Sadakatsiz Ne Zaman Başlayacak? Konusu ne?

Sadakatsiz dizisi 1 eylül 2020 de çekimlere başladı. Dr. Foster uyarlaması olacak Sadakatsiz dizisinde yapımcı Türkiye’nin en çok sevilen yapım şirketlerinden Med Yapım’ın yapımcılığında Kanal D de ekranlara gelecek dizinin yönetmeni ise Neslihan Yeşilyurt olacak.

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosunda ise Cansu Dere, Caner Cindoruk, Özge Özder, Eren Vurdem, Taro Emir Tekin, Yeliz Kuvancı, Burak Sergen ve Berrin Keklikler gibi oldukça deneyimli ve yetenekli oyuncular olacak.

Sadakatsiz Ne Zaman Başlayacak?

Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarında 7 ekim  2020 çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayında olacak. Oyuncu kadrosu ve senaryo ile ilgili sıkıntılar nedeniyle ağustos başında başlaması gereken çekimler eylül ayına kalınca Sadakatsiz dizisinin yayın tarihi de gecikti.

Kanal D’nin yeni sezona devam eden Arka Sokaklar, Yeni Hayat ve Hekimoğlu, Çatı Katı Aşk ve Çok Güzel Hareketler 2 gibi programları var. Bu durumda Pazartesi ve çarşamba günleri boş kalıyor Kanal D’nin yayın akışının. Kulağımıza gelen bilgilere göre Sadakatsiz dizisi pazartesi akşamları ekranlarda olacak.

Bu durumda Sadakatsiz dizisinin pazartesi rakipleri Çukur, Seferin Kızı ve Yasak Elma gibi çok önemli dizilerin yanında bir de yeni başlayacak diziler olacak. Sadakatsiz dizisinin bu durumda çok fazla şansı yok gibi görünüyor; bence Sadakatsiz dizisi hafta sonu yayınlanması gereken bir proje.

Sadakatsiz Dizisi Konusu Ne?

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Dr Foster uyarlaması Sadakatsiz dizisi eşinin ihanetin peşinde koşan ve gerçekleri araştıran bir kadını anlatacak. Sadakatsiz dizisinde Doktor Mine Eşi Volkan’ın üzerinde bir saç teli bulur ve eşinin kendisini aldattığını düşünmeye başlar. Doktor Volkan gerçekten de Mine’yi aldatmaktadır. peki Mine bu gerçekle yüzleşebilecek midir?

Sadakatsiz dizisi resimleri

Sadakatsiz Tanıtım Fragmanı