Hizmetçiler 3. Bölüm Özeti 21 Mart Fragmanı

Hizmetçiler dizisini takip etmeyenler için öncelikle dizi hakkında hızlı bir bilgi verelim; daha sonra da Hizmetçiler dizisinin 21 mart akşamı yayınlanacak 3. bölümünde neler olacak biraz bundan bahsedelim. Hizmetçiler dizisi özetlerini ise Devious Maids isimli diziden alıyoruz; zira Hizmetçiler dizisi de Devious Maids dizisinden uyarlanıyor.

Derin Yiğit ve Gülseren’in hizmetlisidir aynı zamanda bu evin yazılmamış kuralları vardır ancak en önemli kural ise Yiğit’in yatağından uzak durmaktır Derin bu kurallara uyumayacaktır karşılığında ise Gülseren’in öfkesinden payını hiç şüphesiz alacaktır Nimet Hanım ise Yiğit’in annesidir ve Gülseren’e haddini bildiren bir kişidir Derin hamile kalınca Nimet Hanım torun hasreti ile çocuğu Gülseren’inmiş gibi gösterir.

Hizmetçiler 3. Bölüm resimleri

Gülseren güçlü zarif ve hırslı bir kadındır kocası Yiğit’i de etkisi altında tutmaya çalışıyordur ve Yiğit’in başka kadınlarla birlikte olması onu deli ediyordur ancak çocuk doğduktan sonra ona sımsıkı bağlanacaktır.  Yiğit evinde hizmetlisi olan Derin’e âşıktır ve ondan bir çocuğu olacaktır çünkü gördüğü en neşeli ve tek kadındır ancak annesin etkisi altında olduğu için tam olarak rahat değildir Derin’in oğlu Yusuf’u kaçırıp sonra geri getirip kaybolması onu rahatsız etse de oğlunun iyi olması onu rahatlatmışdır yeni hedefi ise Ela’dır.

Özeti Devam Ediyor

Ela bir eczanede çalışıyordur akıllı ve dürüsttür ancak kardeşi Derin’in İstanbul’a gelmesi ile araları açılı bir yıl sonra kardeşinin hizmetçi olduğunu ve Yiğit Atahan’ının bebeğini kaçırdığını daha sonra kayıp olduğunu öğrenen Ela kardeşini bulmak için İstanbul’a gelir ve Atahan’ların evinde hizmetçi olarak işe başlar çünkü büyük bir sır olduğunun farkındadır ve kardeşini bulmak zorundadır. Belkıs güzel ve asil bir kadındır bir üvey oğlu vardır Belkıs oğlunu Hacer’i ne kadar sevse de onun kızından korumaya adar nede olsa o bir hizmetlidir ve Çiçek Armağanı kullanmak istiyordur bir anne her ne olursa olsun oğlunu korumaya mahkumdur

Armağan zengin ve yakışıklı bir genç adamdır Armağan Belkıs’ın da üvey oğludur ancak oda annesini çok seviyordur peki Belkıs’ın Çiçek’le olan durumu aralarını bozacak mı aşkın karşılığı olacak mı? Hacer Belkıs’ın hizmetlisidir ayni zamanda Çiçeğin annesidir ve kızının duygularını his ediyordur ve kızını korumak zorundadır gerekirse kendinden bile ve zengin erkeklere güvenmiyordur peki bu kadar korkmasının sebebi ne?

Hizmetçiler 21 Mart Özeti resimleri

Hizmetçiler 21 Mart Özeti

Çiçek güzel bir kız olmakla beraber Hacer’in kızı ve Neslihan’ın hizmetlisidir ve Belkıs’ın oğlu olan Armağan’a âşıktır ve her ne olursa olsun Armağan’ı elde etmek istiyordur Çiçek bunu başara bilecek mi? Atiye maddi durumlar yüzünden çalışıyordur ve en büyük isteği bir evlat sahibi olmaktır ancak evinde çalıştığı ailenin de kızı ona evlat gibidir Aslı çocuğundan çok kariyer düşündüğü için Atiye’nin hiç bir yere gitmesine izin vermiyordur ancak Atiye anne olmak istiyordur her ne olursa olsun.

Aslı zengin ve güzellik salonlarına düşkün bir kadındır aynı zamanda tek önceliği kariyeridir başkalarını ne his ettiği pek umurunda değildir eşi ile kariyer hırsı yüzünden anlaşamaz çocuğuyla sadece media önünde anne çocuk oluyordur Aslı’nın aynı zamanda büyük bir sırrı da vardır. Ela kardeşinin çalıştığı ve kayıp olduğu eve yerleşmiştir bile Yiğit’in hedefi olması onun pekte umurunda değildir şu anlık ve Gülseren’in Derin hakkında söyledikleri onu çok yaralıyordur diğer hizmetçilerle de arkadaş olan Ela kardeşinin mektubunu bulsa da Yiğit elinden alarak yok eder

Neslihan küçük bir mahalleden çıkmıştır dünyanındı her yüzünü görmüştür asla kötü biri olmasa da sırları ve Yiğit onu her şeye mecbur ediyordur ayrıca Hacer ve Çiçeğe olan düşkünlüğü de bir başkadır onları korumak içinde elinden geleni yapıyordur ancak kendisinde hem Yiğit’ten hem de kocasından korumak zorundadır.

Hizmetçiler 3. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz