır ve Raşi’den tutmasını ister. Raşi tutmak isterken sandık kuyuya düşer. İkili onu nasıl çıkaracaklarını düşünürken Dawal Raşi’yi arar ve Urmi’nin kayıp olduğunu söyler. Raşi onun tapınakta olduğunu söyler. Raşi saatin 4.45 olduğunu söyler ve sütçünün geleceğini belirtir. Urmi onu eve gönderir.

Jigar uyandığında yanında Raşi’nin olmadığını fark eder ve onu aramaya çıkar. Her tarafa bakan Jigar onu göremez. Dış kapının kilitli olduğunu görür ve endişesi artmaya başlar. Raşi eve koşarak geliyordur. Gopi’nin eli hala Ahem’in ellerinde. Sütçü geldiğinde Raşi oraya yetişir ve sütçü kapıyı çalmadan ondan sütü alır. Bu sırada Jigar ile karşılaşır. Jigar ona yarım saattir nerede olduğunu sorar.

Raşi arka kapıdan dolandığını söyler. Raşi süt kabı getirmeye gider. Gopi Ahem’in başında durmaya devam ederken Ahem’in alarmı çalar. Gopi ne yapacağını şaşırırken Ahem gözlerini açar ve Gopi ile el ele olduğunu görür. Burada ne iişin var diye çıkışır. Urmila eve döner. Kinjal Tanrı ile randevularına gece mi gidiyorsun diye dalga geçer. Urmi bunun saati olmaz diyerek odasına gider. Kinjal Urmi’nin sarisinin kirlendiğini fark eder ve onun temiz gidip pis döndüğünü söyler.

Raşi annesinden aldığı yeni talimat gereği Nani’ye çay verir ve odasında 3 tane hamam böceği gördüğünü söyler. Urmi ise kuyuya gider ve bir adamdan sandığı çıkarmasını ister. Adam burada akrep ve zehirli yılanların olduğunu söyleyerek reddeder. Kinjal eve süs alacağını söyleyerek Urmi ve Dawal ile birlikte mağazaya gider. Kinjal bir parça beğenir ancak fiyatı yüksek olunca Urmi’nin hoşuna gitmez. Urmi mağazada Nani’nin sandığının aynısını görür ve Raşi’yi arayarak müjde verir.11 57

Raşi ise Nani’nin odasına getirdiği hamam böceklarini serbest bırakır. Koki Gopi’yi de Raşi’ye yardım için gönderir. Raşi hamam böceklerini topluyor gibi yapar ve onları kavanoza yeniden koyar. Raşi Gopi’den yüksekleri silmesini isterken Gopi hamam böceği gelecek diye korkuyor. Raşi Gopi’yi odadan göndermek için hamam böceklerini serbest bırakır ve çığlık atar. Gopi böcek lafını duyunca yere düşerek kolunu incitir.

Raşi onu salona getirir. Koki ve Hetal Gopi’den dşkkat etmesini isterken Raşi de Nani’yi odaya girmemesi için uyarır. Nani sandıktan bir şeye ihtiyacı olduğunu  ve akşama kadar bekleyebileceğini söyler. Raşi hemen annesini arar. Kinjal Urmi’den şüphelenmiştir ve onu yalnız bırakmıyordur. Urmi onu başından savmaya çalışır ancak başaramaz. Sonunda Kinjal’den başına masaj yapmasını ister. Kinjal masaj uygularken Urmi’nin telefonu çalar. Kinjal onu dinlemektedir.22 56

Raşi sandıktan bahsetmeye başlayınca Urmi telefonu kapatır ve Kinjal’den su ısıtmasını ister. Urmi banyoya girer ve oradan gizlice Raşi’yi arar. Kinjal’İn sakız gibi yapıştığını söyler ve yakında Modi evine geleceğini belirtir. Urmi banyonun penceresinden kaçarken Kinjal onun gelmesini bekliyordur. Raşi de Urmila’nın gelmesini bekliyor. Kapı çalar ve iki adam ellerinde sandıkla gelirler. Sandık bir bezla sarılı olduğu için kimse anlamaz. Koki onlara haşera için mi geldiniz diye sorar. Adamlar evet yanıtını verirken Urmi gözükür. Adamların adresi bilmediklerini ve buraya yönlendirdiğini söyler.

Lafı uzatmayalım adamlar haşera ile mücadele edelim derken sahta sandığı yerine koyarlar. Urmi eve geri gelir. Kinjal en son banyoya gitmiştin ana kapıdan nasıl geldin diye şaşırır. Urmi onu ikna etmek için bir şeyler söyler ancak Kinjal ikna olmamıştır. Urmi Raşi’yi arar ve yeni bir planım daha var der. Ondan büyük bir kutu almasını ve Gopi ile bir yere gitmesini ister.33 56

Raşi büyük bir kutu ile salona iner. Hetal o kutu ne için der. Raşi bu kutuya Nani için bir şeyler koyacağım der ve Gopi ile gideceğini söyler. Koki uzaktan onu dinliyordur. Masum 24 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 63. Bölüm Fragmanı