Hekimoğlu Aysel Hemşire kimdir? Dilan Serinyel Kim?

Hekimoğlu dizisi 2. sezona 1 eylül 2020 de başladı. Yeni sezona en erken başlayan dizilerden olan Hekimoğlu dizisinin en çok merak edilen oyuncularından biri de gerçek bir hemşire olan Dilan Serinyel oldu. Peki Hekimoğlu dizisinin Aysel Hemşiresi gerçekte kimdir?

Dilan Serinyel Kimdir? Dilan Serinyel Biyografisi

Dilan Serinyel Okan üniversitesi hastanesinde çalışan aynı zamanda da tiyatro yapan bir hemşiredir. Hekimoğlu dizisinin Okan Üniversitesinde çekilmesi ile oyunculuk şansı elde eden Dilan Serinyel yapımcıdan gelen teklifi kabul etti.

Grup Yeşilmişlik ile aktif olarak tiyatro yapan Dilan Serinyel 2013 de Yetenek Sizsiniz programına katılmış ancak başarılı olamamıştır. Son olarak 2019 da Son olarak Bir Sabah Uyandık, Herkes Gitmişti oyunu ile sahnede olan Dilan Serinyel’in ilk dizisi Hekimoğlu dizisi oldu.

Hekimoğlu Aysel Hemşire kimdir?

Muzo Hekimoğlu dizisinde İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma hastanesinde temizlikçisidir. Oldukça konuşkan bir temizlik görevlisi olan Muzo’nun aşık olduğu hemşire kızdır Aysel Hemşire. Aysel hemşire oldukça tatlı ve anlayışlı bir kızdır; Muzo ile herhangi bir gelecek düşünmemekte yakışıklı bir doktor ile evlenmeyi hayal etmektedir.

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları