İçimizdeki Ateş Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

İçimizdeki Ateş oyuncuları Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu olacak. İçimizdeki Ateş Oyuncu kadrosunda Gizem Arıkan da yer alacak. Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği İçimizdeki Ateş dizisinin kanalı ATV olacak. İçimizdeki Ateş dizisinin yönetmeni Murat Onbul olurken senaristi ise Nimet Erdem ile Veli Kaya olacak.

İçimizdeki Ateş Oyuncuları

Atakan Hoşgören (Ege)

Atakan Hoşgören 1999 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan Atakan Hoşgören  Doğuş Üniversitesinde İngilizce İşletme eğitimini tamamlamıştır. Beşiktaş’ta profesyonel basketbol oynarken oyuncu olmaya karar veren ve oyunculuk eğitimleri alan Atakan Hoşgören oyunculuk eğitimlerinin ardından modellik yapmış ve Yıldızlar Şahidim dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 4N1K dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Atakan Hoşgören son olarak Akıncı dizisinde yer almıştır. 184 cm boyunda ve 79 kilo ağırlığında olan Atakan Hoşgören’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Atakan Hoşgören içimizdeki Ateş oyuncusu oldu ilerleyen haftalarda diziye yeni oyuncular da dahil edilecek

İpek Filiz Yazıcı (Hale)

İpek Filiz Yazıcı İçimizdeki Ateş dizisi kadın başrol oyuncusu oldu.  İçimizdeki Ateş dizisinde Hale karakteri ile Atakan Hoşgören’e partner olacak olan İpek Filiz Yazıcı 2001 İstanbul doğumludur ve 21 yaşındadır.  İpek Filiz Yazıcı son dönemde Son Nefesime Kadar, Aşk 101 ve Yeni Hayat dizilerinde yer alan İpek Filiz Yazıcı en önemli çıkışını Elimi Bırakma dizisi ile yaşamıştır. İpek Filiz Yazıcı  şarkıcı Ufuk Beydemir ile sevgilidir ve 1.63 metre boyunda 50 kilo ağrılığındadır.

İpek Filiz Yazıcı içimizdeki ateş dizisinde hale karakteri ile yer alacaktır. hale genç ve güzel bir kızdır

Burak Sevinç (Doğan)

Yakışıklı oyuncu Burak Sevinç 1 Nisan 1985 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. 37 yaşında olan oyunculuğun dışında ses sanatçısı olarak da şarkıları vardır ve şan eğitimi almıştır. Söz dizisi ile ünlenen Burak Sevinç daha sonra Leke dizisinde başrolde yer alsa da dizisi tutmamıştır. Burak Sevinç son olarak Kırmızı Oda dizisinde yer almıştır.  Tiyatrocu Şirin Klavuz ile evli olan Burak Sevinç 1.88 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

burak sevinç içimizdeki Ateş dizisinde doğan karakteri ile yer alacaktır doğan yakışıklı bir gençtir.

Ceren Benderlioğlu (Tülin)

Emir Benderlioğlu’nun eşi olan Ceren Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi ile tanınmıştır. Ceren Benderlioğlu 1 Ekim 1983 İstanbul doğumludur ve 39 yaşındadır. Emir Benderlioğlu ile evlenmeden önce Ceren Şekerci olarak Ekmek Teknesi dizisinde yer alan Ceren Benderlioğlu Eşkıya dizisinin Ömür’ü olarak tanınmıştır.

blank

Gizem Arıkan (Bahar)

Gizem Arıkan İçimizdeki Ateş dizisinde Bahar karakteri ile yer alacaktır. Son dönemde Yaralı Kuşlar dizisinde başrolde yer alan Gizem Arıkan 27 yaşının içindedir. Güzel oyuncu Organik Aşk filminde de yer almıştır. gizem arıkan içimizdeki ateş oyuncusu oldu dizi de Bahar karakteri ile yer alacaktır

Bilgesu Kural

Son olarak Hayaller ve Hayatlar dizisinde İdil karakteri ile izlediğimiz Bilgesu Kural şimdi de İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosuna seçildi. İdil Setenay’ın kız kardeşi olan Bilgesu Kural Aşk 101 dizisinde de yer almıştır. Bilgesu Kural içimizdeki ateş dizisi oyuncusu oldu dizi de genç bir kız olarak yer alacak

Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman)

1999 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu Demirhan Demircioğlu 23 yaşının içindedir. 180 cm boyunda ve 72 kg ağırlığında olan Demirhan Demircioğlu ilk oyunculuk deneyimini Hekimoğlu dizisi ile yaşamıştır. Hekimoğlu dizisinde Kerem karakteri ile yer alan Demirhan Demircioğlu şimdi de İçimizdeki Ateş dizisinde Mert Karaman karakteri ile yer alacaktır. blank

Hazım Körmükçü (Tahsin)

Dört gencin etkileyici hikayesini anlatacak olan İçimizdeki Ateş dizisinde Hazım Körmükçü Tahsin karakteri ile yer alacak. Hazım Körmükçü  daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Afili Aşk ve Kuruluş Osman gibi dizilerde yer almıştır. Hazım Körmükçü 30 Ocak 1965 İstanbul doğumludur ve 57 yaşındadır.  Kardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü de  oyuncu olan Hazım Körmük.ü Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. İstanbul Şehir Tiyatroların çalışan usta oyuncu devlet tiyatrosu sanatçısıdır.  hazım körmükçü içimizdeki ateş oyuncusu oldu ve dizi de tahsin karakteri ile yer alacak

İçimizdeki Ateş dizisinin mayıs ayında sete çıkması ve haziran 2022 de bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Şuanda İçimizdeki Ateş dizisinin Atakan Hoşgören dışında herhangi bir oyuncusu belli olmadı. İçimizdeki Ateş dizisinde Atakan Hoşgören’e partner olacak kadın başrol oyuncusu için bir çok ünlü isme teklif götürüldü. Sizce İçimizdeki Ateş dizisinde Atakan Hoşgören ile kim partner olsun? Yorumlarınızı bekliyoruz.