Bay Yanlış Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Gold Filmin sahibi Faruk Turgut yeni dizisi Bay Yanlış’ın başrol oyuncuları belli oldu. Haziran 2020 de yaz dizisi olarak ekranlara gelecek Bay Yanlış dizisinde daha önce Dolunay dizisinde de birlikte rol alan ve çok sevilen Özge Gürel ve Can Yaman bir kez daha birlikte yer alacak.

Bay Yanlış dizisi tam bir yaz dizisi konseptinde cıvıl cıvıl bir aşk dizisi olacak. Özge Gürel ve Can Yaman Bay Yanlış dizisinde Aşk mı mantık mı sorusuna cevap aranacak. Bay Yanlış  dizisinde yanlış anlaşılmalar bir çok kavgaya neden olurken büyük aşklarda bu kavgalar ile başlayacak.

Faruk Turgut daha önce Can Yaman ile anlaşmış ve bir dizi hazırlayacağını açıklamıştı; Özge Gürel ile Can Yaman’ın çok uyumlu olacağını düşünen yapımcı Faruk Turgut Özge Gürel’in fan kitlesine de çok güveniyor.

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kadrosu

Can Yaman

Can Yaman dünya da en çok aktif fan kitlesine sahip olan Türk oyunculardan biri. 8 Kasım 1989 da dünyaya gelen CAn Yaman 31 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Can Yaman Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aktif olan Can Yaman Avukatlık bürosunun da sahibidir. Aynı zamanda avukatlık da yapmaktadır. Gönül İşleri dizisi ile tanınmaya başlayan Can Yaman  Daha sonra İnadına Aşk dizisinde ilk başrol deneyimini yaşamıştır. Can Yaman’ın en başarısız projesi ise Hangimiz Sevmedik dizisi olmuş dizi bir türlü beklenen izlenme seviyelerine ulaşamamıştır. 2017 de Dolunay dizisinde Özge Gürel ile yer alan Can Yaman 2018 de ise yine bir yaz dizisi olan Erkenci Kuş da yer almış ünü ülke sınırlarını aşmıştır.

Özge Gürel

Özge Gürel son olarak 2019 da Annem filminde oynamış ve izleyiciyi ağlatmayı başarmıştı. Daha önce de Muhteşem İkili kadrosunda yer alan ve İbrahim Çelikkol ise partner olan Özge Gürel ne yazık ki Muhteşem İkili dizisinde başarıyı yakalayamamıştır. 5 şubat 1987 doğumlu olan Özge Gürel İstanbul Silivri’de doğumludur ve 33 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Ticaret Bölümü mezunu olan Özge Gürel ilk çıkışını Medcezir dizisi ile yaşamıştır. Özge Gürel’in ünlü olması ise Kiraz Mevsim dizisinde hayat verdiği Öykü karakteri ile olmuştur.  Dolunay dizisinde Can Yaman ile partner olan ve Nazlı karakterine hayat veren Özge Güre yine Yıldızlar Şahidim dizisinde bir kez daha reyting canavarına yenik düşmüş ve başarısız olmuştur. Özge Gürel uzun yıllar Kiraz Mevsimi dizisinden partneri olan Serkan Çayoğlu ile aşk yaşamıştır.

Etiketler