Hizmetçiler 1. Bölüm Özeti 7 Mart -Devious Maids Uyarlama Özeti-

Türkiye’de çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanan Hizmetçiler dizisinin uyarlandığı Amerikan Devious Maids dizisinin özetlerini sizlerle buluşturuyoruz; Devious Maids dizisi ile birebir uyarlanacak olan Hizmetçiler dizisi izleyicileri gelecek bölümlerde Hizmetçiler dizilerinde neler olacaklarını merak ederlerse sitemizde yer alan Devious Maids dizi özetlerinden tüyolar yakalayabilirler. Dikkat çekerse Hizmetçiler dizisinin uyarlandığı Devious Maids dizisi bölüm özetlerini yayınlamaya devam edeceğiz. Hizmetçiler 1. Bölüm Özeti

Hizmetçiler 1. Bölüm Özeti Başlıyor

Hikayemiz Beverly Hills’de zengin ve ünlülerin hizmetçisi olarak çalışan 4 kadının hayatını Flora, Marisel, Rosie, Carmen ve Zoila’nın çalıştıkları insanların sırlarını öğrenen ve bununla da hayatı tamamen değişen kadınların yaşadıklarını konu ediyor

Flora Adrian ve Evelyn’ın hizmetlisidir aynı zamanda Adrian ona tecavüz etmiştir kendisini Evelyn’ın öfkesinden korumayan ve Evelyn’ın yanlış düşünmesine sebep olan Adrian’a bir not yazar notta beni böyle bir kenara atamazsın yaşananları ikimizde biliyoruz sen bana tecavüz ettin yazıyordur notu kitabın arasına bırakan Flora’ya biri bıçakla saldırır bir anda bahçeye çıkan Flora kendini havuza bırakarak ölür bu anda bir garson elinde bıçakla kapıda belirir herkes katil o sanar ve tutuklanır.

Evelyn güçlü zarif ve hırslı bir kadındır kocası Adrian’ı da etkisi altında tutuyordur Evelyn bir insan nasıl olurda Adrian’a âşık olur diye de dalga geçiyordur Flora’nın ölümüyle şoka uğrayan Evelyn tek bir şey düşünüyordur evi kim temizleyecek çünkü artık hizmetçisi yoktur aynı zamanda Evelyn Flora’nın katilinin garson olmadığınada emindir ancak kendi başına gele bilecekler için susuyordur.Devious Maids 1. bölüm özeti

Adrian evinde hizmetlisi olan Flora’ya âşıktır ve ona tecavüz etmiştir aslında ona sahip olmak istemiştir çünkü gördüğü en neşeli ve tek kadındır ancak Evelyn’ın etkisi altında olduğu için hiç bir karar veremez ve Flora’nın gerçek katilinin bulunması için hiç bir şey yapmaz ve ayrıca onun günahını bildiği için ölmesi onu rahatlatmıştır yeni hedefi ise Marisol.

Flora’nın cenazesine diğer hizmetçilerde gelmiştir ve çok fazla şey biliyorlardır ancak korktukları için polise gidemezler. Ya Flora’yı o garson öldürmedi yaptığı şey yüzünden sırrı yüzünden öldürüldü diye konuşurlarken Marisol onları dinliyor ve takip ediyordur.

Devious Maids 1. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Geneviev güzel ve 60 yaşında bir kadındır evindeki hizmetliye âşık olan Geneviev ise sevgilisi ve hizmetçisi olan Jamal’la ayrıldığı için depresyona girmiştir Jamal Geneviev’i arkadaşlarıyla tanıştırmayacağını 40 yaşında göründüğü için utanacağını söylemiştir Zoila’da Geneviev’i sakinleştirmek için 60 yaşındasın hiçte fena değilmiş der Valentina ise bunu fırsata çevirerek Remi’nin eve taşınmasını söyler Remi annesi için mecbur kalarak kabul eder.

Remi zengin ve yakışıklı bir genç adamdır Remi okuduğu için yurtta kalıyordur ancak annesi ilaç içtiği ve hastahaneye gitmeyi reddettiği için eve gelmiştir oda Valentina’ya aşık olacak mı?

Hizmetçiler 7 Mart Özeti Devam Ediyor

Zoila Bayan Geneviev’in hizmetlisidir ayni zamanda Valentina’nın annesidir ve kızının duygularını his ediyordur ve kızını korumak zorundadır gerekirse kendinden bile ve zengin erkeklere güvenmiyordur peki bu kadar korkmasının sebebi ne?Valentina güzel bir kız olmakla beraber Zoila’nın kızı ve Evelyn’ın hizmetlisidir ve Evelyn’ın oğlu olan Remi’ye âşıktır ve her ne olursa olsun Remi’yi elde etmek istiyordur Valentina bunu başara bilecek mi?

Carmen güzel ve hırslı bir kadındır Alejandıro Rubio’nun evinde çalışıyordur ve Alejandıro’ya hayrandır aynı zamanda ondan kariyeri için faydalanmak istiyordur bu yolda ona âşık olan Sam’ı da kullanacaktır peki Carmen istediği gibi ünlü ola bilecek mi? Alejandıro Rubio yakışıklı bir Latin sanatçısıdır ve aynı zamanda iyi kalpli bir olduğu için Odessa onu kadınlardan koruyordur Odessa onu Carmen’den koruya bilecek mi?

Odessa Alejandıro’nun bütün işlerini yönetiyor ve onu koruyordur bir bacağı protez olduğu için topallayan Odessa Carmen’i kovmak için giderken merdivenlerden düşerek hastahanelik olmuş ve Carmen’e karşı öfkelenmiştir. Sam oda Alejandıro’nun hizmetlisidir ve aynı zamanda Carmen’e âşıktır Carmen’in aksine o Odessa’yı anlıyordur ancak Carmen için her şeyi yapacaktır Carmen’i kendisine âşık ede bilecek mi?

Rosie kocası öldükten sonra çalışmak için çocuğunu bırakarak buraya gelmiştir şimdi ise tek amacı evladı Miguel’i yanına getirmektir ancak yanında çalıştığı Peri çocuğundan çok kariyer düşündüğü için Rosie’nin hiç bir yere gitmesine izin vermiyordur ancak Rosie çocuğunu getire bilecek mi?

Peri zengin ve güzellik salonlarına düşkün bir kadındır aynı zamanda tek önceliği kariyeridir başkalarını ne his ettiği pek umurunda değildir eşi Spence ile kariyer hırsı yüzünden anlaşamaz çocuğuyla sadece medya önünde anne çocuk oluyordur Peri’nin aynı zamanda büyük bir sırrı da vardır.

Marisol Flora’nın katledildiği yeri temizlemek ve bir kanıt bulmak adına Evelyn’ın evine gelmiştir ancak Adrian bu kez de ona asılmıştır ve sahip olmak için elinden geleni yapacaktır.

Taylor kocası Michael’in ünlü dekoratör ve birinci sınıf psikolog ilk eşi Olivia Rice’ın hizmetlisi Lupe’yi almasını hazmedemiyordur ve onu istiyordur aynı zamanda Michael onun yeniden evi dekorasyon etmesine izin vermediği için üzgündür önce Marisol’un Evelyn’ın yanında çalışmasına izin vermeyen Taylor Adrian’la konuştuktan sonra buna mecbur olmuştur

Hizmetçiler 1. Bölüm Fragmanı