Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Hizmetçiler dizisi 7 Mart Cumartesi Kanal D ekranlarında olacak. Atakan Ilgazdağ’ın müziklerini hazırladığı Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda ise Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir yer alacak

Uygulayıcı yapımcılığını Fabrika Yapım’dan Öner Arslanel’in, proje tasarımını ise Ali Leskay’ın üstlendiği, Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığında çekilecek olan Hizmetçiler dizisi Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar”, Amerika’da “Devious Maid’s” ismi ile yayınlanan diziden uyarlanacak. Şubat ayında çekimlerine başlanan Hizmetçiler dizisinin senaristi ise son olarak Kalp Atışı ve Kiraz Mevsimi dizilerini yazan Makbule Kosif olacak.

Hizmetçiler Dizisi Konusu

Hizmetçiler dizisinde dört farklı evde hizmetçi olarak yaşayan beş hizmetlinin hikayesi anlatılacak. Amerikan yaşamını Türk yaşamına uyarlayacak Hizmetçiler dizisinde zengin konakların içinde yaşayan fakir insanların hayatlarını izleyeceğiz. Bu açıdan da Hizmetçiler dizisi farklı bir tarz olacak Türk dizi sektörü için.

Hizmetçiler dizisi aslında beş hizmetli ile başlar. Hizmetlilerden biri öldürülür; o eve yeni gelen hizmetli ise öldürülen hizmetlinin akıbetini araştırır zira zengin ve nüfuslu insanlar bu cinayetin üzerine örtmüştür. Diğer taraftan bir evde anne ve kız beraber hizmetli olarak yer almaktadır. Hizmetli kız evin oğluna aşık olur ve hikaye başlar. Aslında her hizmetlinin farklı bir hayatı vardır. Bir tanesi şarkıcı olmak için hayal kurarken bir diğeri de buraya gelirken geri bıraktığı kızını İstanbul’a getirme hayalleri kuracak.

hizmetçiler dizisi afişi

Hizmetçiler Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Hizmetçiler dizisinin yapımcısı Fabrika Yapım’ın da sahibi olan Öner Arslanel proje tasarımcısı ise Ali Leskay. Ünlü yönetmen Metin Balekoğlu Hizmetçiler dizisinin yönetmeni olacak. 

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları

Deniz Baysal –Ela Sönmez-

Deniz Baysal 5 Nisan 1991 de İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir. Şuanda 29 yaşının içinde olan Deniz Baysal 2011 den beri sanat hayatını içindedir. 2019 da oyuncu Barış Yurtçu ile evlenen güzel oyuncu son olarak Söz dizisinde Savcı Derya karakteri ile izleyicinin beğenisini kazanmış ayrıca dünyaya da bir çok hayran kitlesi elde etmiştir. Deniz Baysal 2020’de de Hizmetçiler dizisi ile dünyaya daha da açılmayı planlamaktadır. Daha çocukken tiyatrocu olmayı planlayan Deniz Baysal oyunculuk deneyimini Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda 10 yıl çalışarak kazandı. Üniversite eğitimini ticaret üzerine aldığı için üniversite de oyunculuk eğitimi almamış eksiklerini dışarıdan tamamlamıştır. İlk başrol deneyimini Kaçak Gelinler isimli yaz dizisinde Kainat karakteri ile yaşayan Deniz Baysal daha sonra Sevda Kuşun Kanadında ve Rüzgarın Kalbi gibi diziler ile baş rolde yer almaya devam etmiştir. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hayat verdiği Hazan karakteri ile ikinci bir çıkış yakalyan güzel oyuncu Söz dizisi ile adeta zirveye çıkmıştır.

Ela Hizmetçiler dizisinin dört hizmetçisinden biri olacak. Ela aslında küçük bir kasabada yaşayan kendi halinde bir kızken Atahanların torunun kaçırılması sonucunda değişir. Atahanların torunu Ela’yı çok sever ve Atahalar da Ela’yı İstanbul’a bakıcı olarak getirir. Ela İstanbul’a gelince zenginlerin yalan hayatını da görür; zenginlerin evlerinde çalışan hizmetçilerin sakladıkları sırları da. 

Deniz Baysal Hizmetçiler Dizisi Ela Sönmez

Seçkin Özdemir –Yiğit Atahanlı-

Seçkin Özdemir son olarak erken final yapan Sevgili Geçmiş dizisinde Sinan Malik karakteri ile yer almıştı. 1981 İstanbul dünyaya gelen yakışıklı oyuncu yer aldığı bir çok dizi de ne yazık ki erken final şoku ile karşılaşmıştır. Hatta öyle ki Kiralık Aşk dizisi bile o gelir gelmez final yapmıştır. Son dönemde Seçkin Özdemir’in yer aldığı Tehlikeli Karım ve Can Kırıkları dizileri de erken final yapmıştır. Bakalım Seçkin Özdemir Hizmetçiler dizisinden beklediğini bulabilecek mi yoksa Hizmetçiler dizisi de erken final mi yapacak? 

Oyunculuktan önce radyo programcısı olarak çalışan deneyimli oyuncu Seçkin Özdemir daha sonra DJ olarak partilerde çalmıştır. Daha sonra yakışıklılığı ile gündem olunca ilk sunuculuk görevi almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan ve kendisini gelen oyunculuk tekliflerini daha sonra kabul eden Seçkin Özdemir daha sonra da Başkent İletişim Akademisinde ileri oyunculuk eğitimleri almıştır. Al Yazmalım dizisi ile oyunculuğa baş rolle giriş yapmış sonrasında ise Racon Ailem dizisinde yer almıştır.

Atahanlı ailesinin biricik oğlu olan Yiğit bencil bir tiptir. Zenginlik içinde büyüyen Yiğit hayatında yoku görmemiş ne istediyse anında ona sahip olmuştur. Programlı yaşamayı sevmeyen Yiğit nasıl denk geldiyse öyle yaşamış başına gelen kötü şeyler için de asla üzülmemiştir, vurdumduymaz ve sorumsuz bir tiptir. Seçkin Özdemir Hizmetçiler dizisi Yiğit Atahanlı

Aleyna Solaker –Çiçek Tuna-

5 Aralık 1994 İstanbul doğumlu olan Aleyna Solaker 26 yaşındadır. Aleyna Solaker delince akıllara Atv’nin Kırgın Çiçekler dizisi gelmektedir. Dizi de hayat verdiği Meral karakteri Aleyna Solaker’i adeta ünlü yapmıştır. Bilgi Üniversitesi  Tiyatro ve oyunculuk bölümü mezunu olan Aleyna Solaker’in çocukluk hayalidir oyunculuk. Daha 6 yaşında ilk ekran deneyimini Kuş Dili dizisi ile yaşamıştır. Aleyna Solaker son olarak 2018 de Dersimiz Atatürk filminde yer almıştır 2019 da ise Fox Tv filmi olan Aşktroloji filminde Ekin Mert Daymaz ile başrol oynamıştır.

Çiçek Hizmetçiler dizisinde güzel ve alımlı bir kızdır. Belkıs’ın oğlu Armağan’a aşık olan Çiçek annesinin sözünü dinlemeyecek ve aşkının peşinden koşmayı tercih edecektir hizmetçiyken ne kadar zor olsa da.aleyna solaker Hizmetçiler oyuncusu

Algı Eke –Atiye Kulaksız-

Algı Eke son dönemlerin suskun ünlülerinden. Zira Hayat Sevince Güzel ve Galip Derviş dizileri ile ciddi bir yükseliş yaşamıştı; ancak 2018 ve 2019’u dizisiz geçti oyuncu. Son olarak 20197 de Kayseri Aslanı isimli filmde oynayan güzel oyuncu sonunda Hizmetçiler dizisi ile anlaştı. 1985 yılında İstanbul’da doğan Algı Eke 35 yaşındadır. Aslen Artvinli olan Algı Eke Almanya’da gurbetçi olarak yaşarken Mustafa Şevki Doğan ile tanışmış ve Mustafa Şevki Doğan’ın sevk ve idaresi ile oyuncu olmuştur. İlk olarak Baba Ocağı dizisinde oyunculuğu başlayan güzel oyuncu hem güzelliği ile hemde oyunculuk yeteneği ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Algı Eke Galip Derviş’de Hülya ve Hayat Sevince Güzel de Zarife olarak tanınmıştır. Son dizisi ise İsimsizler dizisi olmuştur.

Atiye de Çiçek ve Hacer gibi zengin bir ailenin hizmetçisidir ve bir çok olaya şahit olur ve patronun bir çok kirli sırlarını temizler. Yakışıklı bir kocası ve mutlu bir yuvası vardır; bunun için Allah’a çok şükreder ama tek isteği bir evlattır.

Algı Eke Hizmetçiler Atiye

Servet Pandur –Belkıs Sipahioğlu-

Kanatsız Kuşlar dizisinin Azime’si olarak tüm dünyaya bir dizi ile ismini duyuran Servet Pandır son olarak Bir Aile Hikayesi dizisine sonradan dahil olmuş ama dizinin erken final yapması ile hayal kırıklığı yaşamıştı. 1970 de İzmir’de doğan Servet Pandur 40 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi alan Servet Pandur Devlet tiyatrolarında çalışmıştır. Deneyimli tiyatrocu Servet Pandur Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile ilk çıkışını yapmış  2018 de Hercai dizisi ile anlaşsa da dizinin Mardin’de çekilecek olması sebebi ile yerini Feride Çetin’e bırakmıştır.

Belkız Çiçek’in aşık olduğu Armağan’ın üvey annesidir. Üvey da olsa Armağan’ı çok sever ve onun için en  iyisi olmasını ister; oğlunun bir hizmetçi parçası ile takılmasına asla gönlü yoktur.servet pandur Hizmetçiler Belkıs

Ayşenil Şamlıoğlu –Nimet Atahanlı-

Ayşenil Şamlıoğlu son olarak Jet Sosyete dizisi kadrosunda yer almıştır. 20 Mart 1956 da İstanbul’da hayata gözlerini açan Ayşe Nil Şamlıoğlu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Adana Devlet Tiyatrosu ile meslek hayatına başlayan Ayşe Nil Şamlıoğlu bir dönem Devlet Tiyatroları Genel Sekreterliği de yapmıştır. Ferhunde Hanımlar ve Bizim Evin Halleri dizileri ile televizyonda tanınan Ayşe Nil Şamlıoğlu Kırlangıç Fırtınası dizisinde Fikret ve Tatlı İntikam dizisinde de Meliha karakteri ile yer almıştır.

Atahanlı ailesinin büyüğü ve yol gösterinidir Nimet hanım. Hiç bir zaman elinin üzerinden elini çekmemiş her zaman her şartta ailesinin mutlu olması için savaşmıştır. Nimet Atahanlı dediğim dedik ve güçlü bir kadındır. Atahanlı ailesinin bir çok pisliğini o kapatmaktadır. 

ayşenil şamlıoğlu Hizmetçiler oyuncusu

Nilay Erdönmez -Gülseren Atahanlı-

Nilay Erdönmez 12 Mayıs 1986 İstanbul da hayata gözlerini açmıştır ve şimdi 34 yaşının içindedir. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur ve okuldan sonra katıldığı İstanbullu Gelin dizisi seçmeleri hayatını değiştirmiştir. Dizi de hayat verdiği Asiye karakteri ile çok tanınan Nilay Erdönmez sonrasında yer aldığı Adı Zehra dizisi ile de çıkışına devam etmiş ama dizi erken final yapmıştır. Daha önce Tehlikeli Karım dizisinde oynayıp bir kere daha başarısızlık yaşayan Nilay ERDÖNMEZ son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Cansel karakteri ile yer almış ve yine yer aldığı dizi erken final yapmıştır.

Yiğit’in eşi olan Gülseren Atahanlı ailesinin gelinidir. Yiğit’i başta tanıyamayan Gülseren zenginliği ve yakışıklılığı için onunla evlenmiştir; ancak kocasının kendini aldattığını ve onun karakterinin bu olduğunu anlayınca yıkılmıştır. Fakir bir aileden gelmektedir. Her şeye rağmen kocası Yiğit’e aşıktır. 

nilay erdönmez Hizmetçiler dizisi

Yiğit Kirazcı –Aras Atahanlı-

Yiğit Kirazcı daha önce  Hayaller ve Hayatlar dizisi kadrosuna katılmıştı ancak dizi gecikince Yiğit Kirazcı Hizmetçiler dizisi ile anlaştı. Son dönemde Seviyor Sevmiyor dizisinde hayat verdiği Tuna karakteri ile ünlenen Yiğit Kirazcı 1983’de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Yiğit Kirazcı şuanda 37 yaşının içindedir. Bilgi Üniversitesinde İletişim eğitimi alan Yiğit Kirazcı kariyerine model olarak başlamıştır ancak hayali sunucu olmaktır. Yiğit Kirazcı hayalinin oyunculuktan geçtiğini fark edince oyunculuk dersleri almış ve Güllerin Savaşı dizisi seçmelerine katıldığı ajansın isteği ile katılmıştır. Yiğit Kirazcı’nın kariyerini şekillendiren ve onu tanıtan karakter Mert olmuştur. 2018 de Yüzleşme dizisinde yardımcı başrol olarak yer alan Yiğit Kirazcı ne yazık ki başarılı olamamış ve dizi erken final yapmıştır.

Hiç bir şeyden memnun olmayan bir tip olan Aras Yiğit’in üvey kardeşidir. Zamanında babası çok zenginken annesini terk etmiş yeniden evlenmiş ama yeni evliliği onun şirketini batıran faktör olmuştur.  Aras Yiğit gibi sorumsuz bir tip değildir. 

yiğit kirazcı Hizmetçiler dizisi Aras

Gamze Karaduman –Demet Atahanlı-

1987 doğumlu olan Gamze Karaduman 33 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde Konsevatuvar eğitimi alan Gamze Karaduman ilk oyunculuk deneyimini Bıçak Sırtı dizisi ile yaşamıştır. Asıl çıkışını Aramızda Kalsın dizisinde Arif’e karakteri ile yakalayan Gamze Karaduman 2018 de Yıldızlar Şahidim dizisinde Asuman karakteri ile yer almıştır.  Gamze Karaduman son olarak 2019 da Amacı Olmayan Grup Filminde oynamıştır.

Atahanlıların kızı olan Demet renkli bir karakterdir. Atahanlı ailesinin kurallarını pek kabul etmez ve uygulamaz. Biraz farklıdır Demet ama yine de Atahanlı ailesi içinde ki en normal kişidir. Annesinin kontrol manyağı olması onu iyice bunaltmaktadır.

gamze karaduman Hizmetçiler dizisi Demet

Selen Domaç –Hacer Tuna-

1981 İstanbul doğumlu olan Selen Domaç hayatımıza 2017 de yer aldığı Yeter dizisinde hayat verdiği Filiz karakteri ile girmiş ve çok sevilmiştir. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro ve Oyunculuk eğitimi alan Selan Domaç televizyondan önce tiyatro sahnelerinde yer almıştır. İlk olarak Serçe Saray’ı dizisinde yer alsa da dikkat çekememiştir. Selen Domaç son olarak 2018 de Koca Koca Yalanlar dizisinde Refika karakteri ile ve 2019 da Aykut Enişte filminde yer almıştır.

Belkıs Sipahioğlu’nun hizmetçisidir Hacer çocukken gelmiştir bu kapıya annesi de Sipahioğlu ailesine yıllarca hizmet etmiştir. Çocukken evin beslemesi olan Hacer sonrasında da hizmetçisi olmuştur. Hacer dört hizmetliden en yaşlı olanı ama en meraklı olanıdır. Yaşar denen kötü kalpli bir adam ile evlidir. 

Selen Domaç Hizmetçiler dizisi Hacer

Cansu Fırıncı –Yaşar Tuna-

Cansu Fırıncı son olarak Mehmetcik Kut-ul Amare dizisi kadrosuna sonradan dahil olmuştur. Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Kemal karakteri ile tanınan tiyatrocu Cansu Fırıncı mart 1982 de Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 38 yaşındadır. Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Cansu Fırıncı ilk oyunculuk deneyimini Urfalıyam Ezelden dizisi ile yaşamıştır.

Yaşar hiç sevilmemiş kötü kalpli bir adamdır. Herkes Yaşar’ın şerrinden korkar bu da Yaşar’ın işine gelir çünkü insanlar kendinden çekinirken o tüm planlarını gerçekleştirir. Kimseye acımaz kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Hacer’in de kocasıdır. 

cansu fırıncı Hizmetçiler dizisi yaşar

Hazal Benli -Aslı Coşkun- 

1993 İstanbul doğumlu olan Hazal Benli 27 yaşındadır ve Hacettepe Üniversitesi Opera ve Şan bölümü mezunudur. Deniz Yıldızı dizisi ile oyunculuğa başlayan Hazal Benli 2016 da Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde yer almış ancak bu dizi tutmamış ve başarısızlık ile sonuçlanmıştır. Hazal Benli son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde yer almıştır.

Ünlü bir Youtuber olan Aslı kocasının maaşı ile yetinemeyen zenginlik hayal eden bir kadındır. Youtube üzerinden çok da güzel para kazanmaktadır; çocuğu ile videolar çekmektedir ve bir milyon takipçisi vardır.

hazal benli Hizmetçiler dizisi oyuncusu Aslı

Ali İl -Alper Coşkun-

Ali İl kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Ali İl 178 cm boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. Küçük Kadınlar dizisi ile oyunculuğa başlayan Ali İl Poyraz Karayel dizisi ile tanınmıştır. Ali İl son olarak Ver Elini Aşk ve Savaşçı dizilerinde yer almıştır.

Alper yakışıklı bir iş adamıdır; ancak çok para kazanamadığı için eşi Aslı onu hor görür. 

ali il Hizmetçiler dizisi

Neslihan Arslan –Neslihan Gülkaya-

Neslihan Arslan nisan 1989 da İstanbul’da doğmuştur ve 31 yaşındadır. Mimar Sina Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Neslihan Arslan son olarak İstanbullu Gelin dizisinde Dilara olarak ekranlarda yer almış ve tiyatrodan televizyona geçmiştir

Neslihan kendini ve kapasitesini bilen planlı yaşayan güzel bir kadındır; ancak yalnızdır. neslihan Arslan Hizmetçiler dizisi Neslihan

Özay Özgüler

Özay Özgüler Gecenin Kraliçesi dizisinde Aziz Alkan gençliği olarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır.Özay Özgüler’in asıl işi ise tiyatrodur. 2019 da üç farklı oyunda yer almıştır. Özay Özgüler son olarak ise son olarak Kurşun’da rol al dizisinde yer almıştır

zay özgüler Hizmetçiler dizisi oyuncusu

Emre Akkuş (Armağan Sipahioğlu)

Hizmetçiler dizisi oyuncusu olan Emre Akkuş Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi sahne sanatları mezunudur. Yasemin Özbudun ajansın oyuncusudur. Emre Akkuş son olarak Yasak Elma dizisinde yer almıştır. Emre Akkuş Hizmetçiler dizisinde hayat verdiği Armağan karakteri ile çok önemli bir fırsat elde edecek ve dizi de Armağan ile Çiçek olarak anılacaklar. Böylece ünlü oyuncu Aleyna Solaker ile partner olmuş olacak.

Armağan Belkıs’ın üvey oğludur. Hizmetçi Çiçek’e aşıktır. Emre Akkuş hizmetçiler Armağan

Gökhan Soylu (Selim)

1974 Denizli doğumlu olan Gökhan Soylu 46 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunu olan Gökhan Soylu ilk olarak Konak Belediye Tiyatrosunda oyuncu olarak yer almıştır. İlk ünlü olması ise Trt 1’in Sakarya Fırat dizisinde hayat verdiği Hakan Teğmen karakteri ile olmuştur. Daha sonra Leyla ile Mecnun’da Alp olarak yer alan Gökhan Soylu son olarak Kızım dizisinde İhsan karakteri ile yer almıştır. gökhan soylu Hizmetçiler dizisi Selim

Özer Arslan (Osman)

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro ​ bölümü mezunu olan Özer Arslan 1983 doğumludur ve 37 yaşının içindedir. 2017 de Siyah Beyaz Aşk dizisinde Genç Azad ve Bizim Hikaye dizisinde Cenk karakteri ile yer almıştır. Özer Arslan son olarak Bir Modern Habil ile Kabil hikayesi filminde yer almıştır.zer arslan Hizmetçiler dizisi osman

Melisa Akman (Derin)

Melisa Akman şubat 1990 doğumludur ve 30 yaşındadır. 1.69 cm boyunda ve 54 kg olan Melisa Akman Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Can Deniz Erzaim ile sevgili olan Melisa Akman Kanatsız Kuşlar dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınmaktadır. Daha önce de Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştı.

Derin Ela Sönmez’in kız kardeşidir. Ela kardeşi Derin’i bulmak için Atahanlıların evine hizmetçi olarak girmiştir. Derin Yiğit’ten hamile kalmış ve sonunda Yiğit’in çocuğunu doğurmuş ve annesi olarak değil evin hizmetçisi olarak Atahanlılar konağında kalmıştır; bebeğin annesi ise Gülseren olmuştur; ancak Derin oğlu Yusuf’a alıp kaçmak isteyince başına gelmeyen kalmamıştır. 

melisa akman hizmetçiler dizisi

Hizmetçiler Dizisi Çocuk Oyuncular

Beren Simin Şahin (Hayat)

7 haziran 2015 doğumlu olan Beren Simin ŞAHİN 5 yaşındadır. Leyla Şirin Ajansın oyuncusudur.

Hayat Aslı ve Alper’in kızlardır. Hayat üzerinden ünlü olmuştur Aslı. beren simin şahin Hizmetçiler Hayat

Çağatay Ömer Özden (Yusuf Bebek)

Yusuf atahanlı karakteri ile Atahanlıların kaybolan bebeğine hayat veren Çağatay Ömer Özden daha 1 yaşına bile girmeden setlere giren bir bebek oyuncu. Çağatay Ömer Özden bebeğin annesi ise Büşra Cengiz Özden ağatay Ömer Özden hizmetçiler Yusuf Bebek

Arda Dinç

Hande Aytar Ajansın oyuncusu olan Arda Dinç daha önce de Leke dizisinde Burak Sevinç’in çocukluğuna hayat vermişti.Arda Dinç Hizmetçiler dizisi oyuncusu

 

hizmetçiler dizisi Oyuncuları

Hizmetçiler Dizi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisinin İstanbul’da çekileceği; dizi için bir kaç adet villa ve yalı kiralanması için çalışmalar sürüyor. Hizmetçiler dizisinde toplam 4 lüks ev kullanılacak.

Hizmetçiler Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi ocak veya şubat 2020 olarak planlanıyor. O zamana kadar iyi bir kadro oluşturulması planlanıyor ancak Hizmetçiler dizisinin kadrosunda öyle çok ünlü isimler değil ha az tanınan ama yetenekli olan oyuncuların yer alacağı tahmin ediliyor.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler dizisi için şuanda anlaşmaya varılmış bir oyuncu bulunmuyor; ancak Hizmeçiler dizisinde bir çok tanınmamış belki de  ilk kez ekran karşısına çıkacak oyuncuların yer alacağı bilgisi var. Belki de siz de Hizmetçiler dizisi için Fabrika Yapım’ın açtığı seçmeye katılıp ünlü olabilirsiniz; ancak Hizmetçiler dizisi seçmesine katılabilmek için öncelikle bir cast ajansına kayıt olmanız ve o ajansın sizi beğenerek dizinin seçmeleri için yapımcı ve yönetmenin karşısına çıkarması gerekiyor.

4N1K serisinin yapımcısı olan Fabrika Yapım artık 4N1K’yı devam ettiremeyeceğini düşününce yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Amerika Birleşik Devletlerinde de 4 sezon ve 49 bölüm olarak yayınlanan Devious Maids dizisinin Türkiye uyarlaması olarak izleyicisi karşısına çıkacak Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında Ocak 2020’den sonra ekranlarda olacak.

Türkiye’de de bir çok takipçisi olan dizinin komedi ve pembe dizi tarzında olduğu biliniyor. Hizmetçiler dizisinin içinde hem dram olacak hemde gizem. İşte Fabrika Yapım’ın da Hizmetçiler dizisini hazırlarken güvendiği en önemli faktör de dizinin bir çok türü içinde barındırması; ancak bu tarz dizilerin Türkiye’de genel olarak tutmadığını şimdiden sizlere söyleyebilirim.

Hizmetçiler dizisi çekimleri 25 Ocak 2020 de başlayacak.

Etiketler