Yemin 206. Bölüm 207. Bölüm Özeti 16 Mart 17 Mart Fragmanı

Yemin 17 Mart Özeti

Reyhan’ın hamile olduğunu öğrenen Emir çok mutludur. Reyhan ile birlikte gidecekleri doktorları en ince detayına kadar araştıran Emir elinde kocaman bir doktor listesi ile Reyhan’ın karşısına çıkar. Söz konusu Reyhan ve doğacak bebekleri olunca Emir hiçbir şeyi riske atmak istemez. Sonra da birlikte doktora giderler. Doktor Reyhan’a kısa sorular sorar, gece uykusundan, yarasına kadar ilgi ile sorularını soran doktora Reyhan tam cevap verecekken Emir öyle heyecanlıdır ki, baba olmanın heyecanı ve mutluluğu ile kendisi atılır ve Reyhan’ın yerine bütün sorulara Emir cevap verir. Oldu olacak doğuma Emir gitsin ama doğuma Reyhan girecektir. Emir de kapı önünde dokuz doğurur o zaman.

Cemre akıl hastası gibi davranarak olmayan kişileri gördüğünü söyleyerek Talaz’ı çileden çıkarır. Talaz da bu çatlak beni de kısa sürede delirtir diyerek kendisinin de aklı dengesinin yavaş yavaş bozulduğu sinyalini verir. Cemre de dalgasını geçer.

Her şeyin Narin’in planı olduğunu öğrenen Oya ise çıldırmak üzeredir. Narin’den hesap sormaya gider; ancak Narin o mesajlaşmaların tamamen Erhan’ın oyunu olduğunu söyler. Kemal ise Oya’nın hala Erhan’ın peşinde koşmasına bir anlam veremez ve Oya’yı durdurmaya çalışır; ancak Oya Narin ile aynı evde yaşamayacağını ya onun ya da kendisinin bu evden gitmesi gerektiğini söyler. Oya Kemal’i bir seçim yapmaya zorlamaktadır. Kemal ise ne Oya’yı ne de Narin’i kaybetmek istememektedir. Oya ise gerçekleri ortaya çıkarmak için yeniden harekete geçer.Yemin 17 Mart Özeti resimleri

Yemin 207. Bölüm Özeti

Cavidan’ın Reyhan’ın bebeğini düşürmek için gittiği büyücü kadın başına bela olur. Büyücü kadın Cavidan’ın yağlı kapı olduğunu anlayınca Cavidan’dan para koparmak için harekete geçer. Emir  ise bebekleri için kadın doğumdan kalp doktoruna, dahiliyeden ortopediye tüm branşların olduğu bir ekibi ayarlar; ancak Reyhan bu olayın bu kadar abartılmasına karşıdır.

Yemin 207. Bölüm Fragmanı

Yemin 206. Bölüm Özeti

Emir baba olacağı için heyecanlıdır ve bir an önce hamilelik sürecinin bitip evladını kucağına almak ister. Emir Hamilelik sürecinin daha kolay atlatılması ve doğumun daha kolay olması için doğum terapilerinden bahseder. Reyhan ise Emir’in kendisine olan ilgisine çok memnundur.

Emir Reyhan’ın hamile olmasından sonra ona daha fazla düşmüştür; çünkü etrafında ki en büyük düşmanın annesi olduğunun farkındadır ancak torunun gelecek olmasından dolayı Cavidan’ın da tüm düşmanlıkları bitireceğini düşünmektedir. Cavidan ise Reyhan’n düşük yapması için aldığı ilacı Reyhan’ın çayına döker; Reyhan her şeyden habersiz çayı içecekken Emir’in yardımı ile Cavidan’ın hain planından kurtulur.Yemin 206. Bölüm resimleri

Yemin 206. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde çekimler Corona virüsünden etkilenmeden devam ediyor; eğer sağlık ve çalışma bakanlığının resmi açıklaması olmadığı sürece de Yemin dizisi çekimlerine tüm sağlık tedbirleri alınarak devam edileceği söylendi; ancak Yemin dizisinin setine zaten az alınan izleyici artık hiç alınmayacak ve oyuncularda fanları ile görüştürülmeyecek.

Yemin 206. Bölüm Özeti tahmini Devam Ediyor.

Yemin dizisinde 42. hafta Reyhan’ın hamileliği ve Cavidan’ın da bu hamileliği sonlandırma çabaları ile başlayacak. Bilindiği üzere Emir ile Reyhan artık bebek sahibi olmak istemişlerdi ve Allah da onların gönüllerine göre verdi ve Reyhan artık hamile. Cavidan Emir’den bir torun istiyor ama torunun annesinin köylü kızı Reyhan olmasını istemiyor bu nedenle de Emir’in bebeğini düşürtmek için çeşitli yollar deneyecek ancak Allah Reyhan’ın karnında ki suçsuz bebeği koruyacak.

Cavidan ise Reyhan’a karşı bir anda değişecek; Reyhan’ın hamile olmasına çok sevinmiş gibi yapacak ama o bebeğin düşmesi hatta bebek düşerken Reyhan’ı da götürmesi için elinden geleni yapacak. Emir ise karısına bir çok sürpriz hazırlayacak ve şimdiden doğmamış bebeğe don biçmeye başlayacak; ancak Reyhan biraz da olsa Emir’i sakinleştirmek için çalışacak.  Cavidan’ın bir derdi de Cemre’den kurtulmaktı; ancak bunu bir türlü Talaz başaramamıştı. Cavidan ise Cemre üstünden de bebeği düşürme planları yapacak.

Yemin 16 Mart

Kemal’in Narin’i mafya adamların elinden kurtarması Erhan’ın yaptığı planı adeta mahvedecek. Narin’in gözünde kurtarıcısı olan Kemal bir kez daha kahraman olurken kendisini pusuya düşürerek tüm suçu Reyhan’a atmaya çalışan Erhan’dan bir kez daha mide bulandıracak; ancak izleyici hemen Kemal Narin’i affedecek sanmasın ne yazık ki bu iş beklendiği gibi kolay olmayacak zira Kemal zor bir adam.

Kemal zor bir adam ama Narin’de inatçı bir kız. Kalbinin tek sahibi olan Kemal’e kendini affetirmeden Narin durmayacak. Kemal Narin’i affetse bile bir daha asla onunla bir araya bile gelmek istemeyecek.

Suna’nın iyileşip yurt dışına gitmesi sonrası Yemin izleyicisi Hikmet Tarhun’un da iyileşmesini bekleyecek ancak Hikmet’in iyileşmesi ne yazık ki Suna gibi hızlı olmayacak bu da Cavidan belası daha uzun bölümler başımızın belası olmaya devam edecek demek.

Bir çok izleyici ise Erhan meselesi bitti; Oya da Yemin’den çıkacak mı diye sormuş ne Oya Yemin’den ayrılacak ne de Erhan meselesi bitmeyecek daha Yemin dizisinde

zeti Detayları resimleri oya ayrılacak ı

Ayrıca yine Talaz ile Cemre aşkı soruluyor şunda böyle bir aşk yok. Yemin 206. bölüm resimleri talaz

Yemin 206. Bölüm Fragmanı

Yemin 206. Bölüm fragmanı 13 mart 21:20 de Diziseti.tv internet sitesinde olacak.

 

Yemin 206. Bölüm 207. Bölüm Özeti 16 Mart 17 Mart Fragmanı (3 Yorum)

  1. Sizleri severek izliyoruz amaa Cavidan olmasa hep kötülük yapıyor Karabük Safranbolu’dan selamlar

  2. Artık cavidan’ın yaptıkları çıksın ortaya Hikmet Bey iyileşsin de yoksa sıkar bu dizi

  3. Bu yemin dizisi çok güzel başladı inşallah böyle devam eder, eğer Emir veya Reyhan dizide ölürse o Zaman bu diziyi unutun. Lütfen bu diziyi Hint dizilerine çevirmeyin o zaman bu diziyi unutun gitsin