Üç Kız Kardeş Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kanal D yeni bir roman uyarlaması ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2019 2020 sezonunda Afili Aşk, Zalim İstanbul ve Arka Sokaklar dizisi ile temsil edilen Kanal D Azize isimli yeni diziden sonra şimdi de ocak ayında izleyicisi karşısına çıkaracağı yeni dizisi Üç Kız Kardeş için hazırlıklara başladı.

Yapımcılığını Barakuda Filmden Ahmet Kayimtu ve Fırat Parlak’ın üstleneceği Üç Kız Kardeş dizisinin üstleneceği, senaryosunu ise son olarak Gülizar ve Hayat Şarkısı dizilerini yazan Mahinur Ergun’un yazacağı Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu seçimi ve senaryo çalışmaları devam ediyor. Aralık 2019 da çekimlerine İstanbul’da başlanması beklenen Üç Kız Kardeş dizisi ocak 2020 de Kanal D’de ekranlarında olacak.

Üç Kız Kardeş dizisi ünlü yazar İclal Aydın’ın Üç Kız Kardeş isimli romanından uyarlanacak. Üç Kız Kardeş dizisi için üç yeni kadın başrol oyuncusu arama çalışmaları devam etmekte. Diğer taraftan zihinsel engelli Mesut karakteri için de  Üç Kız Kardeş dizisi yapımcısı Barakuda film özel olarak çalışmaktadır.

Kız Kardeş dizisi oyuncuları

Üç Kız Kardeş Dizisi Konusu

Üç Kız Kardeş dizisinde üç kız kardeşin içimizi ısıtacak sımsıcak hikayesi anlatılacak. Üç Kız Kardeş hikayesinde aşk, ihanet merhamet, dostluk ve kardeşlik anlatılacak. Anneleri Nermin hanım bir öğretmen babaları Hikmet bey ise PTT müdürüdür.

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncuları

Üç Kız Kardeş Türkan

Türkan üç kız kardeşin en büyüğüdür. Liseden mezun olur olmaz Türkan İstanbullu zengin bir aile Türkan’ı istemeye gelir. Türkan’ın kocası yurt dışında çalışmaktadır. Türkan da sadece düğünde görmüştür kocasını. Türkan’ın Defne adında bir kızı vardır.

Üç Kız Kardeş Derya

Derya üç kız kardeşin en küçüğüdür. Erkek çocuk gibidir korkusuz ve başına buyruktur. İstanbul’da mimarlık okumaktadır. Derya üniversitede tanıştığı Erdem ile evlenir ve onunda bir kızı olur.

Üç Kız Kardeş Dönüş

Üç kız kardeşten ortanca olanıdır Dönüş. Dönüş Serdar’a aşıktır. Serdar Dönüş’ün çocukluk aşkıdır. Serdar Ankara’da doktorluk eğitimi almaktadır. Dönüş de Ankara’da Edebiyat olmak ve Serdar’ın yanına gelmek ister ama panik atağı nedeni ile sınavı kazanamaz. Dönüş ve Serdar aşkı bitmese de bu ikili bir birini bir daha bulamaz

Üç Kız Kardeş Mesut

Mesut, kimsesiz bir çocuktur. Üç kız kardeşin babası Sait Bey Mesut’u oğlu gibi sahiplenir. Mesut’da ailenin bir ferdi olur. Yaş olarak Sait büyüse de zekâ olarak gelişemez. Mesut bir gün tomarla Sait babası üşüyor diye para yakar sobada.Beş parasız kalan Sait ve Dönüş mecburen İstanbul’da ki halalarının yanına yerleşir.

Üç Kız Kardeş Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (4 Yorum)

  1. Kitabı çok severek okudum. Hatta devamı kalbimin can mayası kitabını da. Ama yeter artık açıklayın oyuncu kadrosunu çatlayacağım meraktan

  2. Yapımcılar ve yönetmenler hep aynı yüzlerle iş yapıyorlar birde bürsürü mezunlarımız iş bekliyor bu sektorü okumuş yetenekli otuncularımız var onlarıda görelim teşşekürler

  3. Fatma üç kız kadeşler için yeni oyuncular seçecegşniz için çok mutluyum çünkü mezun oyuncular hep boştalar onlarıda görelim hep aynı yüzleri görmek zorunda degiliz