Baraj Zahra Kimdir? İman Casablanca Kim? Kaç Yaşında?

Baraj dizisi ilk bölümü ile 17 mart salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Baraj dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Faslı genç oyuncu İman Casablanca oldu. Güzelliği ile Baraj dizisine damga vuracak Zahra karakteri daha önce Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Leyla karakterine hayat vereceği söylenen ancak son anda Tuvana Türkay’a rolünü kaptıran 21 yaşında ki İman Casablanca olacak. Peki Baraj dizisinde Zahra kimdir?

man Casablanca fotoğrafları

Baraj Zahra Kimdir?

Baraj dizisinde baraj inşaatında bulunan kadınlardan biridir Zahra; ama nasıl kadın. İnşaatın aşçısının eşi olan Zehra genç ve güzel bir kadındır. Kocası Halil ile olan evlilik bağını formalite olarak görür. Flörtleşmek onun ruhunda vardır; inaatta ki tüm erkekler onu süzer ve ister ama o yüz verse de kimseye kendini bırakmaz. Eşi Halil karısının erkeklere olan ilgisinin farkındadır ama elinden bir şey gelmez çünkü Zahra’nın Halil’e bir eyvallahı yoktur. Halil Zahra’nın elinde oyuncak olmuştur.

Zahra’nın hayali artık şu barajdan kurtulmaktır; bunun için plan yaparken Baraj’a gelen yakışıklı Tarık’ı görmesi ile tüm hayalleri değişir. Tarık’a ilk görüşte saplantılı şekilde aşık olan Zahra’nın tek amacı artık onun eşi olmaktır.

baraj dizisi Zahra

İman Casablanca Kim?

1999 yılında Fas’ta hayata gözlerini açan model ve manken İman Casablanca Türkçe ve Farsça’nın dışında Arapça ve Fransızca’yı da çok iyi şekilde bilmektedir. 2018  da Fas güzeli seçilen İman Casablanca Best Model Of The World de dünyanın en güzel kızı seçilmiştir. İman Casablanca modellik kariyerinden sonra oyuncu olmaya karar verir ve dizi sektörünün kalbinin attığı İstanbul’a gelir. Fas’tan Türkiye’ye gelen İman Casablanca 1.75 cm boy uzunluğunda  ve 50 kg ağırlığındadır. İman Casablanca üniversite eğitimini ise Fas da matematik mühendisliği bölümünde almaya devam etmektedir.

İman Casablanca’nın Yaşı Kaç?

İman Casablanca 1999 yılında doğmuştur ve 21 yaşının içindedir.

İman Casablanca Boyu Kilosu Kaç?

İman Casablanca 1.75 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır.

man Casablanca Kim

İman Casablanca Nereli?

İman Casablanca Fas’lıdır. Son dönemde Faslı güzeller ya evlenerek yada modellik ve oyunculuk için Türkiye’ye akın etmektedir.

İman Casablanca Sevgilisi Erkek Arkadaşı Kim?

İman Casablanca’nın açıkladığı veya birlikte poz verdiği bir sevgilisi yoktur.