Hudutsuz Sevda Asiye Neden Ayrıldı? Esra Dermancıoğlu Neden Yok?

 

Hudutsuz Sevda Asiye Neden Ayrıldı? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Hudutsuz Sevda dizisinde bomba bir ayrılık yaşandı. Dizide Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu’nun ayrılık haberi alındı.

Hudutsuz Sevda dizisine 2. sezon onayı verildi; ancak Hudutsuz Sevda dizisi senaristleri dizinin 2. sezonunu da şuanda ki Martenler ve LETO ailesi ile ilgili Halil İbrahim ve Zeynep’in savaşı yazarak devam ettirmeyeceklerini fark ettiler.

Böylelikle Hudutsuz Sevda dizisinin 2. sezonunda yeni bir hikayeye geçileceği belli oldu. Hal böyle olunca Hudutsuz Sevda dizisinde sadece Asiye karakteri ile yer alan ve çok sevilen Esra Dermancıoğlu ayrılmayacak dizinin ilk sezonunda ki hikayenin düşmanlarından bir çoğu da ölecek; bu kötü karakterden biri de Marten ailesinin lideri olan Nihat Marten.

Hudutsuz Sevda Asiye Neden Ayrıldı?

Hudutsuz Sevda Asiye Neden Ayrıldı? Sorusuna cevap verelim. Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakteri dizinin 2. sezonunda yer alamayacağı için Hudutsuz Sevda dizisi senaristleri Asiye karakterini diziden çıkardı. Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye’nin hikayesi bitince Esra Dermancıoğlu da Hudutsuz Sevda dizisinden ayrılmak zorunda kalacak.

Ayrıca Hudutsuz Sevda oyuncu kadrosunda çok sevilen Esra Dermancıoğlu Hudutsuz Sevda dizisinin yanında bir de italya’da Talk Show programı yapmaktaydı kulağımıza gelen bilgilere göre Esra Dermancıoğlu bu programa devam edecek

Hudutsuz Sevda Asiye Nasıl Ölecek?

Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakterini kendi silahı Ceylan vurarak öldürecek. Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye bilindiği üzere Ceylan’ı Halil İbrahim’in yakınına kadar girdirmişti; Ceylan zavallı kardeşi ile Hali İbrahim’e sığınan bir kadın değildi; aslında Ceylan ilk andan itibaren Asiye’nin planıydı; ancak Ceylan önce Halil İbrahim’e aşık olmuş ve Yılmaz  Marten’i öldürerek sahiplerine karşı gelmiştir; Sonradan da Asiye’den Zeynep’i öldürme görevi alan Zeynep Nihat Marten’in arkasından iş çevirip kardeşine ve Osman’a zarar vermesi ile çılgına dönecek ve ZEynep yerine Asiye’yi vuracak yani Asiye ava giderken avlanacak.

NOW TV ekranlarının en popüler yapımlarından biri olan Hudutsuz Sevda dizisinde bomba bir ayrılık yaşandı. Dizide Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu ayrılık haberi gündeme bomba gibi oturdu. Sevilen dizide Tarık Leto’nun annesi Asiye karakteri bundan sonra izleyicisi ile buluşamayacak. Senaryo gereği diziden ayrılan Asiye karakterinin veda haberi ile beraber ortalık bir hayli kızışacak.

blank

Esra Dermancıoğlu Neden Yok?

Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu dizinin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Yeni teklifleri  değerlendirmek üzere ayrıldığını belirten ve sosyal medya hesaplarından ekip arkadaşlarına veda eden tecrübeli oyuncu bundan sonra Hudutsuz Sevda dizisinde olmayacak. Rızvan’a kuma olarak gelen Asiye Leyla, Tarık ve Tamer’in annesiydi. Asiye karakterinin vedası ile dizide yer yerinden oynayacak.blank

Hudutsuz Sevda Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Eski adıyla FOX yeni adıyla NOW TV ekranlarının sevilen dizisi Hudutsuz Sevda dizisi perşembe günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Esra Dermancıoğlu, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak,  Tevfik Erman Kutlu, Merve Honca, Nezir Çınarlı gibi popüler isimler yer alıyor.

blank