Yemin 104. Bölüm 105. Bölüm Özeti 24 Ekim 25 Ekim Fragmanı

Yemin105. Bölüm resmi özeti

Reyhan Cemre’nin ısrarına ve baskılarına karşı koymakta zorlanmaktadır. Emir’i kaybetmek istemeyen ve köşeye sıkışmış halde karar vermeye çalışan Reyhan’ın kararı ne olacaktır?

Öte taraftan, Masal’ı kurtarmak isteyen Narin’in canı tehlikeye girer. Narin’in bu fedakârlığı Kemal’in kararlarını da etkileyecektir?

Yemin 25 Ekim Özeti

Reyhan Emir ile vedalaşmaya başlamıştır ve onunla geçireceği son dakikaların ölümsüz olmasını istemektedir. Reyhan’ın kendisine tarifsiz aşkı yaşatan Emir’den ayrılmakta zorlandığını gören Cemre ise tehdidini bir adım ileriye götürür ve polise gider. Polis’e elinde ki CD’yi vereceğini söyleyen Cemre’yi Reyhan karakoldan çevirir. Reyhan’ın artık zamanı kalmamıştır.

Diğer taraftan Emir’in Reyhan için hazırladığı sürprizde sona gelinmiştir. Emir kendileri için yatak odası hazırlatmış bunu da Reyhan’a fark ettirmeden Reyhan’ın istekleri doğrultusunda hazırlamayı başarmıştır. Reyhan tam Emir’e boşanmak istediğini söylemek isterken Emir’in yatak odası sürprizi ile büyük şaşkınlık yaşar. Yemin 25 Ekim resimleri

Masal’ı dilencilerin elinden canını tehlikeye atarak kurtaran Narin kahraman olmayı başarır ancak Narin’in Kemal’i de Leyla’dan kurtarması gerekmektedir. Hala Leyla’yı unutamamış olan Kemal’in Leyla’nın öldüğünü kabullenmesi için Narin Kemal’i Leyla’nın mezarına götürür. Kemal bir kez daha Leyla’nın acı kaybı ile yüzleşir ve kapanmamış tüm hesaplarını o mezarın başına bırakarak Leyla meselesini kapatır.

Yemin 105. Bölüm Fragman 25 Ekim

Yemin 104. bölüm Resmi Özeti

İkilemde kalan ve Emir ve kendisi için çok önemli bir karar vermesi beklenen  Reyhan önemli bir eşiktedir. Boşanmak istediğini nasıl söyleyeceğini düşünen Reyhan kararını açıklayabilecek midir?

Öte yandan kaçırılma gecesiyle ilgili yeni bir gelişme ortaya çıkar.

Diğer taraftan Masal’ın içinde olduğu tehlike ise giderek büyür. Bu durumdan kendisini suçlayan Narin, tahmin etmediği bir tehlikenin içine girmek zorunda kalacaktır.

Yemin 104. bölüm Özeti 24 Ekim

Dilencilerin eline düşen Masal için kritik zamanlar başlamıştır. Masal’ın temiz ve saf yüzü ile kendilerine çok para kazandıracaklarını düşünen dilenciler insanların Masal’a acıması için Masal’ın kolunu kırmaya karar verir; ancak Masal’ın peşinde Kemal Tarhun olduğunun farkında değillerdir. Masal’ın çok zengin bir ailenin kızı olduğunu öğrenen dilencilerin yeni hesabı ise Masal için Tarhun ailesinden fidye almaktır.

Diğer taraftan Narin son anda Masal’ı arabasına bindiren kadını görmüş ve emniyetin sisteminde dilenci kadını teşhis etmiştir. Kemal her ne kadar Masal’ın kaçması ile ilgili Narin’i suçlasa da Narin’in verdiği bu bilgi Masal için hayati öneme sahiptir. Polisler ile iş birliği yapan Kemal bir an önce kızına kavuşmak istemektedir.Yemin 104. Bölüm resimşeri

Reyhan Emir’den vaz geçmek istemez ama Cemre’nin Reyhan’a verdiği süre dolmaktadır. Reyhan’da ki değişikliği fark eden Emir tüm bu gariplikleri Reyhan’ın yaşadığı zor günlere bağlamaktadır ve Reyhan’a bir sürpriz yaparak evin içinde değişiklik yapar ve kendileri için özel bir oda hazırlatır. Cemre’nin ise artık sabredecek gücü kalmamıştır ve bir an önce Reyhan’dan Emir’i terk etmesini yoksa Emir’i hapislerde ziyaret edeceğini söyler.

Cavidan ise kocası Hikmet’ten intikam almaya devam eder. Aç kaldığı günlerin tek sorumlusu olarak Hikmet’i gören Cavidan’ın öfkesi hiç dinecek gibi değildir; ancak Hikmet Tarhun iyileşmek ve tüm bu yaptıkları için Cavidan’dan intikam almak için gün saymaktadır.

Yemin 104. bölüm Fragmanı 24 Ekim

Yemin dizisinde 21. hafta bitiyor; ancak izleyiciler isyanda. Nasıl isyan etmesinler haftanın başında Emir ve Reyhan’ın mutluluğunu görüp sevinen izleyici şimdi de Emir ve Reyhan’ın ayrılıklarını konuşuyor. Emir’in bir insanı bilerek öldürmeyeceğini bilen Reyhan öldüğünü sandığımı adam ile ilgili tüm suçu kendi üzerine almıştır; çünkü Emir’i o aramış ve kendisini kurtarmasını o istemiştir.

Emir’in zarar görmemesi için bir tercih yapması gerekmektedir. Reyhan’ın işi çok zordur. Reyhan gerekirse Emir’in yerine hapse girmeyi bile düşünürken şimdi fedakarlık sırası Reyhan’a gelmiştir. Ya Emir’in hapse girmesine katlanacak yada Emir’in aşkı olmadan yaşamaya. Reyhan Emir’siz yaşamanın asıl kendisi için hapis hayatı olduğunu bile bile Emir’den ayrılmayı kabul eder. Cemre ise zafer şarkıları söylemekte ve Emir’e kavuşacağı güzel günlerin hesabını yapmakktadır; ancak Cemre’nin de bilmediği asıl tehlikeli planı kimse fark etmese de Talaz ve ekibi kurmaktadır.

Yemin 24 Ekim Özeti

Cemre şimdilik para verdiği Talaz’ı susturduğunu düşünse de Talaz için asıl oyun yeni başlıyordur. Elinde Emir’in parmak izleri olan bir silah bulunan Talaz önce Cemre’den sonra da Emir’den para almak için elinde ki tüm kozları kullanacaktır.

Başlarda Emir Reyhan’ın neden bir anda kendinden ayrılmak istediğini anlamasa da Talaz’ın kendisinden de para koparmaya çalışması ile gerçekler ortaya çıkacaktır. Reyhan’ı devre dışı bırakıp Emir ile mutlu olacağını düşünen Cemre’yi zor günler beklemektedir zira Cemre Talaz’a para verdikçe daha fazlasını isteyeceğini fark edecek ve Emir’e kavuşmak için bu sefer de Talaz’dan kurtulması gerektiğini düşünecek; ancak Talaz’dan kurtulmak Reyhan’dan kurtulmak kadar kolay olmayacaktır.56F5074C 7888 4E6D 9A56 680B1A806B62

Masal’ın başı beladadır. Kemal ve Narin ona ulaşabilmek için beraber çalışır. Narin de Masal’ın bulunmasından sonra rahat bir nefes alsa da hem Masal’ın kaybolmasından hemde Masal’ın konuşmamasından kendini sorumlu tutmaktadır. Kemal ise Narin’in “Asıl sen Leyla’yı unutamamışsın sözüne takılmıştır ve gerçekten Leyla’dan sonra Narin’e aşık olup olmadığını sorgulamaktadır. Narin ise Kemal’e kendini affetmek istedikçe Kemal’in sert tepkileri ile karşı karşı kalır ve sıkıntı günler geçirir.

 

Yemin 104. Bölüm 105. Bölüm Özeti 24 Ekim 25 Ekim Fragmanı (5 Yorum)

  1. Reyhan kocasını seviyormuş hadi rden seven adam eşinin öyle birşey yapmayacağını bilir ona inanir sacmaaaa

  2. Şu Cemre ile Cavidan olmasa dizi daha iyi olur onlar hep arayı bozuyor hele ki Cemre çok kötü

  3. Siz senaristler içinizdeki kötülükler’den baska birsey akliniza gelmiyormu? Artik yeter kötülük görmekten duymaktan biktik. Biraz yapici olunsa güzel seyler yazilsa ve oynanilsa seyircide severek izler. Biktirdiniz bütün diziler güzel basliyor sonradan mafya veya vahset dolu birsey oluyor.Anlayin artik insanlar BIKTIIIIIIIIII. YAPICI OLUN, Kazanirsiniz!!!

  4. senaryo çok banel…sizi anlamıyorum kötülerin devamlı kazanması devamlı her tuzağa sazanlık hiç hoş değil…